Helou boyz,

Nevidel niekto z Vas stojan pre MTB bajk, ktory by sa dal uplne lahko a rychlo nahodit/zhodit z bajku? Ide cisto len o docasnu potrebu, ked nie je o co opriet bajk. Tak isto, aby bol dobre zbalitelny a velkostne sa zmestil do batohu. Niekde na webe som raz videl take technicke prevedenie, ze stojan sa len nasuval na kluky, alebo priamo spodok ramu ... Pripadne, neskusali ste niekto si nieco za tymto ucelom vyrobit? Napr. nahriatim plastu a naslednym vytvarovanim piamo pre vas bajk? Nevyhovuju mi technicke prevedenia a montaz stojanov, ktore su bezne dostupne v obchodoch :(
28.07.2009 - 14:05:38
00
Najlepší stojan na bike je niečo ako Pro Bike Display Stand - velice spoko .
www.wiggle.co.uk

Prenosné Flash Stand™ FAT www.mammoet.nl
Vačší obrázok http://www.maraton.si/images/topeak9/flashstand_fat.jpg
28.07.2009 - 14:14:56
00
diky quasko!

presne take nieco hladam, alebo vyskusam vyrobit :) este sa mi zapacil aj takyto system
Príloha:
stojan2.JPG
stojan2.JPG 49.32 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
stojan.JPG
stojan.JPG 31.62 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2009 - 15:36:31
00
:mrgreen:

Prílohy:

kym_bike_check.jpg
kym_bike_check.jpg 487.47 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2009 - 15:58:25
00
to tiez nie je zle riesenie ;) kedze vodu v batohu mam vzdy, muhehe
28.07.2009 - 18:13:52
00
Helou boyz,

Nevidel niekto z Vas stojan pre MTB bajk, ktory by sa dal uplne lahko a rychlo nahodit/zhodit z bajku? Ide cisto len o docasnu potrebu, ked nie je o co opriet bajk. Tak isto, aby bol dobre zbalitelny a velkostne sa zmestil do batohu. Niekde na webe som raz videl take technicke prevedenie, ze stojan sa len nasuval na kluky, alebo priamo spodok ramu ... Pripadne, neskusali ste niekto si nieco za tymto ucelom vyrobit? Napr. nahriatim plastu a naslednym vytvarovanim piamo pre vas bajk? Nevyhovuju mi technicke prevedenia a montaz stojanov, ktore su bezne dostupne v obchodoch :(
Ja obvyke pouzivam stromy,dopravne znacky,oplotenie a budovy ak neparkujem na letisku, alebo v poli potom ho dal lezat. Moj bajk to znasa v pohode a nestazuje si. Tvoj ma zrejme nejake divne moresi ak mu je zly obycajny stojan. :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen:
28.07.2009 - 19:25:49
00
Ja obvyke pouzivam stromy,dopravne znacky,oplotenie a budovy ak neparkujem na letisku, alebo v poli potom ho dal lezat. Moj bajk to znasa v pohode a nestazuje si. Tvoj ma zrejme nejake divne moresi ak mu je zly obycajny stojan. :mrgreen: :roll: :roll: :mrgreen:


Nie je to bajkom, to ja mam take moresy, predsa len kazdy mame ine naroky 8) Proste klasicke stojany dotupne v obchode mi nevyhovuju a hladal som nieco co je portable a bude splnat to, co od toho ocakavam ... that's it, that's all :mrgreen:
28.07.2009 - 20:17:36
00
keyboard_arrow_up