Chalani sorry ale nslo to prehanky kazdu chvilu...hadam na buduce :wink:

pohoda Ringo, dobre že ste vtedy nešli...aspoň 5x by ste cestou zmokli :?

Bodka: vdaka za info o tych psoch, treba asi majitela posadit na bajk a pustit za nim hladneho rotvajlera nech si uzije "turistiku"...ach jak ja neznasam takych psov :x

My teraz jazdime kratsie trasy a kombinujeme teren/cestu...zajtra by som chcel isť do lesoparku tak ešte sa uvidi, koncom tyzdna nebudem doma a v sobotu chcem zajst pozriet do Komancze, ma tam byt nejaky MTB maraton tak neviem ci pojdem aj skusit pretekat alebo len ako divak :lol:
http://www.komancza.pl/lato/pdstr.php?akcja=71&ln=

Prílohy:

Komentár súboru: umyval som kolesa :) je to potôcik pred Palotou, pod mostom pri altanku
DSC04444.JPG
DSC04444.JPG 295.68 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pohľad z Roškovskeho kopca na Laborecku vrchovinu
DSC04421.JPG
DSC04421.JPG 102.2 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pohľad z Roškovskeho kopca do údolia Laborca, v pozadí asi dedina Čabiny
DSC04419.JPG
DSC04419.JPG 105.58 KiB thumb_up0thumb_down

28.07.2009 - 23:47:16
00
., ta dze ši :?: :lol:
29.07.2009 - 22:38:33
00
kto,ja?ved som pisal,ze idem na zapad...bol som na vylete,ale nie na biku autobusom.pobehat trosku po liptove pozriet skolu ci nespadla,zbehat nizke tatry a tak..prave som sa vratil ani nejdem spat berem bike a ked nezhrdzavel pecem po meste trosku pobehat aj mam nejake vybavovacky o 10.00hod.ta komancza co piasal blue,nikde tam nevidim cas kedy to zacina do kolkej to bude a tak..
luho:na teba mam otazku-vidim,ze si pripojeny takze:pozeral som zlatu banu-cervenica mam to v plane uz od minuleho roku..je tam asfalt?hoci aj rozbity,nevadi.chcem prejst usek PO-bana kecerovce-slanec a domov.pozrel som totoz mapy a ukazuje to na nejaku polnu ci co.aj na cp.sk ked som dal autobus spoje tak nic,vsetko naokolo. :evil:
30.07.2009 - 08:19:55
00
zo Zlatej Bane skoro az do Cervenice je taka fest rozbita cesta, dalej je to uz v pohode
30.07.2009 - 10:25:54
00
tak ako napisal MISOR, na cestaku budes nadavat, ale kedze mas fitnes tak to prezijes.
Ak to das az do Slanca tak to bude riadna streka, tiez sa tam uz par rokov chystam a stale akosi nevydalo...
30.07.2009 - 17:08:13
00
nevadi hlavne ze nejaka je.povedz kedy a ideme 8) inak diki aj misoR.dnes ma potiahlo na vihorlat ci kde ani neviem :lol: s humencanmi(ked uz toto zvladol moj bike tak uz ho nic nerozhadze :twisted: :twisted: sem tam presmyklo inak v pohode sa dalo vyjst az skoro hore.tam kde velke skaly som uz musel preniest.pri ceste spat som sa neudrzal a pustil to a co ine ako defekt :evil: seklo to z oboch stran.zalepit a dole.este ich napadlo ze do chlmca po polnej :P na kofolu.domov sme to roztocili.dosiel som az do udavskeho tu zaplata povolila :roll: strhol som dal novu ta vydrzala az za lubisu :| tu uz konec tak som to vzdal a dal si pesiu turistiku(par kilacov neva :mrgreen: )foto sa mi tiez vydarilo :roll: joj.zjazd dole pomaly nastojaka aby som rozlozil vahu.aj tak mam radsej asfalt 8) ostatne foto ani nedavam nic tam nevidno poriadne iba kopec buriny-lesy :mrgreen:
a to som si uz myslel ze cesta okruhle-sapinec/kozany je najhorsia :lol: minule som tade isiel.
oprava:po polnej do pcicieho..ta foto pri studnicke.

Prílohy:

SANY0082.JPG
SANY0082.JPG 253.75 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0083.JPG
SANY0083.JPG 196.7 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0085.JPG
SANY0085.JPG 211.68 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0084.JPG
SANY0084.JPG 89.82 KiB thumb_up0thumb_down

SANY0086.JPG
SANY0086.JPG 96.91 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Rymanow dňa 31.07.2009 - 04:14:15, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2009 - 19:07:47
00
To si sa na svojom stroji vytrepal az na Vihorlat.???? :) Ja som tam este nebol :(
Kedysi v mladsich casoch som na galuskaci tiez isiel z Remetskych Hamier na Morske Oko, Tri Tably, kamennou cestouna Zemplinske Hamry a na Kolonicu uz pohoda lesnou asfaltkou, vtedy este dobrej kvality.
30.07.2009 - 22:27:38
00
Bodka asi nastavil freeridove nastaveňa :D klobuk dole :shock:
30.07.2009 - 23:59:58
00
ved som pisal,ze idem na zapad...bol som na vylete,ale nie na biku autobusom.pobehat trosku po liptove pozriet skolu ci nespadla,zbehat nizke tatry a tak..

ahoj, jaaj tak, som myslel že len kurz západ, nevedel som že bez bicykla ideš :). Hmm do Nizkych Tatier by som išiel pojazdiť 8) Inak, ten cyklomaraton v Komanczi PL neviem o ktorej hodine začina, skusim zajtra zistiť lebo na webe je tušim starý plagát :roll: My sme dnes brigádovali tak na bajky sme sa nedostali...ten Vihorlat vyzerá zaujímavo, ešte som tam tiež nebol
31.07.2009 - 00:03:43
00
tak niekedy pod,cestu uz poznam 8) dnes pesia turistika2:rano 5.15 autobus prisiel do HE a rovno pred nosom mi usiel ten do SV :roll: dalsi o hodinu :| tak som presiel mesto,trojku,maja :lol: prijdem pred avelmak snina otvaraju o 7.30 polhodiny cakat :roll: baca ondrej otvara o 9.00 co teraz :? tak som sa vybral na rybniky :wink: po hlavnej sa vali volvo take s velkou lyzicou co aj krava sa tam zmesti pozera ta pozera kdesi do boka uz mu to zchadza z cesty on nic 10m popelnice pred nim,stale nic 2m...uz ide po trave..piskam nanho(ja od neho5m)rychlo stocil :roll: a teraz si predstav ides si na biku az poza krajnicu a tu taky blbec mlady ta prevalcuje bo pozera kade tade :cry: :evil: dole pri hlavnej mlaka zopar rybarov.kukurica asi uz ok vsade kuku listy porozhadzovane+chodniky do utrob pola :P stanovy tabor tri stany ohradene kupalisko voda cista ludi 0.isiel som dalej okolo podia hore to na tocni otocil vrchnou cestou spat.dalsia mlaka,dvaja rybari voda mutna ale ryb kolko :shock: do bludu aj kus :twisted: stale malo hodin tak pred benzinkov vyjazd kore dolava sidlisko rodinne domceky poobzerat.aj sa zatiahlo zopar kvapiek padlo som si pokecal s jednym podnikatelom mototechny(sak ja dost ukecany dakedy)bolo pred deviatou tak nakup dusi u ondra bacu.zobral som rovno tri kusy(u mna spotreba velka) :evil: v HE plôaste detonator tiez nemali :| z hankoviec klasika zase peso domov.k nam tri autobusy na den :mrgreen: vymenene,opravene,idem ho prevetrat :wink: caff.
31.07.2009 - 11:36:40
00
paanecku ty už od štvrtej si hore či jak? :) no aspoň si stihol čo trebalo aj si sa prešiel trochu :lol: Ja som bol doobeda v lesoparku zajazdiť si na náučnom chodníku, nestretol som nikoho. Cestička miestami dosť hrboľatá, úzka alebo strmá - treba ísť opatrne, MXS 29 km/h som dal, kto si chce užiť väčšiu rýchlosť v zjazde viem o inej ceste v lesoparku 8). Zajtra ten MTB maraton v Komanczi začina o 10:00 hod. odfotil som aj plagát keby to niekoho zaujalo.

Prílohy:

Komentár súboru: plagát
DSC04484a.JPG
DSC04484a.JPG 193.53 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pri jednej zo zastávok náučného chodníka Kamjana
DSC04478a.JPG
DSC04478a.JPG 321.81 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2009 - 13:15:11
00
ok idem a ty?prave som sa vratil zo skusobnej jazdy...zubne cez udavske.vypada to byt ok.
31.07.2009 - 13:19:44
00
vsetko je na nete :wink: , tu mate link na ten MTB maraton v Komanczy aj s profilmi a mapami tratí

http://www.komancza.pl/lato/pdstr.php?akcja=71&ln=
31.07.2009 - 14:34:07
00
dik :wink: tu stránku som už videl, len mi tam nejako chýbajú informácie o štartovnom (alebo sa neplatí?), čase štartu a pod. Nevadí, ja najskôr pôjdem len ako divák.

Bodka chystám sa zajtra do Komancze, ale ešte neviem ako. Najradšej by som na biku, možno by som niečo pojazdil, Sparcus berie asi foťak s výbavou tak neviem či by to chcel vláčiť na bicykli. Možno pôjdu aj rodičia autom takže fakt ešte neviem. Keby som náhodu išiel autom aj ja :roll: tak sa potom stretneme až na mieste :)
31.07.2009 - 17:15:14
00
ok ale ja mozno pojdem vonkajsim okruhom(cisna solinske zagorz-iba mozno)tak sa tam dotrepem az poobede.na tom druhom mobile uz mam kredit,ale co z toho ked v PL nefunguje.cau.
31.07.2009 - 17:24:38
00
keyboard_arrow_up