Ked slapem na biku tak mi puka sedadlo nebo sedlovka....vycistil som to a aj naolejoval a ona to robi stale a mam s toho strasne nervy.... :cry: poradte co mam spravit
19.08.2006 - 23:14:14
00
Si si istý že , je to sedlovka? Čo tak pedále , kufre , kluka , ......... Skús to prebehnúť po stojačky. Ak je to naozaj v sedle , alebo v sedlovke , nie je tam moc možností na čistenie . Možno objímka , alebo uchytenie sedla . Podla toho akú máš sedlovku . Niekedy stačí len dotahovať , ale to si už určite skúšal .
19.08.2006 - 23:34:20
00
Urcite je to sedlovka alebo sedadlo....lebo ked pomikam sedadlom tak vtedy strasne puka
20.08.2006 - 08:14:54
00
Skus prezret srob, ci nieje "natiahnuty" mal som podobny problem akurat ze mne sa hned sedlo povolilo, alebo este skus pridat podlozku pod srob a prezri zvary ci niesu na rame prasknute, nic ine ma nenapada.
20.08.2006 - 09:43:04
00
Aký máš rám,aku sedlovku?Niektoré sedlovky z určitého materiálu robia tento problém.Po funkčnej stránke to nie je problém iba po zvukovej.Mal som ocelový rám sedlovku syncros a bol problé.Dalo sa to riešiť jedine výmenou sedlovky a bolo po probléme.Skus si od nejakého kamoša požičať sedlovku a vyskušaj či ti to bude robiť tiež.Niekedy vznikal problém aj v tedy keď si mal vyvložkovanú sedlovu trubku na bike.
20.08.2006 - 11:15:28
00
keyboard_arrow_up