Cyklo 1 fajn obchod aj servis, najdem tam skoro vzdy vsetko co potrebujem aj ked niekedy to treba objednat,ceny su prijatelne standartu na SVK,co povedat o servise nebol som vzdy spokojny mali by na tom popracovat ak nechcu stratit zakaznikov! Inac celkovo by som to zhrnul tak ze davam znamku 2
19.11.2004 - 16:52:37
00
Ten obchod teda nie je bohvie co. Ked nieco potrebujem tag to tam nemaju. A ked si chcem nieco objednat tag to ani nepoznaju. Servis stoji za ho... .Center lock hasakom. the best mechanics. Ale tag no nie je ten obchod az taky zly je naj v Trencine.
13.12.2004 - 12:49:28
00
Urcite najlepsie cyklo v TN kraji, ale oni o tom vedia ze su tam najlepsi a podla toho sa aj spravuju, vedia byt aj arogantny, hlavne majitel sa sprava ako keby bol neviem co a snazi sa vnutit len to co tam ma. Na druhej strane riadnu konkurenciu v TN nemaju tak si to mozu dovolit. Zo servisom som problem ja osobne nemal aj ked ku kamosovi sa zachovali dost hnusne.
04.01.2005 - 20:02:37
00
CYKLO1 je najlepsi obchod v Trencine co sa tyka ponukaneho tovaru ale aj SERVISU!!! Maju velmi sikovneho mechanika,ktory sa vyzna. Len treba povedat presne co chcete. Majitel je sympaticky clovek a pri vacsom odbere sa s nim da diskutovat aj o nejakej tej zlave. Jedina chybicka je mozno trpezlivost! Inac slusny obchod.
20.02.2005 - 17:17:23
00
hmm. premyslam kolko dostali penazi za tieto recenzie ti co to pisali.
02.08.2005 - 15:13:49
00
Vcelku v pohode krám. Len sa mi trochu nelúbilo, keď som sa tam dovalil na Authorovi Vision za 50 klackov, tak sa tvárili, akoby som bol triedny nepriateľ, keď som si nekúpil bike v ich obchode. Tiež by sa hodila väčšia komunikatívnosť so zákazníkom. Keď som isiel kúpiť niečo drahšie,na čom mali asi dosť prikúrený rabat, lietali okolo mňa ako okolo prezidenta, ale keď som išiel kúpiť posranú pumpu na vidlicu za liter, tak absolútny nezájem. Za dva mesiace tam idem kupovať celopéro Kellis Toxic za 60 klackov, som zvedaví, ako to bude prebiehať a hlavne na ten servis. Čo sa týka výberu komponentov, bikov a vlastne všetkého sú ale absolútna jednička v Trenčíne. Čo sa týka servisu, tak ten je nahovno všade, čest výnimkam, každý predajca sa snaží *****... zákazníka o čo najviac klackov, len aby zarobil, to je myslím si na Slovensku bežná vec.<br />
Nová doba!!! V Authoráckom servise mi technik povedal, že mám zošlahanú XTRkovú reťaz za litertdvesto, ktorú som nahodil len pred troma mesiacmi a má nabehané len 1500km. Asi mu preplo, keď mi povedal, že neviem radiť alebo nejaký podobný nezmysel. Väčsí servisný zásah do bicykla v servise v Trenčianskom Authore, to si ho radšej spravím doma sám na kolene s kladivom a hasákom :-) Toď vše.
24.08.2005 - 22:07:32
00
Neviem ako je kto spokojný s Cyklo 1, ale ja prakticky na 99%. Na tak periférne mesto v akom bývame môžeme byť radi, že tu máme takýto obchod. Keďže som prešiel hromadu bajkových obchodov od Tatier,TN,NM,PN,TT,TO,PE až po hlavnú dedinu Slovenska tak viem porovnávať. Keď niekto niečo konkrétne naozaj chce, tak mu to v rámci možností aj zoženú. Viem o čom hovorím. Čo sa týka predavačov a servisu, je to ako všade inde- hoci profesionáli, sme predsa iba ľudia. Ja osobne mám iba dobré skúsenosti, a to môžem ako obchodník porovnávať. Ja osobne som rád, že Cyklo 1 v Trenčíne máme.
19.02.2006 - 19:32:50
00
no, celkom slusny bikeshop. zo servisom som problemy nemal (a to som tam bol donedavna vareny, peceny :D) mechanici su celkom mili, ked nemaju akurat vela roboty, tak spravia aj pred zakaznikom .... <br />
akurat niektore tie ceny v obchode su trochu vyssie, ale inak sa da.....
01.05.2006 - 17:35:51
00
Suhlasim


Naposledy upravil matsonics dňa 19.02.2011 - 15:40:37, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2009 - 11:24:57
00
jo jojoooj


Naposledy upravil zihadlo 5 dňa 30.07.2009 - 11:44:02, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2009 - 11:34:26
00
Trauto :wink:


Naposledy upravil bilec dňa 30.07.2009 - 12:08:24, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2009 - 11:38:40
00
a k tomu cyklu,vcera som tam bol a stary Bozik ma ani neodzdravil a nafukane presiel...este ze mlady chalani su normalny..kupujem tam uz len drobnosti ako pasky do rafkou duse lepenie...spice
servis sa da ..obcas tam nieco poseru ale v podstate su sikovny....
a k tym cenam tam sa nebudem vyjadrovat...rabat na komponentoch aj 100% a viac oproti netu...kazdy chce zarobit ale to uz je dost.. :roll:
30.07.2009 - 11:41:31
00
ja si myslim, ze jednotka je v pohode :lol:
samo, nekupujem tam nic hodnotnejsieho razu, co mam z netu za polovicu, ci menej, aaale ked potrebujem nieco nutne (lanka, bowdeny, ňáke handry etc.) a nemam v zasobe, tak C1 to isti...
chalani su ferovi, dokonca s usmevom a slusnou zlavou, nie je co riesit :wink:
30.07.2009 - 11:47:25
00
vyber je tam pekny, ale ked som tam minule pozeral tretry, ktore som kupil pred rokom vo vypredaji za polovicnu cenu, tak ma to trochu zarazilo.
30.07.2009 - 15:17:22
00
a k tomu cyklu,vcera som tam bol a stary Bozik ma ani neodzdravil a nafukane presiel...este ze mlady chalani su normalny..kupujem tam uz len drobnosti ako pasky do rafkou duse lepenie...spice servis sa da ..obcas tam nieco poseru ale v podstate su sikovny....
a k tym cenam tam sa nebudem vyjadrovat...rabat na komponentoch aj 100% a viac oproti netu...kazdy chce zarobit ale to uz je dost.. :roll:


ked sa ti zda ze je to s predajom komponentov za super ceny take lahke otvor si vlastne cyklo a predavaj sam...
30.07.2009 - 16:58:22
00
keyboard_arrow_up