Bicykle NorthTEC nie sú masovo-vyrábané bicykle s obrovskou produkciou. Bicykle

NorthTEC sú ručne skladané a starostlivo testované, aby Vám nevydržali len jednu, či dve

sezóny... Kúpou bicykla NorthTEC si nekupujete len bežný bicykel. Bicykle NorthTEC

majú svoju „dušu“, ktorú do nich vkladá celý náš tím...
pisu to tam tak ako je to v texte hore ale myslim ze je to takto: Bicykle NorthTEC nie sú masovo-vyrábané bicykle s obrovskou produkciou. Bicykle
NorthTEC sú ručne skladané a starostlivo testované, aby Vám vydržali len jednu
sezónu... Kúpou bicykla NorthTEC si kupujete len bežný bicykel ale aj veľkú blbosť. Bicykle NorthTEC

majú svoju „dušu“(mozno deravu). Dušu má asi vacsina bikov, ale pouzivaju sa aj bezdusovky :D
a tento ma dostal http://mtb.northtec.sk/index.php/sensor/ dvojkorunka, odrazky, stojan no hotovy zjazdak
o takychto bikoch by som vedel rozpravat-mal som OLPRAN :mrgreen:
04.03.2009 - 20:37:12
00
Turbinko, keby si to 2x neprecitam a nepouzijem ctrl+f a vyhladavat kenzel, kenz, ken vo vsetkych stranach, tak urcite sa urcite nepytam...

Neviem, či ti Turbi poradil cez PM, ale pri vyhľadávaní asi používaš zlý vyhľadávač. Za chvíľku som našiel viewtopic.php?f=13&t=15874&st=0&sk=t&sd=a&start=45
Keď si ešte raz prečítaš môj príspevok, tak ťa možno napadne prelustrovať príspevky Športšopy.
A tak sa dostaneš k obchodu Szolgai, ktorý okrem poľovníckych potrieb a kočíkov predáva aj bicykle značky Kenzel a Vedora. A rovnako nájdeš príspevky, kde sú tieto bicykle vychválené rovnakým spôsobom ako v tejto téme dvaja junáčkovia vychvaľovali Northtec...

Za domácu úlohu máš nájsť rovnaké formulácie! Ich počet potom zadaj sem! Uvidíme, koľko zhôd nájdeš.
04.03.2009 - 22:50:28
00
Tak toto ma dostalo do kolien :
Stredové zloženie (Headsets) Neco integrované :lol:
05.03.2009 - 09:59:16
00
ten co to tam daval bol urcite odbornik :lol:
05.03.2009 - 10:03:28
00
N tak vcera som videl jeden northec :shock: (tusim to bol http://mtb.northtec.sk/index.php/VikingStood/). Najprv som si z dialky myslel ze je to nejaka Merida ale potom som si vsimol napis northec a bolo mi jasne preco mu ten bike tak strasne vrzga a praska. Nechapem ako moze niekto len tak vyhodit 290 € - ale videl som aj akciu tusim TPD, ze ak is kupite Sharp LCD dostanete k tomu gratis tento bike (v hodnote 8700 Skk). :roll: :mrgreen: :lol: :|
30.07.2009 - 10:29:48
00
tie bicykle maju dost zvlastnu geometriu ramu
31.07.2009 - 19:45:41
00
keyboard_arrow_up