neda sa nereagovat na vase prispevky.Tiez mam kamosa,ktory sa nastahoval na naj..poschodie v baraku(12),vlastne len kvoli bike,dal ho na balkon na vlastnorucne vyrobeny hak z ocele a vlastne navrhnutym zamkom,ktory udajne otvori jedine z tek.dusikom.A jedneho dna sa zobudil a na balkone viseli len lana az po zem.Bol v tom ze zatepluju barak.Az poobede vlastne zistil,ze nezatepluju,ale mu uj..ali bike.Kedze je to bytovka,ktora zije asi aj v noci,tak zistoval a zistil,ze sused fajcil na balkone a pozeral na chalanov ako s 12-eho poschodia na kladnach spustaju bike na zem a bol v tom ze si asi majitel zabudol kluce a chce sa ist bikovat.O 3 rano to pride asi vhod.Ale koniec bol dobry nasiel ho v jednej garazi najlepsieho kamosa.Nie je nad najlepsieho kamosa...niekedy su vytrvali
19.08.2006 - 19:40:32
00
Ja mam taky dojem,ze niektori tu zacinaju vypisovat take .ujoviny ktor su asi od spajdrmena.ked niekto ukradne bajk ktory je vonku abo v garazi abo v pivnici to vsetko beriem,ale take veci,ze ta niekto zhodi ked mas naslapy zoberie bajk tak to skutocne sa mi zda dost za vlasy pritiahnite.poznam iks ludi co jazdia po hradzi vela rokov cestari,bajkeri a na inak drahych bajkoch a ked som im to dnes hovoril tak sa len za hlavu chytali.Co je to za blbost.A ten spajdrmen z 12steho poschodia cez balkon chlapci ja nemam desat rokov.Vy ste asi nikto vo vyskach nepracovali pretoze obycajny civil ked vylezie do piatich metrov tak musi byt po.raty.takze tie reci,ze niekto vylezie na najvyssie poschodie tak to urcite... :roll:
19.08.2006 - 21:30:41
00
Ja nevravim, ze skopavanie je "beznym" sposobom kradeze.. Ale poznam dvoch, co im takto ukradli.. a ostatok je klasicka chyba majitela, kde bohuzial zapadam aj ja..

Samozrejme nemozem to potvrdit, ze to tak naozaj bolo, ale im docela dost doverujem a nemyslim ze patria medzi tych, co budu takto zavadzat..

A to s oknom sa mi zda tiez trosku pochybne, ale popravde, mohlo to tak byt.. Mohli to byt EX umyvaci okien v extremnych vyskach dajme tomu.. Vsetko je mozne
19.08.2006 - 21:57:10
00
Ja mam taky dojem,ze niektori tu zacinaju vypisovat take .ujoviny ktor su asi od spajdrmena.ked niekto ukradne bajk ktory je vonku abo v garazi abo v pivnici to vsetko beriem,ale take veci,ze ta niekto zhodi ked mas naslapy zoberie bajk tak to skutocne sa mi zda dost za vlasy pritiahnite.poznam iks ludi co jazdia po hradzi vela rokov cestari,bajkeri a na inak drahych bajkoch a ked som im to dnes hovoril tak sa len za hlavu chytali.Co je to za blbost.A ten spajdrmen z 12steho poschodia cez balkon chlapci ja nemam desat rokov.Vy ste asi nikto vo vyskach nepracovali pretoze obycajny civil ked vylezie do piatich metrov tak musi byt po.raty.takze tie reci,ze niekto vylezie na najvyssie poschodie tak to urcite... :roll:


Specialne pre teba este raz. 4.poschodie kradez za 2:28

http://www.cykl.cz/index.php?action=news&detail=200
19.08.2006 - 22:15:44
00
Navyse ak sa dostanes na strechu zvnutra tak z najvyssieho poschodia staci bajk len na lane spustit dole a mas to este rychlejsie. Na slovensku je vacsina panelakov dost podobna tak si to mozu kludne omrknut inde jak by sa to dalo a mozno aj nacvicit. Napr. u nas na sidlisku nejaky chalani na bocnu stenu 5poschodoveho panelaku nastriekali 3metrove srdce.
19.08.2006 - 22:58:34
00
Ked z najvyssieho zo strechy, tak by bolo vyhodnejsie bike vytiahnut a nie spustit (si myslim). Ale vcera som zo 4teho poschodia spustal taku velku kocku hmotnosti asi 2 bikov a uplne v pohode az na to zachytavanie o parapetne dosky.
2triki: ked som odchadzal za studiami do Blavy, tiez ma doma vsetci plasili ako ma skopnu pocas jazdy z biku a ukradnu mi ho. Videl som u vas vselijake masiny, ja som sa vozil vacsinou len na zimaku, ale s nicim takym som sa nestretol, ani nikto z domacich nemal taku skusenost. Mozno sa to naozaj deje, ale asi to nebude az take caste, vsak clovek najazdi 15 km kym sa vobec vymota z Blavy. Na druhej strane kopu vodicov je tam dost nevsimavych a neochotnych.
20.08.2006 - 07:24:55
00
Hmm, tam pri Blave je teda riadne divoky kraj ... strielaju psov, kradnu bike bikerom spod zadku :shock: ... len dufam, ze tento "trend" nedojde aj tu ku nam na vychod :?
neboj sa nase KONY si nedame
21.08.2006 - 17:48:29
00
neboj sa nase KONY si nedame

Veru nedame :!: Ja by som zlodejom rovno usekaval pravu ruku, alebo obe, ako to bolo v minulosti, ved si ani nic ine nezasluzia :evil: ... niekto setri, odopiera si, len aby si kupil to, po com tuzi, o com sniva a potom pride nejaka swina a vezme si to ... usekavat ruky a potom by si mozno dobre rozmysleli, ci by sa do niecoho takeho pustali ... :evil: :evil:
22.08.2006 - 10:11:23
00
Veru nedame :!: Ja by som zlodejom rovno usekaval pravu ruku, alebo obe, ako to bolo v minulosti, ved si ani nic ine nezasluzia :evil: ... niekto setri, odopiera si, len aby si kupil to, po com tuzi, o com sniva a potom pride nejaka swina a vezme si to ... usekavat ruky a potom by si mozno dobre rozmysleli, ci by sa do niecoho takeho pustali ... :evil: :evil:

CAPITAL PUNISHMENT!!! :lol:
22.08.2006 - 12:25:02
00
No comment.

www.youtube.com/watch?v=5TNTq3nhuh0&mod ... ed&search=
22.08.2006 - 15:53:22
00
2pista fakt super. to musis vidiet! :P karbobruska rulezzz
22.08.2006 - 16:02:36
00
Hmm ... k tomu tazko nieco dodat ... :? :evil:
22.08.2006 - 16:22:22
00
k videu:
najlepsi su na tom fizli a ludia okolo, ziaden zaujem no a co ved jeden bike hore dole nie :x
22.08.2006 - 16:52:11
00
nadherne volaco... :roll:
22.08.2006 - 17:16:45
00
k videu:
najlepsi su na tom fizli a ludia okolo, ziaden zaujem no a co ved jeden bike hore dole nie :x

Moj prvy bike mi ukradli odstrihnutim od stlpa pred poistovnou. Policajti chceli aby som na nich pockal a ked prisli a spisovali sme veci tak doslo zopar svedkov co videli slusne obleceneho mladika a este ho lutovali, ze stratil kluce. :P :cry: :x
22.08.2006 - 21:25:28
00
keyboard_arrow_up