Keďže ma to trápi už asi dva roky ( ale nebolo to také bolestivé ako teraz ) , vyskúšal som na biku už všetko :
- posúval som sedadlo na kolajničkách dopredu aj dozadu
- menil som aj sklon a výšku posedu
- menil som tvrdé a mäkké sedlo ( aj mäkké poťahy na sedlo )
- menil som aj predstavec
- vymenil som rovné riaditká za tvarované zjazdárske ( lastovičky )
- hral som sa so sklonom rohov na riaditkách ( aby som mal vpriamenejší posed )

..........ale nič nepomohlo .

Však uvidím , ako to bude pokračovať..............ale s intenzívnym bikovaním je asi koniec , pretože si nemôžem dovoliť 40 km výjazd a na nasledujúci deň ostať na mesačnej maródke , pretože sa nevystriem :( .
04.08.2009 - 20:24:02
00
Ešte tam bola jedna možnosť - ortopéd...
04.08.2009 - 22:55:38
00
este jedna otazka kolko rokov mas ?
po 40 km je to silna kava ten mesiac pauzy , takze to uz asi pyta toho ortopeda a mozno aj operaciu .... :(
05.08.2009 - 01:38:45
00
Ešte tam bola jedna možnosť - ortopéd...


Áno, už sa rozbehol kolotoč vyšetrení, tak teraz nebudem špekulovať ja ale odovzdám sa do rúk odborníkom :wink: .

este jedna otazka kolko rokov mas ?


Je to v mojom profile, ktorý neklame . 31 . Asi som bol v minulosti príliš aktívny a aj vzhľadom na moju miernu nadváhu som bol v pohybe od jari do jesene :) - počas jedného dňa som niekedy stihol prácu , prácu doma , beh , bike , domáca posilovňa ....... a dnes mám trošku pocit že som to v niektoré dni aj poriadne preháňal :oops: .
05.08.2009 - 10:27:37
00
Caves taktiez som maval bolesti krizov pri maratonoch presiel som na fulla trochu vzpriamenejsi posed a musim povedat pohoda 8) - asi na to vplyvaju aj tie otrasy z HT-cka niekedy som sa nevedel riadne taktiez vystriet jazdim dost 50-60km aj viac a bez problemu vyska posedu pata na spodny pedal len to netreba prehanat pretoze ked to bolo vysoko boleli ma upony lytka pod kolenom treba trochu experimentovat
05.08.2009 - 18:31:06
00
keyboard_arrow_up