JoKo niekedy by si si mal skusit v terene nejaky kvalitny full :)
10.08.2009 - 23:50:19
00
A načo?
Minulý rok som bol na svojom prvom MTB maratóne - v Stupave. Na krosovom full-harde s cyklokrosovými galuskami som bol lepší ako niektorí na full-fulloch, hoci mali skoro o 20 rokov a 20 kíl menej...
Tento rok prišiel na stupavský maratón nejaký Jano Graňák, ešte o nejaký rok starší odo mňa a na prastarom horáku s pevnou vidlou, s jedným prstom v nose a druhým v zadku v pohode vyhral svoju vekovú kategóriu... A vyprášil aj mladších.
Načo full? Pre pohodlie? To si sadnem v obývačke do hojdacieho kresla a pustím si video z TdF. Ani nohy ma nebudú bolieť, aj pivko si môžem dať!
Ja pod zadkom a pod rukami musím cítiť terén. Že idem z kopca pomalšie a opatrnejšie? No a čo? Do kopca a po rovine je to naopak - a do kopca sa vždy jazdí dlhšie...
11.08.2009 - 18:41:43
00
Joko zabil, chcel som uz napisat ze jemu stacia do terenu cyklokrosove plaste :D
Pravda je ze takyto aj o dost starsi borci mi to vzdy na maratonoch horekopcom nadelili riadne. Ziadny dolekopec nestacil aby som ich dobehol. Neviem ci je to do smiechu alebo na zaplakanie.
A to som ani fulla nejazdil. OT hadr
11.08.2009 - 22:59:32
00
keyboard_arrow_up