foto od gejzu radšej bez komentára..

čakal som kedy ten zlomený strom na hupikoch visiaci v zlome na pár vlásočniciach vo výške cca 5 metrov zaľahne a radšej som popod neho stále prešiel rýchlejšie.len sa mi nechcelo zastavovať a odfotiť ho kým tam len tak visel.už leží ale musela to byť rana keď si ľahol.dá sa tam vytvoriť excelentný am.en skok ale mne sa nechce ja neskáčem 8)

edit 1,2,3..atď..: skúška zobrazenia foto

Prílohy:

Komentár súboru: mobilfoto
090815_001 hupiky.jpg
090815_001 hupiky.jpg 551.44 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil coco dňa 17.08.2009 - 23:40:00, celkovo upravené 5 krát.

15.08.2009 - 22:39:40
00
No, je to skôr lesná cesta, ako chodník.

Od sedla pod Kamenným hrbom ideš po žltej smerom na Jahodnú (nedaj sa mýliť tou zle zakreslenou žltou na mape Shocart). Prídeš na prvú lúku a hneď na jej začiatku sa pustíš doľava dole kopcom k spodnej širokej zvážnici (vedie tiež na Jahodnú, točil sa tade maratón). Tú zvážnicu kolmo pretneš a ideš lúkou dole k najspodnejšiemu cípu lesa. Narazil si na lesnú cestu, ktorou pokračuješ popri potoku vždy dole. Míňaš odbočku doľava, držíš sa vpravo až prebrodíš potok. A potom dole za nosom až vyjdeš na parkovisku pred Klatoviankou.

Táto cesta je v pohode použiteľná aj smerom hore, ale len pre toho, komu nevadí otravovanie malých mušiek. Jednou rukou sa vždy musíš oháňať.

Dúfam, že som to odhadol dobre a jedná sa o túto cestu. Ak nie nevadí, je tu ďalší popis nejakej skratky na pivo.

fajn cestička.a je tam celkom pekne.toľko som sa obzeral že som dvakrát dobrzďoval v rigole :mrgreen:
17.08.2009 - 11:52:54
00
Vie niekto v akom stave je modro znaceny chodnik v useku Idcianske sedlo - Opatka?
A tiez ,,zelena" v useku Sedlo pod Suchym vrchom - ATC Ruzin?
Vdaka.
17.08.2009 - 12:38:33
00
STREDA - nocna kojsovka, pripadne podla chute, casu, a pocasia aj Kloptan... vychod slnka je okolo 5:31 takze odchadzame okolo 23:00 - 00:00... povinna vybava je schopne svetlo a odvaha :D
v podstate vyletne tempo (okrem utekania pred medvedmi) ale ziadne extra flakanie... zaujemcovia piste :)
17.08.2009 - 12:48:20
00
vtedy je akurat nov, idealnejsie by bolo ist za splnu :mrgreen:
17.08.2009 - 13:02:23
00
detaily :)
17.08.2009 - 13:42:59
00
[quote="Kidak"]Vie niekto v akom stave je modro znaceny chodnik v useku Idcianske sedlo - Opatka?
...[/quote]
IS-Opátka sme išli v sobotu a je to v pohode


Naposledy upravil rekib dňa 17.08.2009 - 23:07:16, celkovo upravené 1 krát.

17.08.2009 - 23:03:06
00
to admin : prečo mi nezobrazuje tunajšie foto ?
17.08.2009 - 23:05:56
00
to admin : prečo mi nezobrazuje tunajšie foto ?
tu si to admin asi nenájde.skús tu: viewtopic.php?f=9&t=15375
to moje chvíľku ukazovalo.skúsim nahodiť znovu..už by to malo zobrazovať.


STREDA - nocna kojsovka, pripadne podla chute, casu, a pocasia aj Kloptan... vychod slnka je okolo 5:31 takze odchadzame okolo 23:00 - 00:00... povinna vybava je schopne svetlo a odvaha :D
v podstate vyletne tempo (okrem utekania pred medvedmi) ale ziadne extra flakanie... zaujemcovia piste :)
tohto roku čo akcia buď som v robote alebo odcestovaný alebo som sa sľúbil inde..inak nadránom už sú pekné kosy.vatra na kojšovke asi dlho nebola ;)
17.08.2009 - 23:22:18
00
vtedy je akurat nov, idealnejsie by bolo ist za splnu :mrgreen:


Načo spln ? Ved nato bereme svetla. A teda ich bude pozehnane. Zatial sme štyria... prida sa este niekto?
18.08.2009 - 16:42:13
00
vcerajsi vyjazd, Drienkova skala

Prílohy:

03.jpg
03.jpg 378.9 KiB thumb_up0thumb_down

02.jpg
02.jpg 354.83 KiB thumb_up0thumb_down

01.jpg
01.jpg 233.92 KiB thumb_up0thumb_down

21.08.2009 - 11:17:19
00
včerajši vyjazd na kojšovku z Moldavy, cestou hore asi 200m pod Kojšovkou som stretol jedneho bikera možno niekto z fora, super vyšlap ešte lepši zjazd, a ešte foto z minuleho tyždna smerom do zadiela www5.picfront.org , www5.picfront.org , www12.picfront.org
21.08.2009 - 22:33:21
00
Nočná Kojšovka - východ slnka a ráno Kloptaň
ucinkuju : Kopro3, Johny_zavislak, Steju
19. a 20. augusta 2009
...tak sme sa rozhodli zopakovat minulorocne vystupy na nocno-rannu kojsovku, ale tentoraz to aj okorenit kloptanom... takze streda, krasna jasna pomerne tepla noc, som okolo 21:40 vyrazal do KE, najprv ku Koprovi pozicat sedlo, potom spolu ku klastoru nad KVP kde sme sa stretli o 23:00 s johnym_zavislakom, chvilka fotenia, a vyrazame... cesta ide rychlo, ako vzdy v noci, svetla v podstate funguju, zvieratka v podstate spia takze vsetko ide hladko takze po par mensich pauzach dorazame na jahodnu, o5 fotenie, stretavame srnky pod zjazdovkou a hura po maratonskej na lajsoku, vyhlady na vysvietene a pomaly spiace kosice, na lajoske odpadava tradicna kofotina + klobasa takze sa po mensej pauze na obcerstvenie pohyname smer kojsa... este pauza na 1000ke, zase pekne vyhlady, ale zacina byt celkom kosa... tak dorazame ku erike, kde si davame pauzu kedze do vychodu slnka (5:31) je este casu dost a mrznut nemusime prave na vrchole (ale mozme v pristresku pri erike, co sme aj robili), ked sa uz zacina vyjasnievat ideme hore, vietor dost neprijemny, teplomer ukazuje 8.8°c ale na pocit je to vdaka vetru menej... mrzneme, fotime, pozujeme na fotky, skryvame sa v zavetri za pamatnikom aj pod vrcholom, ale pomaly toho mame dost (no neboli sme tam prave kratko) a radsej sa spustame ku erike, kde potom pokracujeme po cervenej smer kloptan uz prakticky za svetla... cesta kvalitne zarubana rovno na cervenej znacke, ved precoby nie, ale single nesklamali a uzivame si to ako sa len da (johny pri troch studnickach hadze mensieho tigra ale vsetko je ok) + (sem-tam pauza na dotiahnutie mojej uvolnenej kazety :( ) sem-tam tlacime ved toho mame pomaly dost od vecera :) ale dosli sme, kazdy rad vidi vyhliadkovu vezicku na vrchole... uzili sme si vyhlady na tatry aj kralovu holu ktore vykukovali z oparu, trochu oddychu (trochu dost, tam toho uz vsetci zacali mat plne zuby :) ) a kedze kazdy uz vidi pred ocami len teplu vanu a makku postel obraciame to a smer kosice. uvodny zjazd snad kazdeho prebudil a tak celkom svizne (na to kolko hodin sme nespali a kolko hodin uz sliapeme) sa po cerevenej vraciame, zastavka v Katke (vdaka bohu ze bola otvorena) na hranolky a kofolu, kopro3 sa ponahla do KE takze sa luci a ide dolu po asfaltke a ja a johny_zavislak pokracujeme po cervenej, este kratka zastavka na kofolu na lajoske a uz sme o5 na KVP, lucime sa aj my a kazdy ide domov, hura, prezili sme. ja som dosiel domov o 16:00, po 114km, 8 a pol hodinach bikovania, priemerke 13,5 a max 64,2km/h... stalo to za to :) kto nebol moze lutovat, babovky!! :D

FOTKY : http://picasaweb.google.com/jan.varhol/NocnaKojsovkaAKloptan# - autori johny_zavislak a kopro3 :)

Prílohy:

P1480140.jpg
P1480140.jpg 696.99 KiB thumb_up0thumb_down

23.08.2009 - 23:36:15
00
cesta kvalitne zarubana rovno na cervenej znacke


Niekde na zaciatku? Pred Trohankou?
24.08.2009 - 10:37:17
00
Niekde na zaciatku? Pred Trohankou?


jj za Bielym kamenom je tam uz luka, cez byvaly singel natiahnuta prasna zvaznica a na nej a za nou stromy a konare kde len stupis, ze sa neda inak ako nosit... potom cca 200-300 metrov len rozryta zem od LKT-ciek a dalej uz pokracuju single, ale po tri studne bolo pocut na druhom konci tych rubanisk aktivnu tazbu :( kebyze aspon tie single nechali tak...
24.08.2009 - 10:57:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up