Organizatori, pri najblizsej schodzi by ste mali prerokovat navrh, ze by to mohlo byt dlhsie...

Suhlasim. Ved sme nestihli pozriet ani jedno bikerske video z nasich archivov.
A este vdaka za pocasie, vybavili ste ho idealne. Ta jedna kvapka spadnuta na Jerryho snad uz bola odpustena :).
17.08.2009 - 13:28:11
00
Aj ja pridavam moje uprimne DAKUJEM.
...Nedalo mi nepridat sa k dakujucim :D . Minuly rocnik bol vyborny, no tento bol super. Darmo, organizatori, praxou sa stale zlepsujete. Som rada, ze som vas zasa o kusok viac spoznala a uz sa tesim, na buduci rocnik. Ste skveli nie len ako organizatori, ale aj ako ludia.
... Drotar a Roman, dik ze ste mi kryli chrbat a robili spolocnost, ked som na dlhych tratiach uzatvarala skupinku. Viete, vzdy mam rada, ked mam prehlad o tom, co je predo mnou :D :D Cena s kamenom z Poraca a bicyklik uz zdobia policku.
... A este zdravim totych chlapcov zo Sniny. Aj vam dik za skvelu zabavu.Zasa o rok to roztocime :D
17.08.2009 - 14:27:19
00
ucastnici campu vzali radu zaregistrovat sa na fore naozaj vazne.. cakame dalsie registracie, vsak stamperlik?! ;)
17.08.2009 - 14:38:01
00
ešte Upsík mi tu chýba :-)
17.08.2009 - 15:21:32
00
Censoredaci, ako sa vám hoja tie včelie pichance? :mrgreen:
Inak na camp ,,posúvam" ďalej len tie najlepšie referencie...o rok sa vidíme opäť. :wink:
17.08.2009 - 15:44:57
00
ticho doma zavidim..
nechcete uz zacat riesit novy termin? aby som si vedel rezervovat v kalendari dopredu? :D
17.08.2009 - 15:47:33
00
Censoredaci, ako sa vám hoja tie včelie pichance? :mrgreen:
Ja som sice nebol preockovany proti reume :wink: ale ta šupa od čmeliaka mi zdobi pravu riť ešte aj teraz. Inač ten pruser s včelami ma mrzel :( na buduci rok na ne pošlem medvede :wink:
17.08.2009 - 15:55:02
00
Nepýtal som sa preto, aby si mal výčitky, ale na pobavenie :wink: ...
17.08.2009 - 16:14:22
00
Chvilku to bolo komicke :lol: ked napr. Jezus rozhanajuc sa rukami zahodil bike a dvojmetrovymi krokmi upaloval prec :lol: ale ked kupil tretie zihadlo, tak som skonstatoval ze tento boj nevyhrame a obisli sme ich naokolo. Za odmenu som jemu, Jerrymu a Bercovi naordinoval DH singlik od vysielača Ferčekovce :wink:
17.08.2009 - 16:56:35
00
Alebo by stacilo poslat Jezusa prveho a on uz tie vcely odlaka :lol: Ja som isiel za nim a veru som rozmyslal ci prejdem alebo nie, ale vsetky vcely asi leteli za nim a mna nechali na pokoji :wink:
17.08.2009 - 17:04:04
00
Tak dakovačky pokračujú.

Dakujem aj ja za o5 skvelú akciu.
Organizatori sa o5 ukazali ako skvelá skupina ludi čo dokažu sparvit aj nemožne na počkanie.
Na budúci rok sa hlásim už teraz.....a nezabudnite že VIP (z minulého ročníka) majú svoje čisla už vytetované na bikoch navždy. :mrgreen:
Inak odkážte Patovi že tie moje platničky sú v pohode....nejakých 50 km ešte zvládnu. Asi tam bol len bordel tak sa mu zdalo že su zodrané na kov. :mrgreen: a že dakujem za parádnu testovačku GT Maraton Carbon Expert....taku pohodlnú jazdu moja riťka ešte nezažila :oops: :lol: :lol:

Ešte raz Dakujem
17.08.2009 - 17:12:11
00
ja by som ešte jedno ďakujem pridala.... a síce wilkinsonovi82...viem určite, keby bol v pohode, tak prispeje rukou k dielu a pomáha svojim kámošom a kámoškam Spišiakom a Spišiačkam:) Žiaľ tento rok sa s ním osud zahral inak, ale verím že budúci rok už bude pomáhať,veď sa tam všetci chystáme opäť:) a podľa slov Spišiakov to najhoršie už má za sebou, spomínali ťa často a my tiež:)tak ešte raz skoré uzdravenie a nevracaj sa už na ÁRO, síce sú tam krajšie sestričky,ale "tudy cesta nevede":) poď k nám späť:) aj bikerky sú krásne:)
17.08.2009 - 17:21:30
00
aj bikerky sú krásne:)
Samozrejme Wilkimu patri aj nase velke dik za navrh tras, mapove podklady a znacenie. A to ze nam chybal sme citili viac ako vy :( ale uz sa tesim kedy si zase sadneme spolu na bike. A moze mu dakovat aj Mačiak ked vymenil Šmolke za rajdy z Wilkiho biku :lol: hej Mačiak dlhujes mu podlozky pod predstavec a krytku na ježka. Ale od Šmolke nieeeeeeeeeeee :lol:

Prílohy:

bikerky.jpg
bikerky.jpg 167.64 KiB thumb_up0thumb_down

17.08.2009 - 17:30:01
00
bolo super
ludka skymspiš? :mrgreen:
17.08.2009 - 17:37:11
00
Drocik, tebe sme ruku nestihli stisnúť a poďakovať, lebo ako vždy si sa ulieval na bike, do dnes nechápem, čo na tom bike vidíš:) Ale ďakujem patrí odo mňa, teda od nás, aj tebe:) Nebudem z teba robiť vodcu tlupy, si jeden z nich, takže nerobíš nič naviac:) Ste rovnocenní , a preto ste tak silní:) Vďaka
17.08.2009 - 18:05:14
00
keyboard_arrow_up