ja sa nehram, ja som :lol: :lol: ROFL LOOOOL

edit: upravil som to, lebo predtym bol do toho zatiahnuty aj audino, co bolo voci nemu nefer.


Naposledy upravil PaliG dňa 25.08.2006 - 18:25:06, celkovo upravené 1 krát.

25.08.2006 - 17:16:49
00
hej, hej, klud pani. Poprve tie CAPSlocky si daj prec, za to su bany (precitaj si to v pravidlach).

Dalsia vec, poprosim vas, ked davate take dlhe linky, pouzite radsej http://tinyurl.com/. Ono ked to roztiahne okno na 2500 px sirku tak to na beznom monitore nevyzera bohvieako...
25.08.2006 - 17:17:03
00
PACI SA MI AKO MOJE PRISEVKY MAZES LEBO SU OFF TOPIC, ALE SVOJE TYPU: NACO TI JE VYSIELACKA, SAK SA MOZES POTOM PO JAZDE POROZPRAVAT V KRCME POVAZUJES ZA "K VECI"
25.08.2006 - 17:17:07
00
no to si len ty myslis ze si frajer, z vonku to mozno inak vyzera....
25.08.2006 - 17:18:47
00
daj este volaco...nech sa este zarehocem :lol:
25.08.2006 - 17:21:48
00
pozeram ze tu sa bavis s nejakym nefrajerom na podobnu temu
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... c&start=15
, hmmm....no nevadi vtedy sa asi nebol frajer teraz uz si

alebo ze by si nevedel kedy treba hrat frajera a kedy nie?
25.08.2006 - 17:34:58
00
akoze niekto je tu asi dobre dementny...ano, urcite som to ja.

preco ma uz nezobrali do toho ustavu :roll: :roll: dufam, ze zachvilku pride pan doktor a da mi tabletku, aby som uz nepotil take ****viny

lebo ja chudacik tu porovnavam 2 neporovnatelne veci...nevadi hadam mi to pan duraj odpusti
25.08.2006 - 17:39:23
00
no pali vdaka takym ludom ako si ty sa moze stat ze pomaly nebude co moderovat. ale ja vam tu do toho vlastne uplne zbytocne kafrem. toto su moje posledne prispevky a chodievat sem nebudem. len majitel tohoto servra by sa mal zamysliet ci chce robit server pre ludi, ktorych zaujima cyklistika alebo pre par frajerov ktori sa tu chcu potlkapkavat po pleciach a dokazovat si aki su dobri. sak aj take moze byt. ved je demokracia a net je free priestor. len potom by bolo vhodne hned pri prihlasovani sa na toto forum dat jasne najavo. vstup zakazany pre ludi ktori si sami bez manualu nedokazu naladit prahdzovacku. aby zbytocne nedochadzalo k takymto konfliktom. keby som bol vedel ze tu budem paliho domace forum tak strasne otravovat mojimi otazkami tak by som to nebol robil. pali pustam ti priestor mozes likvidovat dalsich ludi.... ja odtialto pomaly ale isto miznem...
25.08.2006 - 17:57:35
00
Hmmm, husta tema, skoda ze som ju zaregistroval az teraz. Dam aj ja. K manualom, bike si porobim aj bez navodov (asi nebudem az taky lavy). Ale ak chcem urobit nieco na aute, tak mozem mat aj 1000 navodov, ale urcite by som to doj..bkal. Radsej to necham na servis. Na druhej strane, ak si verim a chcem sa nieco naucit, zacnem skusat aj bez navodu napriek riziku, ze to rozhasim.
26.08.2006 - 23:32:13
00
Dam to sem (teraz ked nas uz nemazu), vsak tu to tusim zacalo. Moderatori by mali byt premenovani na moderatorky, do profilu vyfasovat nejake lepsie foto a zmenit nick na zuzana hajdu alebo nora benackova. :D
26.08.2006 - 23:37:50
00
ale chlapci,taketo prkotiny...vsak si to vyrieste cez ss alebo priamo v teme ktorej sa to tyka :roll: Ked tu zatiahnete osobne problemy,tak tu uz nik nepachne.Treba si uvedomit,ze toto je forum pre bikerov,ktory potrebuju s niecim poradit a potom su tu skalny clenovia,ktory rozoberaju ostatne veci,ale vy skuseny mate tu cest tu byt pre vsetkych,co potrebuju s niecim helfnut a v ich ociach budete Bikeri s velkym B,tak si to vazte,toto forum ako aj cely MTBiker webpage je jedna super vec pre nas,co nas to bavi.Tak prec s tymto handrkovanim,hm?
27.08.2006 - 01:13:20
00
ale chlapci,taketo prkotiny...vsak si to vyrieste cez ss alebo priamo v teme ktorej sa to tyka :roll: Ked tu zatiahnete osobne problemy,tak tu uz nik nepachne.Treba si uvedomit,ze toto je forum pre bikerov,ktory potrebuju s niecim poradit a potom su tu skalny clenovia,ktory rozoberaju ostatne veci,ale vy skuseny mate tu cest tu byt pre vsetkych,co potrebuju s niecim helfnut a v ich ociach budete Bikeri s velkym B,tak si to vazte,toto forum ako aj cely MTBiker webpage je jedna super vec pre nas,co nas to bavi.Tak prec s tymto handrkovanim,hm?


WARZONE to pekne napisal.
27.08.2006 - 23:59:56
00
Pani, tema uz je vyriesena, aky mala vlastne dopad na forum ste si isto vsimli, myslim, ze zivit to dalej by bolo zbytocne. Warzone tomu dal peknu bodku.
Dakujem za pochopenie.
28.08.2006 - 07:06:12
00
keyboard_arrow_up