Dik za odozvy. Noo pomeral som ju a pravdou je, ze meria 166 cm.
Tulenik, ano, cenovy strop je tych 550 EUR. Momentalne ma zensky ram, ale je to stary bike co ma z detstva.
Ten pells razzer pro lady nie je zly. Matt ma suncycle.sk? Inak peniaze uz vratili na moj ucet a dostal som volne ruky od potencionalnej majitelky :wink:
20.08.2009 - 15:11:10
00
Dik za odozvy. Noo pomeral som ju a pravdou je, ze meria 166 cm.
Tulenik, ano, cenovy strop je tych 550 EUR. Momentalne ma zensky ram, ale je to stary bike co ma z detstva.
Ten pells razzer pro lady nie je zly. Matt ma suncycle.sk? Inak peniaze uz vratili na moj ucet a dostal som volne ruky od potencionalnej majitelky :wink:


ja mam meridu juliet, a spociatku som tiez nechcela damsky ram, ale nakoniec, kedze mam od tvojej asi o dake 3 cm menej a panske S-ko meridacke som mala pocit , ze mi je velky resp. ze by sa mi zle ovladal, tak som dala damsky ram, ale pre mtb nie su klasicke damske, ale maju iba o nieco nizsie stredovu co je ok, lebo uuplne klasicke damske ee....
ako aj v predajni mi radsej poradili, ze ajpre ovladatelnost na zjazdoch, singlace a tak, ze sa mi bude lepsie ovladat bike co je mensi ....
uricte nieco pekne pre nu najdes :wink:
20.08.2009 - 15:17:00
00
heh a mne dnes v jednom obchodiku povedali, ze so 169 vyskou to uz je skor na pansku geosku...ale co ja viem...ked panske geo su znacku od znacky kazde ine...a zatial mi vacsina nesedela...este zajdeme do meridy poobzerat sa po nejakom panskom
20.08.2009 - 15:20:00
00
heh a mne dnes v jednom obchodiku povedali, ze so 169 vyskou to uz je skor na pansku geosku...ale co ja viem...ked panske geo su znacku od znacky kazde ine...a zatial mi vacsina nesedela...este zajdeme do meridy poobzerat sa po nejakom panskom


hmm tazko povedat, kazdy ma iny narok na bike, ja keby som mala o dake 3 cm viac tak berem ten pansky co som mala vybrany ten bol super, ale uz neviem aky typ presne to bol, treba najlepsie osobne vyskusat, ze ktory bude lepsie sediet a tak... 8)
20.08.2009 - 15:30:28
00
ja mam meridu juliet, a spociatku som tiez nechcela damsky ram, ale nakoniec, kedze mam od tvojej asi o dake 3 cm menej a panske S-ko meridacke som mala pocit , ze mi je velky resp. ze by sa mi zle ovladal, tak som dala damsky ram, ale pre mtb nie su klasicke damske, ale maju iba o nieco nizsie stredovu co je ok, lebo uuplne klasicke damske ee....
ako aj v predajni mi radsej poradili, ze ajpre ovladatelnost na zjazdoch, singlace a tak, ze sa mi bude lepsie ovladat bike co je mensi ....
uricte nieco pekne pre nu najdes :wink:


Jj, nie ja na nich tak nizko, podobaju sa na trail verzie. Moja skusala 18ku, ta jej sedela, 16 bola mala, s volantom by sa dotykala kolien v zakrutach. A ake su skusenosti s objednavkami zo zahranicia, napr wiggle?

Tato by bola dobra kupa: http://www.wiggle.co.uk/p/cycle/7/Felt_Q9FW_Ladies_2009/5360038914/

Lenze tiez je vypredany skoro.
20.08.2009 - 15:34:25
00
skus pozret velosprint. maju pekne ghost-y :mrgreen: a ak napises na mail v kontaktoch da sa vybaviť aj zlava pokial uz v nej nie je.

PS: of topic nie vsetci co maju 16 musia byt sprosty ako sa to tu vseobecne traduje :roll: :cry:
20.08.2009 - 21:02:54
00
Lapierre Tecnic 400-L za 499 EUR v akcii
Pells Razzer Pro Lady za 589 EUR

Tieto mam vyhliadnute z www.suncycle.sk. Je jasne ze Pells ma lepsie komponenty, ale Lapierre je o 90 EUR lacnejsi (treba aj na doplnky, cyklocomp..) a neposlednom rade sa jej viac paci.. Je ten Lapierre znacne horsi? Napr tie brzdy nepoznam, o presmyku Suntour taktiez nepocul. Mimochodom, Pells je aka znacka?


Naposledy upravil levior dňa 20.08.2009 - 23:42:02, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2009 - 23:36:52
00
ja mám 169cm a Sko rám. Sedí dosť dobre, len sedlovka musí byť 400vka, ale to hovoríme o fullovi na ktorého keď si sadnem, tak sa trošku ešte scvrkne :P imho by jej bolo pánske Sko jednoznačne, alebo dámske Mko. pánske Mko by jej bolo fakt na hranici a keď už by jej sedeli oba, radšej nech berie menšie- je to proste lepšie. a áno. matt ma suncycle. by som popremýšľala nad tými pellsami a ani ghosty nie sú zlé. Pells je česká dosť kvalitná značka. idem kuknúť ten lapierre
Edit: ak by bolo na mne, beriem pellsa. cena sa dá ešte trošku upraviť isto, sú predsa výpredaje ale otázne je, že či ich ešte majú, aj keď pells.cz má napísané, že majú, takže by nemal byť problém. je to na nej, ak sa jej viac páči ten lapierre, ale komponenty má trošku lepšie pells aj keď nie je dizajnovo až taký "vyčačkaný"


Naposledy upravil MedGambit dňa 20.08.2009 - 23:45:48, celkovo upravené 2 krát.

20.08.2009 - 23:41:51
00
Som v praci a IE6 mi nenacita velosprint.sk, tie pozriem zajtra.
EDIT:
Tie co som tu dal su 18"/45cm/L velkosti.


Naposledy upravil levior dňa 20.08.2009 - 23:50:12, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2009 - 23:44:06
00
Medzi tými bikami nejaké vážne rozdiely nie sú. Zdôraznil by som však 2 kg rozdiel v prospech Pellsu, 11,9 a 13,8 kg je naozaj DOSŤ rozdiel.
20.08.2009 - 23:50:01
00
No ano, je to rozdiel. Jej to ale nehovori vela, aj ked to potom pociti. Uz aj takto bude pindat nakoniec, ze ju stale ovplyvnujem. (Ale ved ona si nevedela vybrat). Nic, dam to tu jej precitat zajtra a rozhodne sa tak, ako ..my budeme chciet :lol: Dvekilá su dvekilá :mrgreen:

PS: Pripadne jej pecitam nejaky text kde je vysvetlene preco je tak dolezita vaha v cyklistike.
20.08.2009 - 23:59:53
00
:D alebo jej daj dvihnúť 12kg činku a 14kg činku...že ako sa jej to bude presúvať, dávať do auta, nosiť po schodoch atď. a to hovorím len o prenášaní... pri jazde...musela by vyskúšať :)
21.08.2009 - 00:03:21
00
Bubiak, pamätáš na rozdiel Zesty vs Marin? a to neboli 2 kilá IMHO...
21.08.2009 - 00:04:49
00
to bolo tak 500g :lol: a to bola teda riadna haluz na tých schodoch :lol: aby ste vedeli o čom kecáme. som bola skúšať jeho zestyho a som niesla po schodoch najprv marina a potom zestyho-> necítila som váhový rozdiel a potom pri nosení po schodoch zesty a potom marin, mi skoro urvalo ruky pri pocítení rozdielu váhy :lol: a podotýkam, že fakt nejakých 300-500g rozdiel. pri jazdení sa to tiež správalo krotkejšie ale to už porovnávame HT a full, resp. takmer neporovnateľné....
21.08.2009 - 00:16:49
00
No bodaj by nie, však tá tvoja krava má vlastný rozum a neposlúcha povely jazdca :P proste Marin je osobnosť :D najčastejšie sa to prejavuje hádzaním rite (a to nielen v porovnaní so 140/140, to ani netreba porovnávať, ale aj s mojím HTčkom).
21.08.2009 - 00:31:59
00
keyboard_arrow_up