23ka je tam vraj len finál, nejakých 100-200 m vraj (ja som tam naposledy bol keď k vysielaču ešte nebola vytiahnutá asfaltka)
v živote som zažil cca. 30 max., ale to som nevydupol ani vo sne... zanadával zliezol potlačil... a nebolo to na ceste ale v teréne
Sitno po asfalte má koľko?
22.08.2009 - 00:32:22
00
snezienka max 12.6%
kacin odzadu max 7.6%
BK max 10.4%

ok. 23% si na 39/23 neviem predstavit...


Hmmm, tieto max. hodnoty sa mi nezdaju , musim preverit :shock:

Poznam ale kopcek (nie asfalt) v Karpatoch, potvora, vraj sa to da vyjst, ale ma cez 50% :roll:
22.08.2009 - 10:32:19
00
noo tak to uz hej ! safra musim zmerat sklon na chatu cervenec ,teda ten zaciatocny, snad nameriam podobnu hodnotu :-)
22.08.2009 - 11:27:41
00
Tak snezienku som skontroloval, najstrmsi usek v zakrute nad Snezienkou ma v celom rozsahu priemerne stupanie cca 13.5%, v zakrute pravdepodobne nieco cez 14%. Podla mojich merani. Ovsem, pripustam odchylku :D

Co sa tyka 23% stupaku na asfalte, tak pre zaujemcov tu mame cca 25% stupanie ( 80 metroch vyslapu, prevysenie 20m) je to v Mlynskej Doline, Hrebendova ulica zo Slavicieho udolia. Ocakavam masivne vylety cestnych bicyklov :mrgreen:
22.08.2009 - 14:48:39
00
Hrebendovú poznám, a to stúpanie je riadny zabijak.
22.08.2009 - 18:35:30
00
Hrebendovú poznám, a to stúpanie je riadny zabijak.


jj, je to strme, Reign sa mi uz zacal pri normalnom posede trosku vzpinat :D
22.08.2009 - 19:36:47
00
Vyzivny je vyslap po zltej turistickej (Hruby drienovec, smer Kacin) z asfaltky smerom zo Zeleznej studnicky na BK. Tam si mozete skusat balans...
22.08.2009 - 20:42:58
00
Vyzivny je vyslap po zltej turistickej (Hruby drienovec, smer Kacin) z asfaltky smerom zo Zeleznej studnicky na BK. Tam si mozete skusat balans...


Strme, ale da sa .. ale najdi nejaky fajnovy asfalt, pretoze potrebujeme najst Contadora (cestak). Co sa tyka horaku, tak tam mam par kandidatov, ktore musim dat, nez odidem na invalidny dochodok z prasknutych sliach a svalov :mrgreen:
22.08.2009 - 21:01:42
00
Strme, ale da sa .. ale najdi nejaky fajnovy asfalt, pretoze potrebujeme najst Contadora (cestak). Co sa tyka horaku, tak tam mam par kandidatov, ktore musim dat, nez odidem na invalidny dochodok z prasknutych sliach a svalov :mrgreen:

Nehovorim, ze sa neda. Dam ho dokonca bez znizenia zdvihu vidlice (na 140mm-RS Pike) :wink:
Len ma napadol taky najblizsii, vyzivny...Asfalt velmi nemusim, ale vedel by som o nejakych v Zillertali. To je ale na vikendovy pojazd trochu od ruky....
22.08.2009 - 21:06:42
00
Nehovorim, ze sa neda. Dam ho dokonca bez znizenia zdvihu vidlice (na 140mm-RS Pike) :wink:
Len ma napadol taky najblizsii, vyzivny...Asfalt velmi nemusim, ale vedel by som o nejakych v Zillertali. To je ale na vikendovy pojazd trochu od ruky....


Jj, jasne ... kazdopadne je to vykon (ak je tam ten svinsky koren), skoda, ze som dnes zabudol, aby som si ho skusil, dnes sa mi slapalo na AM dost dobre. Aj som Ta hladal na starte, ale nenasiel. Contadorovia ale potrebuju asfalt :mrgreen: .. co by som pre ziletkarov nespravil :D
22.08.2009 - 21:21:51
00
Jj, jasne ... kazdopadne je to vykon (ak je tam ten svinsky koren), skoda, ze som dnes zabudol, aby som si ho skusil, dnes sa mi slapalo na AM dost dobre. Aj som Ta hladal na starte, ale nenasiel. Contadorovia ale potrebuju asfalt :mrgreen: .. co by som pre ziletkarov nespravil :D

Je len srandovne potom pozorovat ako sa clovek lepi na tu vidlicu, aby to vobec vydalo... :wink:
Este porozmyslam a na nejaky kopec si urcite spomeniem.
Na starte som bol v sedej bunde, cervenej siltovke a mal som zltu plastenku na batohu. Kecal som s chalanmi z beer teamu a sportservisu...O nejakej 15.00 som to zabalil a isiel domov, pretoze mi neprisla partia.
22.08.2009 - 21:28:16
00
Je len srandovne potom pozorovat ako sa clovek lepi na tu vidlicu, aby to vobec vydalo... :wink:
Este porozmyslam a na nejaky kopec si urcite spomeniem.
Na starte som bol v sedej bunde, cervenej siltovke a mal som zltu plastenku na batohu. Kecal som s chalanmi z beer teamu a sportservisu...O nejakej 15.00 som to zabalil a isiel domov, pretoze mi neprisla partia.


No, ja som bol o 11tej asi, potom okolo 12:15-13:30 .. a domov. Nevadi :)
No .. luka pri Rohatke nad studnickou za Zeleznou .. smer Koliba. Potom dalsi luka pod Kolibou, tesne za lanovkou. Dalej zvaznica pod lanovkou (nahor som neskusal este :D). Vyslap po zvaznici pred sanatoriom na singlac. Zvaznica nahor tesne pred asfaltkou na Kacin ... ani neviem v akom je stave :D .. fuj .. hocico sa da najst :( .. asfalt je taky .. rozumnejsi :shock:
22.08.2009 - 21:35:24
00
No, ja som bol o 11tej asi, potom okolo 12:15-13:30 .. a domov. Nevadi :)
No .. luka pri Rohatke nad studnickou za Zeleznou .. smer Koliba. Potom dalsi luka pod Kolibou, tesne za lanovkou. Dalej zvaznica pod lanovkou (nahor som neskusal este :D). Vyslap po zvaznici pred sanatoriom na singlac. Zvaznica nahor tesne pred asfaltkou na Kacin ... ani neviem v akom je stave :D .. fuj .. hocico sa da najst :( .. asfalt je taky .. rozumnejsi :shock:

Myslel som tie asfaltove. Co som si spomenul tak z Pily na Cerveny kamen je 14%.
no nic. Ked ruka vyzdravie, prihlasim sa na nejaky ten vas karpatsky vyjazd. Vyzera to ale az na koniec septembra/zac. oktobra a to uz bude tma dost skoro, aby sa absolvovali 100 a viac km vylety :(
22.08.2009 - 21:41:27
00
Nic proti vasej diskusii o dvoch clenoch (evidentne ste sa nasli) :), ale tym citovanim sa navzajom si nieco dokazujete abo co? Keby ste skusili odpisovat bez pouzitia funkcie citovat, tak by vasa debata zabrala polovicu miesta. :idea:

P.S. Tu mate nieco k vasej debate:
viewtopic.php?f=7&t=19272
viewtopic.php?f=7&t=17226
viewtopic.php?f=12&t=15499
viewtopic.php?f=7&t=19273
22.08.2009 - 23:52:29
00
Jesus: to je zvyk, ako reakcia na prispevok .. asi to nie je to, co som myslel :) Dik za odkazy.
Romanx: v pohode, ak bude pocasie ok, stale to bude stacit.
23.08.2009 - 10:09:50
00
keyboard_arrow_up