Ja som bol s týmto maratónom veľmi spokojný, trochu zarazilo až 20€ štartovné hneď pri prezentácii v deň preteku. Bohužiaľ som bol zas od Oravského maratónu nútený odjazdiť pretek na prasknutom a ohnutom pavúku na kľukách, takže sa šlo na pohodu. Normálne som tomu prišiel na chuť :D, pokecať na občerstvovačke s babenkami čo podávajú vodu, nadávať na formu a bike s pretekármi na trati, či mávať povzbudzujúcim deťom pri obciach a aj napriek tomu dôjsť do cieľa s dôstojným časom 3:18:XX. K trati - kopce slušná výživa, zjazdy som si tiež užíval, jediné čo mi liezlo krkom bolo neskutočné množstvo múch a ovadov v tom zalesnenom úseku pri výšlape na Sľubicu :D.
Škoda, že som sa po preteku nestretol s nikým z fóra, po dojazde som sice stretol vladika aj danixom, len kým som sa osprchoval a najedol, zrejme odišli preč. Čudujem sa, že nikto nespomínal tombolu, nič som zase nevyhral :) , ale v porovnaní s inými maratónmi bola ozaj kráľovská.
25.08.2009 - 10:50:16
00
veru fujara, notebook, motorova pila, udica, pohlcovac pachu, hodinky Swatch, ... nie su typicke ceny do tomboly ;)
25.08.2009 - 11:07:18
00
Foristi su vecinou chrti, tak to musis viac trenovat, aby si im stihal a mohol s nimi pokecat pocas preteku. :D :D :D. Ja som akurat stihol povzbudit Steju-ho a pozdravit Bacu Ondreja s partakom, ked som ich predbiehal na asfaltke z Hodkoviec.
25.08.2009 - 13:05:02
00
mna stihol Mato zo Sniny na obcerstvovacke vybozkavat a jedno dieta sa na nas skaredo pozrelo, ze ako sa mozme spoteni bozkavat :P
25.08.2009 - 13:09:59
00
to tiež nechápem :lol: :lol: :lol:
25.08.2009 - 13:39:53
00
Pod pojazdit a pochopis :D
25.08.2009 - 14:15:32
00
kedy, kde a o koľkej? :lol: :lol:
25.08.2009 - 14:18:42
00
o 15,00 si ta vyzdvihnem
25.08.2009 - 14:21:53
00
hej, až na to, že dnes je to absolútne nereálne. Ale zajtra mám od štvrtej voľno, kdyby něco.
25.08.2009 - 14:23:43
00
Na fore http://www.kralovskymaraton.sk/forum.html som nasiel odkaz na dalsie fotky zo Slubice a zjazdu z nej od mayko.
Neviem ci tu mozem dat cudzi link, tak si to tam pozrite je to na picasawebe.
25.08.2009 - 20:53:39
00
Velacteny pan drotar. Pre mna je niekto kto si skrati trasu proste pako a hotovo.

Ta dedina sa volala Dubrava. Nevedel som si spomenut tak som napisal nieco charakteristicke co si tam isto kazdy prechadzajuci vsimol. Ak som niekoho urazil ospravedlnujem sa. Nebolo to myslene zle; iba pokus o nadhodenie niekomu kto ma mozno podobnu skusenost s danou obcersvovackou. Napriklad pri pokuse o namazanie rezate dokladne premazanie kotuca. To sa mi tam stalo myslim minuleho roku. Ale upozornujem ze si iba myslim ze sa mi to stalo tam ak nahodou minuleho roku nemali mazanie v spreji a sice bolo to niekde inde a ja sa mylim ospravedlnujem sa vopred nemusite pisat urazene odpovede. Chapem ze ked prechadza masa ludi tak proste nestoja popri ceste a nepodavaju vodu ale ked ide niekto siroko daleko sam a mava a krici voduuu tak hadam dvihnem pohar zo stola a natiahnem ruku ties. Nestalo sa - katastrofa :lol: . A keby mi tu vodu bolo fakt velmi treba tak sa isto pre nu zastavim. Vela ludi to proste vzalo prilis vazne ako bytostnu urazku ich existencie. Alebo prejav tazkej odutosti 17. stupna. Nebolo to tak myslene.

Jedna vec je dat do maratonu vsetko. A dalsia maximum. Davam svoje maximum do kazdeho jedneho i ked uz pri pohlade na startovku viem ze su na starte i lepsi borci ktori proste trenuju viac. Na valcoch (to by ma veru nebavilo), v posilke (ties by ma to nebavilo) alebo to v zjazdoch davaju tak ze sa bojim co len pozerat (vieme o kom hovorim... :) ). Som hobbik a nemam chut sa zabit alebo odkafrat si organizmus predcasne (strava, prasky a tak...) A zo startovky Kralovskeho som usudil ze by som mal byt najrychlejsi tak som dal do toho co to dalo. Ved nieje rozdiel prist 5 alebo 6 ale 1 alebo 2 ano.

Odchadzal som sklamany i ked maraton to bol vyborny. A ludia ktori nechapu preco nech radsej nevypisuju. Zucastneni kadeti a juniori vedia.

HOWGH
25.08.2009 - 23:01:49
00
Velacteny pan drotar. Pre mna je niekto kto si skrati trasu proste pako a hotovo.

Ta dedina sa volala Dubrava. Nevedel som si spomenut tak som napisal nieco charakteristicke co si tam isto kazdy prechadzajuci vsimol. Ak som niekoho urazil ospravedlnujem sa. Nebolo to myslene zle; iba pokus o nadhodenie niekomu kto ma mozno podobnu skusenost s danou obcersvovackou. Napriklad pri pokuse o namazanie rezate dokladne premazanie kotuca. To sa mi tam stalo myslim minuleho roku. ...........................................................................

HOWGH


Ďalšia vypustená trapotina od Zanelliho.
To akože my ostatní si zaplatíme len tak štartovné a prídeme si len tak pokecať na maratón?
Ja osobne sa snažím odjazdiť každý maratón najlepšie ako viem, vrámci osobnej bezpečnosti a stále myslím na to, že v pondelok musím ísť do práce (táto MATTova myšlienka sa mi páčí, preto som ju použil). Prílišná premotivovanosť nie je na hobby pretekoch na mieste a dobre sa smejem s takýchto jazdcov.
Jeden taký ma na HORALovi na rovine predbiehal a svojim zadným kolesom len pár centimetrov minul moje predne koleso. V najbližšej zákrute na prachu to jednoducho položil. Dobre som sa na tom schuti zasmial spolu s okolitými divákmi, lebo tak jednoduchú zákrutu totálne nezvládol.....
Len tak ďalej Zanelli. Dobre sa tu bavíme na tvojich myšlienkových pochodoch............
25.08.2009 - 23:49:09
00
ja sa len pristavim - ako si mohol niekto skratit trasu, ked na trati boli tusim 3 kontroly?
26.08.2009 - 00:04:54
00
len tak mimochodom Za....
ak sa dobre pozerám do vysledkov tak PRVÝ ti dal cez 15 minút...
tak preboha O ČOM TO TU SPIEVAŠ ???
:P
aj keby ti podali vodu a bežali s tebou 32,3 metrov dostal by si 15-ku
nič v zlom, nabudený iste byť treba, ALE s mierou
:idea:
26.08.2009 - 07:37:03
00
No vidim ze premotivovany sportovci riesia zbytocne hovadiny :mrgreen: Zanneli pod zajazdit dlhu, uplne v klude nikam sa neponahlaj, a ked to cele prejdes tak aspon pochopis ze nie vzdy je pretekanie o natahovani sa medzi 12 a 13 miestom.

Ked uz ta zavodenie tak bavi, povedz mi aspon> jazdis aj XC? Lebo tam sa clovek vysanti jedna radost, a aj tu vodu ti podaju tak ako tebe sa paci.
26.08.2009 - 09:23:06
00
keyboard_arrow_up