chcel by som sa spytat ci nema niekto skusenost ako a kam sa davaju sustruzene diely do vidlice RST Gila tak aby zo zdvihu 89mm dostanem 120mm aspon :D , viem ze sa nieco take da spravit ale niesom si isty kam mam tieto diely dat ci do valca zasuvacej casti pod pruzinu, co mi nejde do hlavy, alebo niekde do puzdra niekde na miesto M :roll: , poradte ak mat skusenost, ja viem da sa kupit nova vidla co aj idem spravit ale trochu experimentujem
28.08.2006 - 23:51:04
00
to je jedno, kde sa to dava...mal by si si uvedomit, ze je to skoro samovrazda. uz tu raz bol napisany jeden pribeh o uprave vidlice, ktora sa skoncila smrtou.

pozri sem a citaj!
29.08.2006 - 10:01:57
00
chapem tvoje obavy, pretoze som bol pri tom ked sa zlomila jedna tato vidla, a to vobec nebola nejako upravovana, RST su slabe ale ja len experimnetujem, nejdem na tom zjazdovat to len tak z haluze ze kolkko to da zdvih a ze ci je tato vidlica potom este pouzitelna, to mi bolo hned jasne ze ked ju zdvihnem tak jej dimenzovanie sa tym uplne stava zbitocnym :? ale ja chcem vediet kam mam dat take valceky co si chcem dat vysustruzit asi do puzdra ale kam :roll: , ak to viete niekto tak mi dajte vediet
29.08.2006 - 13:33:32
00
keyboard_arrow_up