Pali: ja verím v pekné počasie a veľa času na všetko, aj na langoše v Marianke :D
26.08.2009 - 14:36:33
00
soom na ceste ku ale vidim ze nestiham . Este posledna ciga a idem
26.08.2009 - 15:11:53
00
Peto aj odomna taktiez vsetko najlepsie :idea:

Mipo: urcite na BK budem, samozrejme cas neviem presne natipovat, je to odhad, cize plus minus tych 17:45 ale podotykam, ze ja som dochvylny, radsej dusu vyplut ako meskat ;o)))

teraz som sa vratil z meetingu a pozerm, ze som to nepostol, takze teraz, ked uz ste pri jednote, je ti milan tato info asi na dve veci ;o)
26.08.2009 - 15:47:55
00
...čakám na report 8)
26.08.2009 - 20:57:09
00
Caute, tak mame vyjazd za sebou.
Z prace som sa ponahlal za sektou na BK, celu "casovku" na BK som siel v mierne rychlejsom pohodovom tempe a ked som zistil na poslednej rovinke tesne pod BK, ze mam dobry cas, skusil som zautocit na svoju osobu 21:39 ale dal som to za 22:05 ;o( Nevadi, nabuduce sa trosku potrapim a mozno sa priblizim hranici 21min.

Na BK ma cakala znudena sekta, cakali ma dlho, i ked som v podstate meskal nejaku minutku, dve.
Dali sme si to krasnymi cestickami na Kamzik, odtial na peknu, tiez velmi pekna trasa a potom domov.
Siel som s Kesalpom, upozornoval ma, ze nechodi tak rychlo ako ja, no na moje prekvapenie, ako sme sadli na bajky tak tomu nakladal ako keby mu za zadkom horelo :shock: Hned zo zaciatku 37 kmh, potom 34 kmh a potom som ho musel skrotit a isli sme 32-33 az na tranvske, potom dostal dobry napad, ze sa ideme pretekat s busom MHD a tak sme si s nimi dali mozno kilometrik v rychlosti 50 kmh, potom sme dali padesiatku este raz, celu cestu sme sli nad hranicou 30kmh a cesta domov bola zabava.

Rad som Vas vsetkych po dlhej dobe videl, Ivo vysad cigi a bude Ti lepsie. Tesim sa na dalsi vyjazd.
GPS data mate v prilohe, ide to otvorit napr. v Google Earth.
Enjoy it :P

PS: sorry za kvalitu fotiek, mobil za horsieho svetla nema idealne fotky ;o(

Prílohy:

Komentár súboru: Mipo
image006.jpg
image006.jpg 860.07 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Kesalp2
image005.jpg
image005.jpg 907.23 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Kesalp1
image004.jpg
image004.jpg 952.53 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: lto a kackaj
image003.jpg
image003.jpg 867.78 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Mipo, lto, Kefrin, Kackaj
image002.jpg
image002.jpg 554.56 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Kefrin
image001.jpg
image001.jpg 574.77 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: GPS data (pre google earth)
1. casovka na BK
2. z BK na Kamzik

GPS_data.rar [38.62 KiB]

26.08.2009 - 21:02:41
00
Caute, tak mame vyjazd za sebou.

Na BK ma cakala znudena sekta, cakali ma dlho, i ked som v podstate meskal nejaku minutku, dve.
Dali sme si to krasnymi cestickami na Kamzik, odtial na peknu, tiez velmi pekna trasa a potom domov.
Siel som s Kesalpom, upozornoval ma, ze nechodi tak rychlo ako ja, no na moje prekvapenie, ako sme sadli na bajky tak tomu nakladal ako keby mu za zadkom horelo :shock: Hned zo zaciatku 37 kmh, potom 34 kmh a potom som ho musel skrotit a isli sme 32-33 az na tranvske, potom dostal dobry napad, ze sa ideme pretekat s busom MHD a tak sme si s nimi dali mozno kilometrik v rychlosti 50 kmh, potom sme dali padesiatku este raz, celu cestu sme sli nad hranicou 30kmh a cesta domov bola zabava.

Rad som Vas vsetkych po dlhej dobe videl, Ivo vysad cigi a bude Ti lepsie. Tesim sa na dalsi vyjazd.
GPS data mate v prilohe, ide to otvorit napr. v Google Earth.
Enjoy it :P

PS: sorry za kvalitu fotiek, mobil za horsieho svetla nema idealne fotky ;o(


heej? jak ze znudena, ha? my sme odpocivali cakajuc na teba...my sme neboli znudeni :wink:
dneska fajn i ked niektore pasaze uff...ale ok, diiky za fotky 8)
26.08.2009 - 21:31:51
00
Niekto je pôžitkar :D ...kávička... to sa potom šprintuje za MHD
26.08.2009 - 21:51:10
00
No, fajne bolo, totálna pohodička :D . Fotiť sa mi dnes moc nechcelo :oops: a čo som odfotil stojí za .... :) , tak sem nič nedám :) .
26.08.2009 - 22:18:03
00
Skuste dat vediet, ci niektko pojde zajtra na karpaty, ak nikto, tak si dam cestu, nechce sa mi servisovat bajk po dnesku, tak zoberiem na cestu stary.

EDIT: na vikend som mimo BA, bohuzial asi az do utorka


Naposledy upravil sogi dňa 27.08.2009 - 07:25:08, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2009 - 22:19:16
00
ahojte,
uz je neaky plan na tento vikend ? dik
27.08.2009 - 00:45:00
00
Niekto je pôžitkar :D ...kávička... to sa potom šprintuje za MHD

Za MHD sa dobre šprintuje aj bez kávičky.Ale tá Lavazza na Kamzíku bola fajn :!:
Akurát som bol potom vďačný tomu,kto vymyslel na Karadžičke tolko semafórov.Aspoň som to mal kedy rozdýchať.Ináč,aj keď stíhaš Sogimu po ceste tak je tu ešte ten problém,že on má nejak naopak farby na semafóroch. :mrgreen: Zásadne jazdí na červenú.Niečo do témy "sponzori policajtov"!Ale pekný výlet včera


Naposledy upravil kesalp dňa 27.08.2009 - 08:22:35, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2009 - 08:17:49
00
Vypada to na fajn pohodicku...
Len mi tu nejako unikla trasa vyjazdu... :wink:
Snad najpovolanejsi biker kackaj nam popise, kadial ste sli... :wink:
27.08.2009 - 08:21:43
00
Lacko nechali nás dvoch motákov ísť vpredu a len zozadu kričali dolava doprava :mrgreen:
Takže trasy sa od Kackaja asi nedočkáš!Či?
27.08.2009 - 08:26:05
00
Laco v mojom prispevku je velmi nahrubo napisane (start a ciel ;o))) kadial sme isli + su tam GPS data....no priznam sa, ze som vcera nejako nestihal pozerat, ale skusim:

Z BK sme sli okolo prasiat dole, potom doprava ;o)) potom sme krizovali asfaltku od troch zajacov na BK, dalej sme isli na druhu asfaltku od peknej cesty na BK a na nej sme sa asi napojili odbockou doprava na trasu GB maratonu, vysli tusim u Slivu a hore singlom na Kamzik (trasou ako isiel STU maraton len naopak), z Kamzika sme sli opat tym istym singlom ako siel STU maraton a potom uz neviem ;o)))

Robo, no hadam sa nenecham chytit hliadkou na aute, v meste urcite nie ;o) No ale tak zase take zle to so mnou hadam nie je, ved som nesiel tusim ani jednu krizovatku na cervenu :shock:
27.08.2009 - 09:34:27
00
Vypada to na fajn pohodicku...
Len mi tu nejako unikla trasa vyjazdu... :wink:
Snad najpovolanejsi biker kackaj nam popise, kadial ste sli... :wink:


Laci, len tolko ze Sogi to celkom dobre popisal, akurat nevedel, ze od Bk sme sa pustili po trase green biku. Teraz uz vie :D akurat hore na kamzik sme si to dali esickami a dalej to poznas :D

Ale inak celkom sa to dostava, ze uz poznam asi tri miesta v tom lese. Jedina vec je orientacia. Ked sa ma hocikde opytas, ktorym smerom je BA , tak ti asi neodpoviem :D
27.08.2009 - 12:47:06
00
keyboard_arrow_up