ahojte tak na svojom kubkovi Cube acid 09 mam od kupy tieto plaste a zacinam byt zufaly, najazdenych mam zatial 900 KM a iba pri jednom vyjazde som nemal defekt... najskor som ich fukal na 2-3 ... potom ked pribudali defekty som zacal spekulovat s nizsim tlakom, s vyssim tlakom, ked sa urobil defekt z vnutornej strany duse tak som vymenil pasku na rafiku... Jazdim hlavne polne a lesne cesty, najnovsie sme zacali chodit na HRDOVICKU, takze pribudli skaly. A samozrejme defekty. je chyba vo mne alebo v plastoch? Poradite mi nejaky :oops: "nesmrtelny"plast prosim?
25.08.2009 - 16:13:07
00
no ked si iba pri jednom vyjazde NEMAL defekt tak tu musi byt niekde chyba...predpokladam ze dusi si uz vymenil dost takze tu asi problem nebude...ak si vymenil aj pasku tak si zrejme pozeral aj rafik ci nieje nejak poskodeny...predpokladam ze si skontroloval aj plast ci nie je nejak zly z vyroby alebo v nom nie je nieco zabodnute...ked si toto vsetko spravil...tak to sprav este raz :) ...ak nenajdes nikde problem tak neviem...toto je naozaj extrem...pri fukani okolo 2 by to mohlo byt sposobene podhustenim ale ked si vravel ze to robi aj okolo 3 tak to uz je neobvykle...
25.08.2009 - 16:33:02
00
teraz su nafukane v predu 4.2 a vzadu 4.0 .. duse som menil schvalne aj rozne , nebral som tie iste... plast som kontroloval po kazdom defekte, nic som v nom nenasiel, ani v rafe ... sam nechapem tomu.... a teraz ma napada ist reklamovat, ale co ? ujo ujo stale dostavam defekty :-))))) asi pritahujem defekty, inak si to vysvetlit neviem
25.08.2009 - 16:40:07
00
Máš sakra šťastie :shock: . Ja už ho mám vzadu takých 5000 km (stále pekný vzor) a nedostal som ani jeden defekt! A nie je to tým žeby som jazdil cestu. A tlak ti nepoviem ja to fúkam podľa pocitu. Takže prehľadat ešte raz plášť z vnútra, pozrieť pásku a ráfik a obchádzať sklenčiny :oops:
25.08.2009 - 16:44:07
00
Mam teraz SS ka prvy krat, zatial som na nich najazdil asi 200km a plna spokojnost ani jeden defekt.
Ako pisal jammin tak skus vsetko skontrolovat, cize rafik ci z neho nieco netrci, plast to iste atd. Raz som dostaval defekty na starych kolesach a bolo to tym, ze v rafiku ostali od vyroby nejake ostruzliny ktore sa dostali ku dusi a uz to islo :) takze bacha aj na toto ...
25.08.2009 - 20:24:50
00
idem robit hlbkovu kontrolu celeho kolesa, uvidim co najdem, ak nic tak natocim pokracovanie filmu AKTA X :mrgreen:
26.08.2009 - 14:29:48
00
mam na nom cca 800km bez problemov.fukam na maximum a jazdim vsetko od asfaltu po kamenolom.moc sa mi to nechce verit,ma dost vysoke a huste stuple.tento isty problem ma kamarat s continentalmy a tiez to akosi nemoze vyriesit
27.08.2009 - 23:06:35
00
zdravim rozmyslam ze si kupim tento plast stoji cca 15€racou co neni tak vela a tuto kolega pise ze ho ma 5000km :!: co sami zda pomali neuveritalne ked mne vydrzi plast tak cca 1500 vzadu. ale chcem sa pytat ci tento plast nema neaku tenku konstrukciu lebo kupil som conti moutain king a zda sa mi ako papier tenky..takze sa chcem opytat ci ss je trosku pevnejsi ..diki
29.08.2009 - 21:14:21
00
teraz su nafukane v predu 4.2 a vzadu 4.0

Tebe raz otvorí ten ráf ako konzervu rybičiek.
29.08.2009 - 22:20:56
00
keyboard_arrow_up