pokial by si zohnal dlhsie sroby tak v podlozkach nevidim problem..

triki ak Ťa správne chápem, tak Ty myslíš, že on má ten adaptér príliš "vysoko", hej? Ale nemá, má adaptér na správny rozmer, diery na vidlici aj na adaptére sú v rovine, takže IS-IS adaptér by nič neriešil.. potrebuje jednoducho len širší ISPM adaptér, toť vsio..
30.08.2009 - 00:21:12
00
pokial by si zohnal dlhsie sroby tak v podlozkach nevidim problem..

triki ak Ťa správne chápem, tak Ty myslíš, že on má ten adaptér príliš "vysoko", hej? Ale nemá, má adaptér na správny rozmer, diery na vidlici aj na adaptére sú v rovine, takže IS-IS adaptér by nič neriešil.. potrebuje jednoducho len širši ISPM adaptér, toť vsio..


presne tak..potrebujem širši adapter...diery sedia....
30.08.2009 - 00:25:03
00
pm prasa?:D pokial viem tak prasata sa nerozlisuju na IS a PM....len adapter pozname is a pm....

Toto je IS:
www.evanscycles.com

A toto je PM:
www.hucknroll.com

Ale aby som aj nieco k veci napisal, tak na tvojom mieste by som uz asi vydrzal a zohnal ten adapter. Jednak to nebude vyzerat ako home made a bude to asi o dost bezpecnejsie ...
30.08.2009 - 08:48:06
00
Toto je IS:


A toto je PM:


Ale aby som aj nieco k veci napisal, tak na tvojom mieste by som uz asi vydrzal a zohnal ten adapter. Jednak to nebude vyzerat ako home made a bude to asi o dost bezpecnejsie ...



ved jasne..ja ho chcem zohnat ale neviem kde na akej stranke ho zozeneim..ten široky adapter....
30.08.2009 - 10:04:01
00
mam to zalozene..zistil som ze mam krivy kotuc AVID.... :/ da sa stym nieco robyt alebo ani nie??ci mam vymenit kotuc???pri jazde mi to piska a proste to vadi :Ddost
01.09.2009 - 22:32:15
00
Kotúč sa dá veľmi pekne narovnať rukou, ak nie ja závratne krivý, daj dole kotúč položíš na niečo rovné a tam kde vidíš, že je pokrivený ho dáš na nejakú hranu a budeš tlačiť na opačnú stranu silou, nemusíš sa báť že by si ho zlomil, myslím, že tak silno tlačiť nebudeš, alebo dať naňho hrubú handru a namiesto ruky použiť nejaké kliešte, tak som to robil ja, a na kotúči neostali žiadne stopy a je neskutočne rovný :)
01.09.2009 - 22:38:28
00
Kotúč sa dá veľmi pekne narovnať rukou, ak nie ja závratne krivý, daj dole kotúč položíš na niečo rovné a tam kde vidíš, že je pokrivený ho dáš na nejakú hranu a budeš tlačiť na opačnú stranu silou, nemusíš sa báť že by si ho zlomil, myslím, že tak silno tlačiť nebudeš, alebo dať naňho hrubú handru a namiesto ruky použiť nejaké kliešte, tak som to robil ja, a na kotúči neostali žiadne stopy a je neskutočne rovný :)



dakujem...hned zajtra to odskusam a uvidim...lebo ten zvuk je skaredy:D :D
01.09.2009 - 23:16:50
00
a si si isty ze mas krivy kotuc? Ked roztocis koleso tak vidis ako hadze kotuc zo strany na stranu?... mozno staci len vycentrovat prasa, ked ti to sucha stale :idea: :) ...
02.09.2009 - 08:10:18
00
Keď to šúcha po celom obvode kotúča treba sa pohrať s tím prasaťom :) , Ak to robí iba v určitom miesto je mierne krivý.
02.09.2009 - 10:24:16
00
Keď to šúcha po celom obvode kotúča treba sa pohrať s tím prasaťom :) , Ak to robí iba v určitom miesto je mierne krivý.


ano ..totizto ja som si na prednu brzdu dal tie podlozky...dotiahol som prasa vycentroval a mierne mi sucha pocelom obvode ale to je normalne..len na urcitom mieste mi to vydava silnejsi pisklavi zvuk..cize chyba je v kotuci....aj ked baj ksom otocil na opak a roztocil predne koleso tak je vidno ze kotuc je ohnuty...dnes ho asi dam dole a trocha naklepem alebo nieco take :D
02.09.2009 - 11:06:52
00
hm tak to potom hej, ked to vidiet volnym okom :mrgreen: ... alebo kukni bazar, za par ojer mas dobry kotuc...
02.09.2009 - 13:10:53
00
hm tak to potom hej, ked to vidiet volnym okom :mrgreen: ... alebo kukni bazar, za par ojer mas dobry kotuc...


vdakujem...uvazujem nadtym ..a asi to aj spravim :D
02.09.2009 - 14:26:07
00
keyboard_arrow_up