Lebo keď hral hokej ho prezývali žiletka :wink:

Hokej hraj na bajku?
28.08.2009 - 10:32:35
00
eh... :mrgreen: holenie je asi profesionalna zalezitost zrejme koli lepsiemu osetreniu ran ( :?: )

Je to kvoli masazi,ked ta zacne masirovat cez chlpy mas o zabavu postarane.A zdravim kazdeho,odzdravi kazdy druhy,nezdravia skoro vobec ti co maju drahe biky a pekne dresy.
02.09.2009 - 18:38:57
00
Zdravenie je fajn ked chorlavies. Zdravis, zdravis az sa uzdravis. :D
02.09.2009 - 18:45:56
01
dnes pri praci na traili okolo mna presli 4 "pretekari". prveho som poznal, vravim nazdar, odzdravil, dalsi 3 okolo mna len presli a cumeli na mna ako na debila, ze co to tam s tou lopatou robim. jeden z nich sa len zmohol na "kadial isli?" (doslovne), pritom to Ccko na strome mu skoro vybilo oci. uzasne, len tak dalej
02.09.2009 - 18:54:46
00
Ja tiez zdravim bikerov tych ktory maju cyklodoplnky tj.(cyklotricko,rukavicky...) ale aj bikerov z drahsimi bikmi ,aj na ture v Karpatoch kazdy cyklista co siel oproti nam aj ti co nas predbiehali sme bud mi ich odzdravili alebo oni nas takze tak je to super paci sa mi to :mrgreen: :D
02.09.2009 - 19:06:58
00
1. začali ma zdraviť odkedy nosím ten lapač hmyzu na hlave (sorry ale inak sa to nazvať nedá :mrgreen: ). Samozrejme odzdravím tiež.

2. Stalo sa mi že ma pozdravil rovnako starší , ale aj mladý biker.

3. Nechápem Vašemu názoru že zdravíte bikera ktorý ma drahý bike :shock: :?: :?: :?: O tom že aj biker na lacnom biku je srdcom biker ani nebudem rozoberať :x :x , len mi pre pánajána povedzte ako pri stretaní sa proti sebe v cca 30 km rýchlosti zisťujete finančnú hodnotu biku :P :?: :?: Však ja akurát zaregistrujem , či je to muž alebo žena a či to nie je náááhodou niekto známy, aby som ho nezabudol pozdraviť :wink: . Ja si nahodím na seba lacný cyklokomplet (oblečenie) z Lidla, nahodím rukavice značky Olpran za 2 eurá , nasadím okuliare z Hypernovy za 200 sk , sadnem na kamarátov lacný (ale vyšperkovaný ) Leader Fox bez samolepiek a budete sa mi aj klaňať :?: :?: Nechápem :x :x .
02.09.2009 - 20:06:28
00
nezdravia skoro vobec ti co maju drahe biky a pekne dresy.

3. Nechápem Vašemu názoru že zdravíte bikera ktorý ma drahý bike :shock: :?: :?: :?:
02.09.2009 - 20:41:09
00
tiež zdravím cyklo okoloidúcich a vačšinou odzdravia iba tí čo sú v dresoch ostatní sa divia :shock: odzdravia aj žiletkári ale výrazne v menšom počte. Tam zas vačšinou tí bez tímových dresov

V lese spomalím pozdravím a poďakujem, keď ma niekto pustí-uhne. Poznám aj takých čo len zručia naboooook a vidia rodinku s deťmi na výlete . Divím sa, že im ešte nehodili papek do kolesa robia vizitku nám všetkým :evil:
02.09.2009 - 20:59:11
00
Nechapem kde je problem. Je namahave pozdravit kazdeho (bez ohladu na cenu biku, oblecenia ..., bez ohladu ci ide bikom, peso, lezi, sedi ..., bez ohladu ci je starsi, mladsi ...)? Ved ked neodpovie, tak mozno len bol zamysleny, alebo je to druk, ktoremu to este chvilu potrva nez mu dojde, ze mozno od toho dalsieho bude potrebovat pomoc (napriklad). Mne nevadilo pozdravit ani tohoto celneho bikera z fotky, bez ohladu na to ze to bol madar a este k tomu cigan. :D :D :D

Prílohy:

PA060074.jpg
PA060074.jpg 166.25 KiB thumb_up0thumb_down

02.09.2009 - 21:20:15
00
presne Každý iný - všetci rovní

Prílohy:

ICM_kazdy_iny_vsetci_rovni.jpg
ICM_kazdy_iny_vsetci_rovni.jpg 13.57 KiB thumb_up0thumb_down

02.09.2009 - 21:29:59
00
Nechapem kde je problem. Je namahave pozdravit kazdeho (bez ohladu na cenu biku, oblecenia ..., bez ohladu ci ide bikom, peso, lezi, sedi ..., bez ohladu ci je starsi, mladsi ...)? Ved ked neodpovie, tak mozno len bol zamysleny, alebo je to druk, ktoremu to este chvilu potrva nez mu dojde, ze mozno od toho dalsieho bude potrebovat pomoc (napriklad). Mne nevadilo pozdravit ani tohoto celneho bikera z fotky, bez ohladu na to ze to bol madar a este k tomu cigan. :D :D :D

Ale asi len preto, že tebe ešte nič neukradol...
Ozaj, čo viezol v tom kýbliku?
02.09.2009 - 23:36:41
00
Ukradli mi tri biky. Ten prvy bol podla svedkov velmi slusne obleceny, milo posobiaci biely chlapec. Tie dalsie dva - na to dal tip svojim kamaratom moj biely sused, ktory sa medzitym upil k smrti. Napriek tomu viem, ze kradnu aj cigani :mrgreen: ale tento sa vracal z hub - ten rok bolo sialene vela podpiniek. Chvilku sa tvaril strasne nasrane, ked som ho predbehol, hodil bike na zem a fotil, ale potom sa rozrehotal odpovedal na pozdrav a valil dalej. Uz dva roky sa chystam, ze ho v Telkibanyi vyhladam a dam mu tu fotku. 8)
03.09.2009 - 08:30:06
00
Ako vsimam tak tu su sami slusny bajkeri :D Dneska na treningu som stretol 7cyklistov niektory sa stihli pozdravit skor ako ja inym som ja zakyval a bolo mi jedno ci bol ziletkar alebo nie aj ked som isel na cestnom :D som sa pozdravil jednemu na horskom a odzdravil.ale ked idem ja na horskom tak vtedy nikto ani rukou nepohne...
06.09.2009 - 21:01:25
00
Pozdravujem vás všetkých, aj keď momentálne nesedím na bicykli, ale na "fóre".
Myslím, že keď každý z vás pozdraví bez toho, že bude riešiť, či ten alebo onen odzdraví, nastane doba, že budú všetci zdraviť a záleží len a len na IQ toho, ktorý tak neurobí. Základ je pozdraviť a neriešiť, či mladší alebo starší. Je to predovšetkým slušné a vyjadruje to spolupatričnosť k bicyklovaniu. Takže TAK. Zdravím, aj keď bicyklujem a naopak.

Takže predovšetkým úctu ku každému, ktorý sedí na tom úžasnom stroji, ktorý sa volá BICYKEL
06.09.2009 - 21:54:08
00
Pozdravujem vás všetkých, aj keď momentálne nesedím na bicykli, ale na "fóre".
Myslím, že keď každý z vás pozdraví bez toho, že bude riešiť, či ten alebo onen odzdraví, nastane doba, že budú všetci zdraviť a záleží len a len na IQ toho, ktorý tak neurobí. Základ je pozdraviť a neriešiť, či mladší alebo starší. Je to predovšetkým slušné a vyjadruje to spolupatričnosť k bicyklovaniu. Takže TAK. Zdravím, aj keď bicyklujem a naopak.

Takže predovšetkým úctu ku každému, ktorý sedí na tom úžasnom stroji, ktorý sa volá BICYKEL
"Ó, cyklistický Bože, ako ho milujem" :l:
06.09.2009 - 21:57:19
00
keyboard_arrow_up