čo sa opery týka. používam ju(používala som aj betu), lebo firefox u mňa dosť štrajkuje a žerie strááášne moc veľa ramky. desiatková opera mi beží na kompe už 3dni vkuse(bez reštartu, vypnutia etc) s otvorenými 5tabmi a na jednom je flashovka a bez problému beží, notebook(teda skôr jeho pamäť) nie je vyťažený a zatiaľ žiaden problém :) jediné čo ma na opere štve a vždy štvalo, bol takmer nepoužiteľný emailový klient
04.09.2009 - 15:42:54
00
uz niekto pouziva Operu v. 10? co je v nej vlastne noveho?
Opera is the best. Pouzival som verziu 10 uz v beta verzii, je to rychla kraska. Este pockame na Carakan a potom bude rosambo.

Bubu37: V com presne je nepouzitelny? Ja ho pouzivam uz velmi dlho a so vsetkym som spokojny.
04.09.2009 - 16:30:04
00
Operu 10 pouzivam, zatial som spokojny, aj ked pomenej, zatazeny som skor na Firefox, aj ked v poslednom case ma tiez stve ;) no mam ju uz prisposobenu na svoj styl pouzivania, vsetko co potrebujem mam po ruke...
Pamati papka veru hodne ale pri mojom pocte tabov som zvyknuty :mrgreen:

2 PatrikL: zda sa ze sme susedia a pocul som ze si to tam planujete zutulnik :lol: :lol:
A ako kukam komunita GymPD bikerov je tu fakt pocetna :)
04.09.2009 - 16:34:11
00
už tam máme 2 lavičky, gauč, kreslo, nejaké 2 skrinky :wink: :mrgreen: Aspoň v tej triede je väčšia šanca že sa bude dať chytiť wifi z námestia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
do ktorej triedy chodíš? 3F? (zistil som si to na gympd.sk podľa tvojho mena čo máš na icq :mrgreen: )
04.09.2009 - 16:37:15
00
Co sa tyka WiFi, tak ja budem mat vacsiu :P
3.F, ved vravim ze sme susedia :mrgreen:
Ale pocul som ze planujete aj chladnicku, mozno, do tej malej miestnosti vzadu :lol:
04.09.2009 - 16:42:06
00
ja neviem kto má triedu vedľa nás :wink: teda teraz už viem :mrgreen:
uvidíme - gril asi nie, počítač by sa dal (šrot komponenty má doma asi každý, niečo by sa dalo poskladať :lol: ), rýchlovarná kanvica to je samozrejmosť :P
04.09.2009 - 16:44:47
00
Sakra, co uz ludia o cloveku nezistia :mrgreen:
No dost bolo spamu, podebatit mozme aj osobne :wink:
04.09.2009 - 16:55:05
00
lio- v tom, že sa moc nedá zálohovať(teda, lepšie povedané- dá, ale je to komplikované a v minulosti som sa raz sekla a bola celá emailová schránka v kanalizácii{a pomohlo tomu klasické defaultne nastavenie, že po stiahnutí do klienta zmazať zo servera}) a interface mi príde zvláštny... neviem. viac mi vyhovuje na ímejl outlook(because má aj kalendár a dá sa synchronizovať s mojím MDAčkom) or thunderbird
04.09.2009 - 21:11:00
00
doplním pani mangelku - kedysi som Operu používal aj ako mailový klient, ale po pár zážitkoch typu nezvládanie niektorých MIME typov a HLAVNE neexistencia utilitky typu MozBackup (presne výčitka of Bubu) som prešiel do osídiel Foxa + Thunderbirdu + Sunbirdu.
Ďalej ma na nich sralo, že namiesto podpory MathML si dosť dlho vymýšľali, prečo nie, etc. etc.
No a mnohé pluginy do mozilláckych produktov stoja za to.
04.09.2009 - 21:41:07
00
Áno opera je príjemná nebyť toho nezrozumiteľného spevu.
04.09.2009 - 21:43:16
00
mangel môj... pluginy vo ff sú veľké ++, ale napr mne komp umieral, keď mal otvorenú stránku vo flashi alebo stránku plnú flashových reklám a teda napr flashblock bol nevyhnutný zatiaľ čo v ópere mi vôbec nechýba, lebo nepočujem skučanie ventilátoru od zúfalstva z toho, že pamäť je 98%zaťažená(a to stačili 4otvorené taby s minimálnym množstvom flashu)... a opera zvláda nejaké widgety ale v podstate mi tu nič okrem screengrabu a počasia(ktoré mám v mirande a v opere sa dá vyriešiť widgetom) nechýba... :shock: a do ff potrebujem plugin na otváranie zavretých tabov, zatiaľ čo opera to rieši ctrl+z a taktiež potrebuješ plugin, ak chceš prepínanať medzi tabmi pomocou ctrl+tab a tým opera taktiež disponuje od začiatku, etc,etc... takže konečný verdikt: opera vedie... len tebe chýba MathML... ta čo už :lol: ale mne sa niečo marí, že už aj na to bolo nejaké riešenie :roll:

plus musím dodať, že posledné dni ktoré bežal u mňa fox to už bolo tak zlé, že mi načítaval výsledky z googlu dlho a nedokázal potom prejsť na vyhľadané linky, zatiaľ čo v opere no problem... ale pokým by neboli tieto problémy s foxom, jednoznačne ostávam
04.09.2009 - 22:26:39
00
:D :) :( :tmi: :^) 8) :lol: :rofl: :@ :P :$ ;( :devil: :angel: |( :!: :?: :| :envy: :geek: :clap: :sweat: :* |-) :inlove: :talk: :yawn: :puke: :emo: :doh: :fubar: :swear: :wasntme: :x :hai: :call: :drunk: :rock: \o/ :party: :mm: :hug: :makeup: :bow: :whew: ^_^ :smirk: :nod: :shake: :punch: :y: :n: :handshake: :skype: :l: :u: :e: :f: :rain: :sun: :o: :music: :~: :mp: :coffee: :pizza: :cash: :muscle: :^: :beer: :d: :ninja: :*: :mooning: :finger: :toivo: :headbang: :bug:
ano, mame nove smajle
05.09.2009 - 12:45:46
00
no hurá :beer: :beer: :beer:
05.09.2009 - 12:50:37
00
A cyklo smajle sú kde? :x
05.09.2009 - 13:16:06
00
su uplne uplne uplne super :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:muscle:

2 TOMBO: ty si 3F? ja 3B :rofl: :rofl: :rofl:
05.09.2009 - 13:18:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up