Fotky a video z Branča sů tu - http://brancxc.wz.cz Nakoniec ani nepršalo.. ;(
07.09.2009 - 09:12:21
00
Hello.
Chcem syptat ako hodnotite narocnost tohto zavodu. Ja som bol na takomto zavode prvy krat a musim povedat ze nic podobne som necakal. Po piatich padoch v pvrvom kole som to vzdal :) Su vsetky zavody z kategorie XC taketo divociny?
07.09.2009 - 12:23:38
00
tam je to kolecko pekne krute. my sme to pri nasej ucasti zabalili v druhom kole nech nezavadzame tym co to vedia... :$
07.09.2009 - 15:14:27
00
No, popravdě na Branči jsme se snažili udělat trať která není vedená, jak to občas bývá, po širokých lesních cestách, ale skutečně XC trasu, která je náročná, nenudí a je zážitek po ní jet. Tak by to mělo být. Snad se to povedlo, neslyšel jsem od nikoho po závodu nějaké negativní ohodnocení. Vítěz jedné z veteránských kategorií říkal, že si dlouho tak pěkně nezabajkoval. Osobně vím že sjet a vyjet šlo všechno, i když i já, co mám trasu najetou jsem třeba při kontrole trasy v osm ráno měl v některých pasážích namále. Nějaké obavy z bláta tam ještě ráno byly, ale když jsem se šel podívat v jedenáct na sjezd z hradu a viděl jak to dávají mladší žačky, doufám že to bylo ok.

Jak říkám. Neděláme silniční závod, děláme MTB!

Některé xc jsou ještě těžší, no ale neboj, takové divočiny jsou vzácné ^_^ Stejná trasa se jela v roce 2007 kdy se pořádal na Branči také Slovenský pohár, někde je tady o tom článek.
07.09.2009 - 23:16:33
00
Ta trat je skvela! Toto je XC :) Niektore trate pohara skor pripominaju cyklokros, podla mna sa majstraky mali ist prave na Branci.

Prejazd hradom je atraktivny aj pre divakov, z priestoru startu tam clovek vybehne za chvilu ... skoda, ze ucast pretekarov bola taka slaba.
08.09.2009 - 08:12:42
00
Menší účast lze připsat tomu, že v podstatě od čtvrtečního večera do sobotního rána tam :rain: , ale na závod se usmálo :sun: Dále taky termínovou kolizí třeba s Dubnicí a s tím že jsme nedali tolik propagaci. Chyby se napraví (propagace,větrem potrhané pásky) a skoro jistě to není naposled, co se na Branči něco děje.

Za několik týdnů bude připravené DVD ze závodu.
08.09.2009 - 08:31:05
00
Zjazdne to bolo vsetko. Videl som to na vlastne oci. Len ja ani moj bike sme na taketo pripraveny neboli. Zostal som visiet hned v prvej stojke ako sa slo na hrad. Nohy vladali ale moj dezen na plastoch nepustil. Smykal som sa na mieste.
Potom zjadz z hradu. Vsetko ok az na to ze som mal zaseknute obe brzdy a naberal som rychlost :) Potom nasledoval kratky let hlavou vpred :lol: Dalsi pad prisiel v lese. A k tomuto musim dodat ze nie len vietor trhal pasky. Aj ja som sa o jednu postaral 8) Sorry :)
V kazdom pripade to hodnotim dobre. Na budece budem vediet co ma caka a ak sa zucastnim dostatocne sa na to pripravim. Sympaticke mi je hlavne to ze sa to konalo v minidedinke ako je podbranc. Ked do toho zapojite trocha marketingu mohlo by to byt divacky velmi zaujimave podujatie. Drzim palec.
08.09.2009 - 10:50:10
00
som zvedavy, co bude teraz na Babe :) aj tam su niektore dost hard useky :)
08.09.2009 - 11:21:20
00
keyboard_arrow_up