Hmm, neviem či by ťa bavilo stále vymieňať duše....
Laco vidíš, to bude skôr tlakmi. Pokiaľ som jazdil na HTčku s nabombovanými plášťami, no problem. To je ten davový efekt, ameňáci jazdia malé tlaky a ... ;)


no neviem ...
kúpil som bike s Schwalbe NobbyNic 26x2,25 ...a keď som po druhý krát sekol dušu aj plášť tak som ich prezul za Hutchinson Python 26x2,00 ...obyčajné, drôtené za cenu 18,- kus a
asi dva mesiace som jazdil rovnako ako predtým na tých NN...a rozdiel? Menšia stabilita v zátačkách na šotoline, ale čo je podstatné - ani jeden defekt, žiadny prieraz ani problém vo výjazdoch. ... a tlak? Stále rovnaký 3,5 ...
Viem že ty jazdíš vzadu WTB tak to bude určite tým tlakom ... ale potom je chyba v tebe že si to nenafúkaš poriadne ..veď na tlmenie tam máš tlmič a nie podhustený plášť ...
09.09.2009 - 11:51:31
00
Edo to ani nevravím že nepočkáte, ale bral som to skôr osobne. Je mi to trápne, keď musí na mňa niekto čakať :$


ja sa s Edom a Janom už vozím nejaký ten rok ... a zvykol som si na to že na nich nemám a ani mať nebudem ... tým skôr teraz na fullovi ... treba si však uvedomiť že každý ide tak ako mu to vyhovuje. Ak by on mal ísť pomaly unaví sa rovnako ako keby si ty šliapal na maximum ...vždy sa počkáme a ideme ďalej ... ale cítiť sa kôly tomu trápne??? Nuž každý sme iný ...
Možno by ti prospelo okrem tej "klasiky" na Maguru a po hrebeni dolu, povoziť sa aj po bežných zvážniciach .. len tak do pohody ... aj keď máš AM bike a rovnako AM ambície, na tých zvážniciach by si nabral trochu kondičku a možno by si im stíhal oveľa lepšie. ..a nemuselo by ti byť nič trápne. Zvyšok našej partie sa za nimi tiež nikdy nenaháňa .
Z Nedožier do Bojníc to nie je kus sveta ... my chodíme aj popoludní na 4 chotáre a tak ak chceš kľudne niekedy daj vedieť a môžeme spolu vybehnúť niečo light tu v okolí ... nikomu to neuškodí.
09.09.2009 - 11:59:04
00
S fúkaním máš pravdu, no ťažko niečo nafúkaš keď na to nemáš správnu pumpu.

Nebránim sa ani širokým zvážniciam, v sobotu chodím taký menší okruh (maratónska trať, 4 chotáre, Vyšehrad), takže ak by si chcel ísť kľudne daj vedieť. Ono s kondičkou to už nie je ani tak strašné, no vtedy 2. výjazd po 7 mesiacoch nejazdenia bol s tými chrtmi mordor.
No nič, dosť bolo kecov a pome radšej jazdiť kým sa ešte dá :)
09.09.2009 - 12:21:00
00
S fúkaním máš pravdu, no ťažko niečo nafúkaš keď na to nemáš správnu pumpu.


.... a zas je to chyba v obsluhe ... :rock:
09.09.2009 - 12:25:56
00
V nedelu som si vyslapal do Ziarskych vrchov a od Nedozier presiel po hrebeni az na Rematu.

Velmi pekna strasa, s realativne kvalitnym povrchom a peknou prirodou. Obcas treba tlacit ale najstrmsie useky sa daju obist po lesnych cestach (traba sa vediet vratit spat na cervenu). Ale obchadzky som si nedoprial, takze ma cakali aj pekene zjazdiky. Na zaver asi najkrajsia odmena - zjazd po sklenych lukach. S dobrym bikom sa da tadial pekne prasit 8)

Nuz ale pre vacsinu skalnych je tato trasa znama z maratonov ;)

Este sa s vami podelim o zaznam z Garminu a Nokie:
http://connect.garmin.com/activity/12711649
http://sportstracker.nokia.com/nts/workoutdetail/index.do?id=1538906

Zeby som si to cez vikend zopakoval? :sun:
09.09.2009 - 12:48:07
00
l_laco, ty si bol na Remate dnes?
09.09.2009 - 13:32:23
00
l_laco, ty si bol na Remate dnes?


dnes určite nie ..od rána sedím v práci ...
ale ako navrhol Sranki môžeme cez víkend niekam vybehnúť ...
09.09.2009 - 13:38:45
00
a neukradli ti bike? :devil:
lebo som videl, nejaký Haifull tak, že či to neni niekto od nás...cez víkend nemôžem :( ale keď budem môcť napíšem sem
09.09.2009 - 15:30:17
00
hoši konrt.sranki ak pojdes zase trasu od nedozier na hreben a odtial do skleneho pripojim sa sobotu :y:
09.09.2009 - 17:31:06
00
Nikomu nic neukradli. Jeden Hifull pribudol a uz mesiac brazdi lesy v okoli PD a TN 8)

V sobotu som to mal v plane. Ale mam 5 dni volna, takze "free to choose" ;)
09.09.2009 - 18:41:36
00
Tak to ste vy boli? A s kým si bol?
09.09.2009 - 20:17:57
00
Ja som si dnes buchol Vapec. Pekny kopec je to.
09.09.2009 - 21:41:51
00
Bol som si overiť Martinuxove zvesti ;) No Magura je trocha zničená. Teda len medzi Magurou a sedlom pod Magurou. Lesníci tam narobili šarapatu - samé konáre. Za Rovňom som našiel kus chrupu dákeho zveru :puke: No a nakoniec som objavil za Šútkom nové a hlavne dlhé lesnícke chodníčky, na ktorých som sa dosýtosti vybujačil za sprievodu dažďa a hrmobitia :devil:
10.09.2009 - 17:56:49
00
zajtra by som si dal maguru, hned ako mi bike doskladaju
10.09.2009 - 18:11:12
00
Ja som dnes chcel ist nieco pohodovsie asi Styri chotare a ked uz som sa konecne rozhodol po vcerajsku ze aj dnes pojdem tak zacalo :rain: .
10.09.2009 - 20:54:57
00
cron
keyboard_arrow_up