viete mi poradit, ze kam mam ist, ked chcem seriozne trenovat? Teda pod vedenim klubu, alebo zdruzenia? Niesom ziadny ultra borec, tak preto hladam ;)
10.09.2009 - 21:44:57
00
www.cyklistikaszc.sk - v pravom stĺpci si klikni na "Kluby"
10.09.2009 - 22:07:10
00
uf... je tam kopec klubov, co som nasiel. Len ktory bude ten najlepsi? Nevies odporucit? Kludne moze byt aj Pezinok.
10.09.2009 - 22:39:38
00
A jazdiť budeš už sám?
11.09.2009 - 20:41:08
00
a JoKo ma zas svoj rozum rozdavaci den :)
11.09.2009 - 20:48:14
00
Nuž tak mu pomôž!
Je dosť možné, že dospelý Juran strašne chce jazdiť a pritom nevie, že v mestečku Svätý Jur majú cyklistický klub, ktorý organizuje v utorok časovku na Neštich... Ten klub má dokonca vlastnú web-stránku.
Je dosť možné, že dospelý človek nevie používať Googla a vygúgliť si stránky klubov, napríklad z tých Pezinka...
Je dosť možné, že dospelý človek sa pri stretnutí s inými cyklistami, či už v lese alebo v krčme, hanbí prihovoriť a porozprávať...
Takže nech sa páči, pomôž mu.
11.09.2009 - 21:50:41
00
joko: ak ta obtazuje moja otazka, tak neviem naco pises. o klube viem, o casovke taktiez-idem, a internet je mojou kazdodennou sucastou. Len som chcel klubove referencie.
A dakujem jazdim predovsetkym sam.
12.09.2009 - 10:55:56
00
mimochodom, som myslel ze toto forum je o radach a podpore. Som z teba sklamany. Nejazdim dlho a nepohybujem sa v tychto kruhoch dlho. zhanam referencie kade tade, takze asi vsetko. A dospely sa sprava inak, ako si predviedol. alebo som to len pre zmenu teraz zle pochopil ja....
12.09.2009 - 10:59:56
00
:pizza: klub ti netreba ten ta jazdit nenauci...musis na sebe makat sam...jazdi jazdi jazdi...pi kofolu dlav horalky-nadnesene povedane:), sem tam si daj vyjazd s niekym kto je lepsi ako ty a budes mat co robit aby si mu stacil...nohy musis naucit makat a cim dlhsie a castejsie tym si to lepsie zapamataju...drahu si zvol podla toho co uvladzes v serioznom tempe a slap, casom zistis, ze potrebujes nieco narocnejsie...o nicom inom to nieje...myslim ze v ziadnom klube neziskas profesionalnejsi trening kedze profik niesi a asi ani nebudes...klub ti bude tak akurat na licenciu a tu potrebujes iba na Xc preteky nemylim li se :), jazdi maratony a nahanaj sa tam s ludmi, preteky su najlepsi trening, tam aj zistis ako je to s krcami, dehydrataciou a hladom - kedy treba banan kedy cestoviny, pecivo,tabletky na krce a pod :)...a kedze chces jazdit sam, este by ta klub otravoval, keby nahodou chceli spolocne treningy :) cesticiek na jazdenie je tu v karpatoch vela a jedna krajsia ako druha :rock:
12.09.2009 - 14:23:05
00
dakujem za odpoved :) presne toto mi hovori vela bikerov, ale ja si to radsej pozistujem vsade :D tak idem dalej makat :muscle:
12.09.2009 - 15:30:19
00
maju pravdu :) sam nasebe zistis, ked budes jazdit vela, ze zrazu tvoj vykon bude rast a pritom nepotrebujes ziadny extra sofistikovany trening...chce to :o: ,makat odychnut si a zase makat :) nech sa ti dari :y:
12.09.2009 - 19:24:09
00
cron
keyboard_arrow_up