Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
Dnes to na dazd nevyzera, parada! http://www.met.hu/kepek/index.php?mod=frisskepek

Dijck, tu informaciu Ti len podstrcili, aby Ta zmiatli a aby si na obed zmokol :devil:
Inak ako si dosiel k zaveru podla obrazkov okamzitej situacie, ako bude?
13.09.2009 - 10:20:18
00
Pre prechod v opačnom garde teda RNV-Dubník je lepšie vynechať výjazd na Grimov laz po červ. tur. značke. Ale využiť spojku na tzv. Kráľovskú cestu smerujúcu na Obracanú studňu. V zime je to známa bežkárska trasa. Je trochu zarastená ale jazdením by sa určite vyjazdila. Mapka je tu:

Ta spojka je znama, sli sme ju tento rok ked sme Ta stretli na Dubniku v opacnom smere a volili sme "rychly ustup pred dazdom". Je takmer neprejazdna, zarastena, ale najme strasne mokra, s bazinatymi usekmi. Skratka, vobec sa nam nepacila. Smerom opacne (dole) sa asi ide jednoduchsie, lebo sa bez baziny lepsie taha, ale bicykel cisty urcite nezostane.
13.09.2009 - 10:27:40
00
ale ved Racho pisal ze smerom RNV - Dubnik a vtedy je to dole kopcom
13.09.2009 - 10:53:22
00
Ja viem, ale baziny su aj v tomto smere :)
13.09.2009 - 11:03:21
00
Dnes to na dazd nevyzera, parada! http://www.met.hu/kepek/index.php?mod=frisskepek

:rofl: :rofl: :rofl:
Dostali Ťa, dostali Ťa, ale Ťa dostali, svine jedne...
13.09.2009 - 17:04:30
00
nepredvidane okolnosti zapricinili presun zrazkovej cinnosti nad vychodne slovensko cooo? :lol:
13.09.2009 - 17:11:31
00
Aaale. Ano, sekol som sa, a najhorsie ze aj naozaj...na salamandri na posl. switchbacku som krasne padol na koleno a bude z toho pekna jazvicka;) Inak sme dali PO-Podhradik-Pavlovce(super traily)-Hanuskovske sedlo-Javronicka-Salamander-Podhradik-PO....chytilo nas to na salamandri kde padali krupy(fest to stipe) a z chodnika bol potok.. specialny zazitok... mokri do nitky sme boli komplet vsetci:D Bari, Bajkboro,Fero, Hajmi Jr. a ja. Zat petraG sa vsak odpojil skor asi aby sa vyhol dazdu ale pravdepodobne mal uuplne ine pohnutky, lapajko:D
13.09.2009 - 18:05:22
00
sodoma gomora :rain: , nas to chytilo akurat ked sme dosli do lomu.. tak ukryt na blizkom gatri, krupi boli dobree :rock: asi po hodine sme sli domov ked sa to zmiernilo ale tak 1km cez polia...blato a blato :rock:
13.09.2009 - 18:10:48
00
Este videa z dneskajska, su mimoriadnej kvality tak pozor, komentoval a tocil bajkboro(druhy M.Forman)!

http://www.sendspace.com/file/w3qivq
13.09.2009 - 18:40:38
00
Heheheeeeeee chalani, uz som myslel, ze dneska dojdete suchi. Nuz esteze som sa pozrel na oblohu pred tym, nez som sa vam vydal naproti. Nechcem nic vraviet, ale ja som vam to vraveeeeel :D
13.09.2009 - 20:22:09
00
Ta spojka je znama, sli sme ju tento rok ked sme Ta stretli na Dubniku v opacnom smere a volili sme "rychly ustup pred dazdom". Je takmer neprejazdna, zarastena, ale najme strasne mokra, s bazinatymi usekmi. Skratka, vobec sa nam nepacila. Smerom opacne (dole) sa asi ide jednoduchsie, lebo sa bez baziny lepsie taha, ale bicykel cisty urcite nezostane.

No veď preto ju propagujem aby sa vyjazdila, veď zase nie je taká dlhá. Možná by bola dobrá nejaká brigáda na presekanie. Už asi dvakrát sme to pred zimnou sezónou presekávali. Čo sa týka bažín ani ja ich nepreferujem ale keď zoberiem dlžku trasy z Po na Dubník tak tie bažinaté úseky sú zanedbateľné. Možno by sa dalo vykopaním nejakých odtokov a odvodnením tento úsek upraviť.
Ak by sa tento krátky problémový úsek "zkultúrnil" tak máme parádnu MTB magistrálu z Po až na Dubník. Ja ju jazdím už x rokov na biku a v zime na bežkách.


Naposledy upravil Racho dňa 13.09.2009 - 20:36:53, celkovo upravené 1 krát.

13.09.2009 - 20:28:24
00
Hmm, ja som dnes takmer nezmokol ... teda keby som pocuvol Brana z Kysaku siel do PO vlakom ... ale kedze ja som tvrdohlave cudo, tak tesne pred Drienovskou nas to chytilo ... tak sup do najblizsej krcmy, kde sme preckali najhorsiu cast a potom hura domov ... na batoh som nahodil nepremokavu plastenku, na seba nepremokavu vetrovku ... akurat nohavice a topanky som mal premocene do nitky ... a este rukavice, ale inak to bol super den ...

Prílohy:

Komentár súboru: Vyhlad na vlacik ... nieco pre Persinga
Janosicka.jpg
Janosicka.jpg 257.56 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Brano ... mal celkom dost po slapani cez Velky Ruzinok
Brano.jpg
Brano.jpg 218.6 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: A cvok, co to vsetko spiskal
Tramp.jpg
Tramp.jpg 223.09 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2009 - 20:35:37
00
Tramp, ty vies ako ma potesit :clap: Diky :*
13.09.2009 - 22:28:46
00
konare, co robite zajtra?
mozno by som prisiel omrknut slanske vrchy. najlepsie v dajakej celodennej variante :)
14.09.2009 - 08:53:53
00
Zajtra zraz o 09.30hod. pri lidli na sekčove,smer slanske, :rain: by nemalo :)
14.09.2009 - 16:18:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up