Rozmýšľam, že by som od budúcej sezóny prešiel z HT na nejaký full.. Kúpa v tomto momente nie je ešte aktuálna, ale chcel by som si spraviť aspoň nejaký prehľad :)
Uvažoval som nad Haibike Ride SL, ale dosť ľudí ma od neho odhovára (čínsky pseudozjazďák)...asi na tom niečo bude, keď mi to povedalo zopár ľudí nezávisle samo od seba...
Ďalej ma zaujal Papier Zesty 314, ale ten ide od 2200 euro, čo je momentálne nad moju cenovú hranicu.. Preto ak máte nejaké tipy a návrhy, tak sa im nebránim ;) Verím, že keď už budem niečo kupovať, tak to bude tá správna voľba 8)

Ešte na uľahčenie moja výška je 193 cm a váha 88 kg.. chcel by som začať jazdiť niečo tvrdšie ako je klasické XC.. ťahá ma to do AM.. možností na bikovanie je tu veľa.. (viď. Magura.. Martinux vie o čom hovorím :D )
Uvedomil som si, že klasické HT už nedokáže uspokojiť moje nároky.. ten bike by som si nechal v rezrve akurát na nejaké dlhšie výjazdy...
22.09.2009 - 22:00:24
00
Máš PM 8)
22.09.2009 - 22:11:03
00
Uvažoval som nad Haibike Ride SL, ale dosť ľudí ma od neho odhovára (čínsky pseudozjazďák)...asi na tom niečo bude, keď mi to povedalo zopár ľudí nezávisle samo od seba...

našťastie pre všetkých terajších a budúcich majiteľov haibike sú to nepravdivé informácie :lol:
nestačil by napr. http://velosprint.sk/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=224_408_419&products_id=9858 ? bude za 1435 eur 30.9 - teda ak bude vôbec skladom :D
22.09.2009 - 22:12:28
00
keyboard_arrow_up