Su uz niekde na internete vyvesene vysledky? Preco sa vsade pisalo ze to ma 4,2km, ked to malo skoro 4,5km ;-)
Inak dakujem za dobre podujatie, este treba vypilovat casovy rozpis a bude to super.
26.09.2009 - 19:50:00
00
Výborná dnešná akcia. Všetko na jednotku od samotného počasia až po organizáciu. Týmto ďakujem všetkým ľuďom, ktorý sa na organizácii podieľali priamo alebo nepriamo. :y: :y: :y:
Zároveň gratulujem aj Habsburgovi, ktorý sa umiestnil v kategórii nelicencovaných cyklistov vo veku 16-18 rokov na krásnom 1.mieste na prvej svojej účasti. 8)


joli dik za gratulaciu :D , ale to ked ma vytiahnete niekedy na vylet napr. do viedne... tak nech sa nedivia ostatny, ze ten Habsburg, co bol prvy... tam vzadu lieta ako handra a ze musime na nho cakat :tmi: ... inak cas 7:55 ... takze nic moc, vy ostatny ste mali ake casy?
26.09.2009 - 20:21:06
00
Perfektna akcia za nami. Dolu klobuk pred vsetkymi ktori sa akymkolvek sposobom podielali na organizacii. Uz sa tesim na dalsi rok.
Ked uz vravime o casoch tak ja som mal 7:15. A co sa tyka dlzky tak trat mala 5 km.
26.09.2009 - 20:33:55
00
Tak mne GPS zmeral 4.86 km.
Minulý rok 4.82 km.
Šak sa zastavím v greenebiku a treba im dať vedieť aby to upravili o rok na 4.8 km.
(inak záleží, kde nafúknu štart a cieľ...)

Celý náš team sa zlepšil aj mne sa podarilo zlepšiť oproti minulému roku o 30 s( konečne zdravý a na inom rýchlejšom biku) tak čas 7.40 poteší ale aj sklame...


..a samozrejme vďaka celému organizačnému tímu, že to znova organizovali a až na pár drobností, super akcia.
26.09.2009 - 20:39:05
00
Su uz niekde na internete vyvesene vysledky? Preco sa vsade pisalo ze to ma 4,2km, ked to malo skoro 4,5km ;-)
Inak dakujem za dobre podujatie, este treba vypilovat casovy rozpis a bude to super.



treba počkať až to bude tu:
http://www.vos-tpk.sk/
26.09.2009 - 20:42:06
00
michalz: jasne, kontrolujem kazdu hodinu ;-)
Len napriklad po Night Run-e boli vysledky este skorej ako som stacil prist domov :-)
Inak cas som mal okolo 8:05, co je celkom fajn, nato ze mam 5 mesiacov prvy cestnak a najazdene necelych 500km...
26.09.2009 - 20:49:31
00
Myslím, že organizátori vedia veľmi dobre, že trať mala 4,8 km namiesto uvádzaných 4,2 km. Čo som počul tak im to tento rok zle vytlačili na plagátoch. Inak všetci mali čas o 1 minútu vyšší, že vraj z dôvodu nejakého chlapíka, ktorý im vliezol na dráhu po spustení časovačov.
Ja som mal čas 7:48. Keďže som bol prvýkrát nemal som čo zlepšovať, ale aspoň viem od čoho sa mám do budúcna motivovať. :o:
26.09.2009 - 22:37:05
00
Myslím, že organizátori vedia veľmi dobre, že trať mala 4,8 km namiesto uvádzaných 4,2 km. Čo som počul tak im to tento rok zle vytlačili na plagátoch. Inak všetci mali čas o 1 minútu vyšší, že vraj z dôvodu nejakého chlapíka, ktorý im vliezol na dráhu po spustení časovačov.
Ja som mal čas 7:48. Keďže som bol prvýkrát nemal som čo zlepšovať, ale aspoň viem od čoho sa mám do budúcna motivovať. :o:

..uff ticho , to som bol ja... :devil:
26.09.2009 - 23:14:21
00
Myslím, že organizátori vedia veľmi dobre, že trať mala 4,8 km namiesto uvádzaných 4,2 km. Čo som počul tak im to tento rok zle vytlačili na plagátoch. Inak všetci mali čas o 1 minútu vyšší, že vraj z dôvodu nejakého chlapíka, ktorý im vliezol na dráhu po spustení časovačov.
Ja som mal čas 7:48. Keďže som bol prvýkrát nemal som čo zlepšovať, ale aspoň viem od čoho sa mám do budúcna motivovať. :o:


Načo to teda mali zapnuté ? :D Keď ešte nik riadne neodštartoval ?
26.09.2009 - 23:15:34
00
tak uz je vysledkova listina http://www.vos-tpk.sk/2009/ruzinov9.pdf

paradne bolo ale nadalej budem teren preferovat :-)

cas 8:03.66 takze ciel dostat to pod 8 sa nezadaril, i tak si ale myslim ze na mtb s 2.1" a nezamknutou vidlicou to je cas slusny.
Ach, po otocku som siel fajne, 47 maximalka, predbehol som ziletkara, no naspat sa mi nejako blbo islo, zacal vetrik fukat a viac ako 35 som nevytlacil
27.09.2009 - 08:15:57
00
ahoj cyklisti ;)
toto bola moja prva casovka a s vysledkom (08.01.21) som celkom spokojna ,az na jednu drobnost.cely cas som bola v mojej karegorii zeny 19-39 na 1.mieste az po vyhlasovanie vysledkov.zrazu sa na stupni vitazov objavila neznama cyklistka,ktora mi moje vitazstvo vyfukla,aj ked na vysledkovej listine som stale prva :) neviete nahodou niekto o koho ide a aky mala cas?? a preco nesla s ostanymi babami ako my?? celkom by ma to zaujimalo ;)
dik a pekny den :sun:
29.09.2009 - 12:53:44
00
Joli, je Ti jasné, že keby mal každý čas o minútu vyšší, tak víťaz by mal lepší priemer, ako Cancelara pri prológu na Vueltu? Predpokladám, že si to myslel nejako inak.

Hm, Vierka, to muselo byť dosť prekvapenie , celkom ma zaujíma, aké bude vysvetlenie. Prebral som výsledky a medzi ženami som lepší čas nenašiel. Hm, hm...
29.09.2009 - 13:41:42
00
Robert: tá minúta navyše bola pripočítaná každému na výsledkových listinách, ktoré boli v papierovej forme k nahliadnutiu priamo na mieste v cieli. Tie čo sú zverejnené už na internete sú už o tú 1 min. nižšie a sú konečné a správne.
29.09.2009 - 14:22:08
00
Jasné, chápem. Ja som tušil, že v tom bude nejaký podobný zádrhel, lebo som nikde nezachytil že by mali pomocné raketové motorčeky.

Prepáč za rýpanie, robil som dvadsať rokov časomerača, tak preto ten záujem.
29.09.2009 - 14:28:54
00
no Robert,som zvedava viac ako ty.... ;) mne sa uslo aspon to 2.miesto,ale kamoska Janka bola nastartovana na 3.miesto a zrazu nic.... cele sa mi to nejak nezda...aj to ,ze ta baba nie je ani vo vyledkovej listine pro mnou....asi napisem Mirovi do Greenbiku,nech mi tuto zahadu objasni :)
29.09.2009 - 14:51:10
00
keyboard_arrow_up