ak mas najeka pochybnosti ohladom casov, tak mi napis tvoje startovne cislo a mozem to skontrolovat :)
ak si si zmeral sam cas (na tachometri) pripadne mi napis aj ten, aby som vedel orientacne, kde hladat.
male odchylky su mozne, ale viac ako 8 sekund to tazko :)

inak, start vo dvojiciach je zaujimavy napad :)
21.09.2009 - 11:53:19
00
No ten start dvojic by som bral aj ja.
Vzdy sa ide lepsie, ked vas kolega tlaci dopredu, ako ked ide clovek monotonne sam.
21.09.2009 - 15:19:34
00
to uz zaujimavejsie ako dvojice by bolo startovat 10-15s po sebe, kazdy by mal aspon svojho supera tesne predsebou a zasebou a aj by to rychlejsie odsypalo a nevytvarali sa take velke medzery :handshake:
21.09.2009 - 15:46:36
00
Áno a potom by do cieľa prišlo naraz 7 ľudí. :D
21.09.2009 - 16:12:18
00
pockat pockat...casovka je aj o tom ze sa trapite sam ako magor a idete na dno svojich sil...bojujete s casom a neviete vlastne na com ste tak idete naplno...proste kazda bajkova disciplina ma svoje...a casovka po 10 sekundach alebo v dvojiciach ci viac...uz nie je tak uplne casovkou... :worried:
21.09.2009 - 16:20:03
00
neboli tento rok nejake problemy s casomierou ? pretoze mne namerala strasne vela a ostatnym nejako pomenej ? 8) a kedze aj moj svagor mi dal osem sekund, tak to inak nevidim... a to ma stve viac ako moj slaby cas...

co sa tyka startovacieho intervalu - namiesto 30 sek intervalu co tak napriklad startovat vo dvojiciach ? je mi jasne, ze sa trochu straca caro casovky. ale siel by som spolu so svojim svagrom a isto by mi tych osem sekund nedal...

Dúfam, že sa neurazíš, ale ak ti ide len o to, poraziť švagra, môžete si to vy dvaja dávať 7x do týždňa, 365 dní v roku, a nepotrebuješ k tomu ani preteky ani časomieru!
V tom je práve zmysel časovky, že každý ide za "svoje", a asi bude švagor lepší keď idete každý sám, a ty zase keď idete spolu. ;)
21.09.2009 - 16:34:01
00
Áno a potom by do cieľa prišlo naraz 7 ľudí. :D

praveze polka ludi by prepalila a do ciela by sa doplazili, ukazal by sa aspon charakter a kto ako pozna svoje sily :) druha vec ze som to sledoval a neviem ci boli problemy na starte alebo kde, ale miestami bolo dost dlhe hlucho na trati, mozno vystartovalo desat velmi slabych pretekarov po sebe alebo co :) ajtak si myslim ze ide hlavne oto sa stretnut a zabavit sa nie? mne to skor pride ako taka kamaratsko-kulturna akcia, kde sa ludia trochu spotia, zabavia, ti co si rano nafukali kolesa dostanu pohar a ide sa domov na dobry obed :)
nema zmysel robit z toho TdF ;)
21.09.2009 - 16:49:01
00
Dúfam, že sa neurazíš, ale ak ti ide len o to, poraziť švagra, môžete si to vy dvaja dávať 7x do týždňa, 365 dní v roku, a nepotrebuješ k tomu ani preteky ani časomieru!
V tom je práve zmysel časovky, že každý ide za "svoje", a asi bude švagor lepší keď idete každý sám, a ty zase keď idete spolu. ;)

porazit svagra nemam problem aj tych 7x do tyzdna (a kto by to s nim vydrzal...) hlavny rozdiel bol v pouzitom biku, na moje 2.2 sa zjavne nechytal :D - takze 8 sekund nie je ani nahodou vazny problem.

jasne ze casovka je o niecom inom ako zavod s hromadnym startom...
21.09.2009 - 17:03:11
00
ak mas najeka pochybnosti ohladom casov, tak mi napis tvoje startovne cislo a mozem to skontrolovat :)
ak si si zmeral sam cas (na tachometri) pripadne mi napis aj ten, aby som vedel orientacne, kde hladat.
male odchylky su mozne, ale viac ako 8 sekund to tazko :)

inak, start vo dvojiciach je zaujimavy napad :)


pochybnosti ohladom casov nemam, pochybnosti o sebe, tak to je trocha ina kava :D chce to len zmenit formu pripravy a nacasovania formy :)
21.09.2009 - 17:05:43
00
tak uz je uploadnuta aj fotogaleria z Blesku 2009 :P
27.09.2009 - 01:10:20
00
keyboard_arrow_up