Jedla teda mohlo byt tiez viacej...

:D no ked som videl par fotiek tvojich tanierov sa ani necudujem :D
27.09.2009 - 22:53:33
00
MSR sú raz za rok a tak som predpokladal, že všetko bude naj :) .. Poprvý krát sa išla na pretekoch "moja" kategória dôchodcov a preto som sa na tento maratón riadne pripravoval. Počasie nádherné, žiaden problém pri prezentácii, dostal som za 17€ číslo a 3 pásky na uchytenie + lístok na nápoj a vstup do bazéna :clap: . Na maratónoch miestneho významu dávajú organizátori igelitky s drobnosťami ( gely, tričká na pamiatku), tentoraz to bolo veľmi strohé. Nebolo k dispozícii žiadne sociálne zariadenie :envy: , tam , kde ma usmernil usporiadateľ, bolo zatvorené.
K trati : jediný a to dosť podstatný nedostatok a to mizerné značenie :envy: . Robil ho asi ten, kto na bicykli nesedel, prípadné odbočky neboli zatarasené páskami a nikto tam nebol a šípky na ceste boli rozjazdené, že sa nedal určiť smer. Ešte že bolo pekne a na chodníkoch bolo zopár turistov, ktorých sme sa pýtali kade máme ísť, tí ma usmernili aj v priestore štartu a cieľa.
Bicykel sa dal bez problémov umyť, veľké plus :y: . V rade na jedlo mi dali dodatočne lístok. Po cca 3 hod. preteku sme dostali iba malú kofolu :n: , pivo len za peniaze ( určite si každý vozí na trati preteku peňaženku) a mohli sme si vybrať len grilované jedlo :puke: . Po zistení, že by som mal ísť na bedňu som absolvoval bazén v rýchlosti, nie vždy je možnosť sa dať po preteku do poriadku, :handshake: Len potom to neskutočné čakanie :^) na posledného pretekára na trati ( možno skončil do 3. miesta ) :n: .
Škoda, že som sa viac nesnažil :sweat: , víťaz dostal majstrovský dres, prilbu na bicykel, a medailu, dostal som medailu s ročníkom :y: , tašku s prospektami :n: , šnúrkou na mobil :n: , 2 tabletami enervitu a málo kedy použiteľnú malú flašu na bicykel :n: :n: .
Usporiadatelia sa ani neunúvali vypísať diplomy :n: , tie som ako organizátor športových podujatí vypisoval vždy, mali na to dlhé hodiny času :yawn: , medaila sa dá predsa kúpiť a kto mi uverí, že som bol na Majstrovstvách Slovenska :x ?
Len pre ukážku cena za 2. miesto na Stupavskom maratóne 2009
28.09.2009 - 07:22:26
00
tak to sa ti nepodarilo... :lol: 3krat ten isty text?
inac gretulujem k druhemu miestu... :handshake:
28.09.2009 - 07:28:55
00
Už som to snáď spravil :clap:


Naposledy upravil palkovic dňa 28.09.2009 - 07:58:45, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2009 - 07:41:41
00
co takto si tie prispevky pomazat?
28.09.2009 - 07:46:42
00
co takto si tie prispevky pomazat?

Porad mi ako, som určite neschopný to urobiť, ospravedlňujem sa všetkým, namiesto aby som to vymazal, tak sa to tam objavilo opäť.
28.09.2009 - 07:54:58
00
no uz asi nie ale po pridani mas dole v prispevku moznost zmazat...ten krizik v stvorceku,po pridani dalsieho, uz ten predosli nezmazes,maximalne ho mozes upravit.... :?:
28.09.2009 - 07:57:58
00
tak to sa ti nepodarilo... :lol: 3krat ten isty text?
inac gretulujem k druhemu miestu... :handshake:

Ďakujem, bolo to pre mňa prekvapenie, ináč som mal som byť tretí, neviem, čo sa stalo, mnohí z tejto kategórie sa obávali už názvu preteku Majstrovstvá Slovenska a prípadného časového limitu... Pre mňa bolo dôležitejšie sa dostať medzi Vás, mladších a odjazdiť si to svoje tak, aby sa na mňa v cieli dlho nečakalo.......
28.09.2009 - 08:07:15
00
No dufam, ze budu fotecky. Na trati som videl fotografa tak snad sa podari \o/
28.09.2009 - 10:04:40
00
Pozerám tak na výsledky a náš Upsík z Turbiku skončil 11ty v master B. Ale pridal si pri registrácii 10 rokov takže vo svojej kategórii by skončil 33tí. hehe Upsss
28.09.2009 - 10:24:26
00
No dufam, ze budu fotecky. Na trati som videl fotografa tak snad sa podari \o/

Tomu veľmi neverím, ale keď budú, tak pribudne :y:
28.09.2009 - 11:06:59
00
fuuuha tolko negativnych komentarov k jednemu preteku som snad nezazil...by ma zaujimalo len jedno: vyjadril sa k tomu uz niekto z usporiadatelov???
28.09.2009 - 11:23:38
00
nevidel som ,ale podla komentarov to musela byt hroza.. :drunk: :doh: :rock:
28.09.2009 - 11:25:06
00
veď nechajte Romana nech sa vyjadrí...on sám určite vie čo bolo ok a čo nevyšlo podľa predstáv.. ;)
28.09.2009 - 11:39:22
00
Ja som mal celkom smolny den. Prvy defekt po 5 km a druhy hned 2 km na to :headbang:
A to som si kupil nove plaste. :lol:
Rezignovane som si zacal lepit duse ale zistil som ze su take dosekane ze to nema zmysel. Nemal som dost flekov. Nasledovala otocka a siel som si vychadzkovym tempom naspat na skalku. Tam som stretol toho chalana ktoreho prave nakladala horska sluzba. Vymenili sme si biky a aspon som si to vyslapol na jeho biku hore. Moj odviezli na streche auta.
Ked to budes nahodou citat dakujem za pomoc a zelam skore uzdravenie.
Celkovo som bol z toho preteku sklamany. Aj napriek tomu ze som nevidel celu trat hodnotim to ako podpriemerne podujatie. Na margo toho znacenia asi len tolko. Ked ze som mal po tom celkom dost casu pozerat ako ludia jazdia cez priestor startu/ciela asi hodinu som sa bavil na chaose ktory tam vznikal. Ludia chodili do ciela opacnym smerom. Ty co koncili 25km sa zastavovali na obcerstvovacke v domneni ze este niekam pokracuju. Skvely bol pre mna moment kedy 2 cyklisti sprintovali bok po boku do ciela a nepresli cielovym oblukom ale kovovou konsrukciou ktora bola pred poslednou zakrutou k cielovemu obluku vyznacenou paskami. A toto sa nestalo len im. Komicke na tomto pripade bolo ale to ze chalan co vyhral sprint nakoniec skoncil druhy lebo ten co prehral sa skor spamatal ked zacal moderator kricat kde je ciel.
Navstivil som tento rok viac maratonov ale toto bolo jednoznacne najslapsie co som mal moznost vidiet. Jedine pozitivum toho dna pre mna bolo pocasie. :sun: Bolo naozaj exkluzivne. To ale nastastie nemali vo smojej rezii usporiadatelia.
28.09.2009 - 13:49:47
00
keyboard_arrow_up