zaujimalo by ma ako mam relaxovat,alebo aky zvolit oddych po narocnom vyjazde.uz som par dni po takom vyjazde a stale sa nemozem akosi rozhybat
27.09.2009 - 19:16:44
00
Mne najviac pomáha rozjazdiť. :y: Jemne, pohodovým tempom, nie veľa, maximálne do 40 kilometrov, počas toho sa v rámci možností natiahnuť nachvíľu do trávy a jemne rozcvičiť. Prípadne ísť na masáž. Ale urobiť si ju doma. Keď ma po nejakej akcii bolia trebárs kolená, uvoľňujúcimi pohybmi vmasírujem buď prehrievací krém alebo masážny olej (používam iba čisto prírodné, ideálne BIO). Ale najdôležitejšie pre mňa je rozjazdiť. :nod:
28.09.2009 - 09:07:32
00
Praktizujem strecing, jogu a velmi vhod padne prechadzka v prirode.
29.09.2009 - 07:17:02
00
uz to tu bolo spomenute ale ked ti to potvrdime viaceri tak tomu mozno este viac uveris :rofl: najhorsie co mozes spravit je nerobit nic a len mat vylozene nohy...treba si dat strecing hned po vyjazde, popripade horucu vanu, masazne kremy alebo priamo masaz - vsetko hned v ten isty den...no a na druhy den ovela dolezitejsia cast...ist jazdit...dopriat noham volny vyjazd...po rovine, hodinku volnym tempom..vsetko sa prekrvy a nahromadeny odpad z noh pekne vyplavy...a vecer pravdaze kludne absolvovat nieco uz z vyssie spomenuteho (masaz, vyrivka, joga, strecing a pod)...ked to chces este podporit tak existuju priamo pripravky (drinky a pod) ktore napomahaju regeneracii ako napr. Regener od Nutrendu... :)
29.09.2009 - 12:57:27
01
keyboard_arrow_up