Tak toto som nezaregistroval kedze som po dajazde do ciela isiel umyt bike, prezliest sa atd. Takze este jedno - za umiestnenie dojazdu. Vecsina ludi sa zdrziavala v priestore okolo hotela. A vysledky stale niesu na webe :(
04.10.2009 - 10:54:53
00
Tak tu sú moje dojmy z tejto akcie...
Pri prezentácii žiadny problém, všetko mali pekne nachystané, dokonca aj občerstvenie na uvítanie :clap: . Ten štart bol dosť brutálny, nakoľko pretekárov bolo veľa a trať úzka. Po pár metroch (doslova) nebolo kade, tak som zosadol a celé som to vybehol (prekvapujúco som sa predral až k prvej skupinke). Ďalej trať bola síce dosť asfaltová, no priznám sa, že mne to tentokrát celkom vyhovovalo. Ten brod tam fakt nemusel byť, ale asi sa inak nedalo. Občerstvovačky vyzerali dobre a aj ja som si všimol toho aktívneho pána, ktorý sa mi postavil rovno do cesty, lebo si asi myslel, že nedobrzdím a zbúram im občerstvovačku a keďže mi nečakane skrátil brzdnú dráhu, tak som skoro ani nedobrzdil. Príjazd do cieľa fajn. Len ma trochu mrzelo, že priebežné výsledky boli len pre prvých 3 a mna by zaújimalo ako som skončil aj keď to nebola žiadna sláva. Umývanie bajkov zabezpečené a za teplé sprchy a občerstvenie dávam veľkú pochvalu. Trošku dlhšie sme síce čakali na vyhodnotenie, ale to sa dá prepáčiť. Ceny pre víťazov vyzerali fakt štedro a ani tombola nebola zlá (aj keď som nič nevyhral). Celkovo podľa mňa oproti minulému roku nastalo výrazné zlepšenie. Len tak ďalej :y:

BTW: bude aj foto?
04.10.2009 - 16:23:50
00
Uz by mohlo byt dake to foto a hlavne vysledky!!!
04.10.2009 - 18:00:30
00
Toho zúfalca na prvej občerstvovačke, čo sa snažil zastavovať rozbehnuté biky som si všimol včas, podarilo sa mi ubrzdiť cca 2 metre pred ním, rozbehol sa ku mne, pravdupovediac aj som sa ho bál :sweat: mal taký šialený pohľad.
Ináč žiadne výhrady, super počasie - super akcia :)
04.10.2009 - 19:28:48
00
Vysledky su uz na webe http://www.mtbmlynky.sk/mtb-vysledky.php
05.10.2009 - 09:35:42
00
z tych reakcii na toho chlapa na obcerstvovacke mam pocit ze viem kto to bol, a ked to bol tak ho treba brat z rezervou lebo je to male dieta v tele dospeleho chlapa
05.10.2009 - 10:27:54
00
ee, to asi nebol ten na ktoreho myslis (z dolnych mlyniek)
05.10.2009 - 10:34:09
00
to Orsigo77: tak potom nic :D
05.10.2009 - 10:46:19
00
Podla mna paradny zaver sezony na vychode.

Pocasie super, aj napriek chladu. Trat pekna (kto necumel len na svoje predne koleso videl Vysoke Tatry, Spissky hrad, Kralovu Holu a kopu inych veci, ktore ani neviem ako sa volaju). Znacenie absolutne dostatocne. Jedine slabsie znacene miesto som zaregistroval po druhej obcerstvovacke na dlhej trati, kde zopar borcov zle odbocilo na asfalt a zbehlo do nejakej dediny, ale mna na to vcas upozornili na obcerstvovacke, takze som si dal pozor. Inak tam mohol zabludit iba slepec podla mna :-).

Po organizacnej stranke absolutna pohoda. Zaregistrovany som bol rano za 2 minuty, bike som umyl bez cakania, jedlo s pitim som mal hned.. (Mozno to bolo aj tym, ze som dosiel do ciela pomerne neskoro.) Tolko stastia sme napriklad na Sintesi XCM nemali. Tam sa na jedlo cakalo do zblbnutia..

Organizatorom vdaka. Vidime sa snad aj o rok :-).
05.10.2009 - 14:23:21
00
ma niekto fotecky odtialto?
05.10.2009 - 15:27:36
00
Tak vysledky uz su zname.Nakoniec som dosiel o nieco lepsie ako som cakal :) .Este daketo foto z preteku a je to OK.
05.10.2009 - 15:55:55
00
Konečne som sa k tomu dostal, takže moje dojmy:
Prezentáciu som zvládol aj s malou dcérou na rukách, takže v pohode. Občerstvenie pri prezentácii bola pre mňa príjemná novinka, ale ja tých maratónov veľa absolvovaných nemám, takže neviem ako je to inde. Hoteloví hostia mali štartovné v cene ubytovania a keďže sme túto akciu absolvovali ako rodinný výlet s nocľahom, toto ma naozaj potešilo. Ďakujem :clap:
Turistická trať ani nebola veľmi turistická. Obvykle je to 20 až 30 km, tu to bolo 45 a nastúpaných niečo cez 1100m. Rozhodne nič pre ženy, deti, starých a chorých. Keby som bol presvedčil manželku na účasť, tak dnes so mnou nerozprávajú ani dvere od záchodu.
Trať bola adekvátna zakázanému bajkerskému územiu. Nečakal som žiadne technické stojky, ani krkolomné zjazdy. To by mali absolvovať maratónci a polmaratónci a nie turisti. Značenie bezchybné, všade, kde sa odbočovalo stál regulovčík, kde sa išlo rovno, tak boli potvrdzujúce faborky.
Jediné miesto, kde sa mi to vôbec nepáčilo bol už spomínaný blatistý úsek. Mal asi 50metrov, ale kto videl tie meter hlboké koľaje z lesa po lakatošovi, nemohol asi čakať nič iné ako riadne blato. Na chránené územie to bolo teda dosť brutálne.
V cieli fungovalo všetko super. Na guláš a pivo sa nečakalo, na wapku bol rad primeraný, v tombole vyhral skoro každý, len ja nie :( . Napriek tomu budem rád, ak sa budem môcť zúčastniť aj ďalšieho ročníka.
05.10.2009 - 21:44:24
00
...takze chvalim-prezentaciu- vo vyhriatej miestnosti s obcerstvenim,teply caj,kava,chlebiky,pagaciky a domace kolaciky potesili pred startom,hlavne v tej rannej kose :clap:
Start bol ale brutalne do kopca,uff... skoro na infarkt.
Trat v pohode az na stado oviec,ktore sa nesputane hrnulo za nami, pravdaze v stupani ,dalsie islo oproti .Jasne,ze sa ovecky stretli a mi sme uviazli v strede,1x som na maratone prerazala stado oviec :lol:
Ten borec na 1.obcerstvovacke aj mna chytil za laket,skoro som spadla.
Inak blatisty usek ,to bola mazanica poriadna,ja som ho presla,lebo predstava vborenia tretry do tej masy...brrr
Pre vitazov,pohare fin.odmeny,ubyt.poukazy v hotely Mlynky....az doma som si vsimla,ze je poukaz platny len s podpisom zamestnenca zariadenia :o
05.10.2009 - 22:33:17
00
Dakujem vsetkym co sa zucastnili nasho maratonu a tiez prispeli svojim nazorom aj pred aj po maratone. Pozorne citam vsetky komentare a urcite prispeju k este lepsiemu dalsiemu rocniku, ktory dufam bude este vydarenejsi.
S mnohymi --- sa vieme vysporiadat.
Inak nejake foto najdete uz dnes na nasej stranke www.mtbmlynky.sk.
Tesim sa na vas uz o necely rok.
ORGANIZATOR
06.10.2009 - 00:14:27
00
...takze chvalim-prezentaciu- vo vyhriatej miestnosti s obcerstvenim,teply caj,kava,chlebiky,pagaciky a domace kolaciky potesili pred startom,hlavne v tej rannej kose :clap:
Start bol ale brutalne do kopca,uff... skoro na infarkt.
Trat v pohode az na stado oviec,ktore sa nesputane hrnulo za nami, pravdaze v stupani ,dalsie islo oproti .Jasne,ze sa ovecky stretli a mi sme uviazli v strede,1x som na maratone prerazala stado oviec :lol:
Ten borec na 1.obcerstvovacke aj mna chytil za laket,skoro som spadla.
Inak blatisty usek ,to bola mazanica poriadna,ja som ho presla,lebo predstava vborenia tretry do tej masy...brrr
Pre vitazov,pohare fin.odmeny,ubyt.poukazy v hotely Mlynky....az doma som si vsimla,ze je poukaz platny len s podpisom zamestnenca zariadenia :o

Ten poukaz je platny aj bez podpisu.
Len si treba pobyt predom rezervovat.
Hotel Mlynky
A dakujem za nazor.
06.10.2009 - 00:18:38
00
keyboard_arrow_up