len skoda ze je to tak neskoro.oktober. mna odradila zima. ved aj v lete tam mate zimu :^) . co to dat skor? april,maj, jun?urcite by doslo viac bikerov . :rock:
06.10.2009 - 08:42:48
00
Takze moje pocity tri dni po maratone: Celkovu organizaciu chvalim ;) , Hotel Mlynky robi kazdy rok obrovsky krok vopred, zvolena trat na koniec sezony idealna, mne sa pacila ale kolko ludi tolko chuti...pisem len moj nazor. Aj start bol - podla mna, super, pekne sa to pretriedilo a vobec to nebolo take strasne ako to vyzeralo :y: . Cast trate po Rakovec som poznal, dalej vsak uz nie. Na Sulovej nastal problem ktory ma stal 2.miesto.... Ked som prichadzal k statnej ceste, zbadal som par regulovcikov. Pre istotu som im zakrical ze idem 40km trat - mal som nejake divne cislo. Nanestasie ma regulovcik presmeroval na 60km Sport trat a ja som zisiel do Delavy a na Hnilec. Podla tachometra a vopred nastudovanemu profilu na cakal este jeden kopec. Trat sa zacala dvihat a ja som stupal a stupal... nemal som sa koho opytat ci idem spravne, az som prisiel na Grajnar. Uz som vedel ze je zle. Na Grajnari som sa opytal regulovcika ci som spravne na 40km trati. Na pocudovanie mi povedal ze hej. Tak som si opat zrychlil-ved uz musi byt len zjazd a ciel :) . Ale dlho netrvalo kym som pochopil, ze som na SPORT trati-tachometer ukazoval 56km a ja som stupal niekde do neba :D . Skoncilo to tak ako som predpokladal, bol som omlylom presmerovany na strednu trat. V cieli som to hned povedal organizatorom, ktory si priznali chybu a nakolko ma presmerovanie stalo bednu, premiestnili na do SPORT trate, moj cas porovnali s casom ostatnych a skocil som predsa druhy :D . Tymto sa chcem organizatorom podakovat za kompromis v cieli, inde by som pravdepodobne dostal len nejaku cenu utechy ak vobec...A chcem podakovat ze pekne prezitu sobotu, uvidime sa o rok :hai:
06.10.2009 - 09:04:33
00
len skoda ze je to tak neskoro.oktober. mna odradila zima. ved aj v lete tam mate zimu :^) . co to dat skor? april,maj, jun?urcite by doslo viac bikerov . :rock:


Treba sa pekne teplo obliecť a bude to v pohode ;)
Ako tu počúvam chválu tak na budúci rok asi prídem... ale to je ešte delako...
06.10.2009 - 09:18:28
00
V suvislosti s tym co pisal Petos. Vyber trate je samozrejme na organizatorovi, nie kazdeme sa vybrana trat paci ale ako pisal sto ludi sto chuti. Okolie Mlyniek vsak ponuka daleko vecsie moznosti na vyber trate a je skoda ten potencial nevyuzit. Snad na buduci rok. A startove cisla jednoznacne farebne rozlíšiť, aby aj regulovcici na dolezitej krizovatke vedeli kam koho nasmerovat. A co sa tyka znacenie, znacenie detto farebne rozlisit podla farby pre jednotlivu trat. A nastriekane sipky vo velkosti 20 cm su pre pretekarov de facto necitatelne, hlavne ak je to v zjazde. Stava z toho potom orientačny pretek a nasledne bludenie, co mrzi kazdeho pretekara. Verim ze vsetky tieto pripomienky budu viest k zlepseniu dalsieho rocnika.
06.10.2009 - 09:28:28
00
Ako tu už viacerí spomenuli - príroda je v okolí Mlyniek krásna, takže aj prípadné zmeny trate ma neodradia od účasti :D
Ten výšľap po štarte bol riadny záhul, ale dalo sa to pri troške techniky a šťastia. Nasledoval krásny úsek lesom až po priehradný múr, na ktorý by sa asi iným spôsobom nedalo dostať. Škoda, že nebol ten úsek dlhší. Aspoň takých 20km a ďalších 20 by mohlo vyzerať ako dojazd od potoka do cieľa. :D
Viem, že to nie je nič technické, ale to by som Zuzku prehovoril aj na tú štyridsiatku. A čo už môže byť v živote krajšie, ako spokojná bajkujúca manželka? \o/
06.10.2009 - 11:15:33
00
...až po priehradný múr, na ktorý by sa asi iným spôsobom nedalo dostať...

Neviem ako teraz, ale v roku 2005 sa dalo. Bol tam uplne volny pristup.

Prílohy:

P9230043.JPG
P9230043.JPG 148.37 KiB thumb_up0thumb_down

06.10.2009 - 11:19:43
00
Ftipné :D
Ja som hovoril o úseku trate od štartu po priehradný múr. Začiatok je vyznačený červeným krúžkom. Nafukovadlo je štart a trať sa lomila okolo tých ľudí v pozadí.

Prílohy:

Komentár súboru: Náhodní okoloidúci
Start.jpg
Start.jpg 130.82 KiB thumb_up0thumb_down

06.10.2009 - 11:47:32
00
Nasledoval krásny úsek lesom až po priehradný múr, na ktorý by sa asi iným spôsobom nedalo dostať.
Chose da sa tam dostat ;) ak si si vsimol tak poza hotel vedie chodnicek smerom hore po zjazdovke a nasledne konci pri stanici lanovky. K priehradnemu muru sa dostanes potom po ceste. Tato "pretekova" varianta bola super aj napriek tej uvodnej stojke :) takyto profil jazdim rad ak su to lesne cesticky, hupíky, krátke padáky skratka ak sa tam musi okrem slapania pouzivat aj troska tej bikerskej techniky ;) preto ma cast po Gugel bavila a ten zbytok nie.
06.10.2009 - 12:50:57
00
Sakra chlapi, čo je dnes s Vami? :o
Asi som to zle napísal, ale mne sa najviac páčil úsek od červeného krúžka na fotke po výjazd z lesa pri priehradnom múre. A na ten sa dalo dostať asi najjednoduchšie tak, ako to bolo urobené - pár metrov po zjazdovke. To, že som 20 metrov tlačil mi až tak neprekážalo, tlačil som aj inde na trati. :$
Teda, je aj iný variant, ako sa tam dostať, ale to by musel byť štart pri hoteli na parkovisku a trať by viedla medzi detským ihriskom a grilom.
06.10.2009 - 13:24:08
00
Tu fotku nejako nevie PC zobrazit ale snad sa ti pacilo toto :lol: lebo mne ano :y:

Prílohy:

Nový obrázek.jpg
Nový obrázek.jpg 171.06 KiB thumb_up0thumb_down

06.10.2009 - 14:56:25
00
Presne. Ďakujem. :clap:
06.10.2009 - 19:26:46
00
Zopar fotiek na stiahnutie http://www.edisk.sk/stahnout-soubor/78089/Mlynky.zip_6.77MB.html
07.10.2009 - 12:04:36
00
Kde ze su tie fotky?Na www.mtbmlynky.sk?
07.10.2009 - 17:55:39
00
nuz aj ja som zvedavy na fotky...inak velmi dobre zorganizovany maratonik...isiel som najkratsiu trat...nevadili mi ani bahniste useky skor som mal problemi v zjazdoch tie som si dost odtrpel lebo dva dni pred pretekmi som si ustlal v jedenom zjazde v 50km a este dnes ma ruka boli tak som si ich poctivo odbrzdil a svoje hrala aj psychika :?: ...inak uz sa tesim na buduci rok...robim si zalusk na bednu ;)
07.10.2009 - 19:16:05
00
Zopár fotografií je aj tu : http://www.cyklistika-sk.com/galeria/thumbnails.php?album=30
09.10.2009 - 09:47:47
00
keyboard_arrow_up