hrdy som na seba bol ked som sa prvy krat vymrdal az hore na pajtun pod hrad kolmo z borinky.. tusim cervena ci co to je.. ale fest svina kopec.. fakt, to ked som uplne cele vyslapal to bol good pocit :oops:
teraz to uz berem uplne klasicky :D


viem o com hovoris... uz som sa tiez zo dva razy snazil ale nejde to a nejde to... este musim vela isostaru s bryndzovymi haluskami spapkat.. :D
07.09.2006 - 18:35:57
00
Horná nádrž pri Čiernom Váhu je na slušnom kopčeku. Ja som to išiel z Liptovského Jána.

Najväčšia hrdosť: už nie som v každom stúpaní posledný.

ked si odmyslite tie tatry tak to vyzera ako saturn s tym jeho prstencom. aspon mne to tak pripada :wink:
07.09.2006 - 18:42:38
00
Horná nádrž pri Čiernom Váhu...

Fakt pekne foto.

A hrdy? No, asi zjazd z Chaty pri Zelenom plese za dazda. A tiez, ked nie som posledny s chalanmi o mnoho rokov mladsimi.
07.09.2006 - 22:48:51
00
Hrdy som stale ked pridem domov z nieakej tury ze som este nazive a tak... :lol: ono nieje to dnes sranda chodit po cestach na biku , aj ked obchadzam cesty na Km ale niekedy to nejde a clovek nikdy nevie co moze vybehnut zo zatacky. Dnes napr dve 4kolky takou 50tkou v lese ahh.... :evil:
07.09.2006 - 23:43:06
00
hrdy som na seba bol ked som sa prvy krat vymrdal az hore na pajtun pod hrad kolmo z borinky.. tusim cervena ci co to je.. ale fest svina kopec.. fakt, to ked som uplne cele vyslapal to bol good pocit :oops:
teraz to uz berem uplne klasicky :D
Nooo Moc ti neverim že si vyšlapal na Pajštun po červenej hlavne ten začiatok ne od šenku ale od studničky !!! jazdim tade 15 rokou okrem šlapaček a motokrosovych strojov som tič nestretol.Ale opačne v pohode :roll:
08.09.2006 - 09:05:10
00
hrdy som na seba bol ked som sa prvy krat vymrdal az hore na pajtun pod hrad kolmo z borinky.. tusim cervena ci co to je.. ale fest svina kopec.. fakt, to ked som uplne cele vyslapal to bol good pocit :oops:
teraz to uz berem uplne klasicky :D
Nooo Moc ti neverim že si vyšlapal na Pajštun po červenej hlavne ten začiatok ne od šenku ale od studničky !!! jazdim tade 15 rokou okrem šlapaček a motokrosovych strojov som tič nestretol.Ale opačne v pohode :roll:


tak ver tomu ze to ide.. da sa doslapat az skoro hore pod branu bez toho aby si dal nohu dole uplne od krcmy.. skoncil som tam v tej poslednej zaktrute pri tom zakernom sutri..
08.09.2006 - 09:55:18
00
Hrdy som stale ked pridem domov z nieakej tury ze som este nazive a tak... :lol: ono nieje to dnes sranda chodit po cestach na biku , aj ked obchadzam cesty na Km ale niekedy to nejde a clovek nikdy nevie co moze vybehnut zo zatacky. Dnes napr dve 4kolky takou 50tkou v lese ahh.... :evil:


no...tie stvorkolky to je hnus...ja nemam rad ani motorkarov v lese..jazdia ako blazni,robia hluk a smrad.No a niektori traktoristi co obcas stretnem na polnej ceste pod horou su tiez pekne zadubeni.Chcel som minule jedneho predbenut a neviem,ci ma nevidel,alebo o co mu islo...aj ked som uz za nim isiel dobrych 5 minut predtym...mi pri obchadzani zkrizil cestu..normalne ma zablokoval,keby nezabrzdim,tak ma vytlaci z cesty ...ach jo...
08.09.2006 - 10:26:11
00
Craobs. Tak máš umna 100bodu !! Dúfam nekedy sa tam stretneme :mrgreen:
08.09.2006 - 11:04:34
00
A hrdy? No, asi zjazd z Chaty pri Zelenom plese za dazda.


Trocha si na to robim chut. Profil viem precitat z mapy. Ako vyzera povrch? Akosi zacinam nerad padat.
08.09.2006 - 11:11:26
00
No a niektori traktoristi co obcas stretnem na polnej ceste pod horou su tiez pekne zadubeni.Chcel som minule jedneho predbenut a neviem,ci ma nevidel,alebo o co mu islo...aj ked som uz za nim isiel dobrych 5 minut predtym...mi pri obchadzani zkrizil cestu..normalne ma zablokoval,keby nezabrzdim,tak ma vytlaci z cesty ...ach jo...

Nechcem urazat traktoristov, ale mam pocit, ze ten co sa chce zivit volantom a vie tak obvykle sada na iny typ vozidla. Su zvyknuti na to, ze im patri cele pole a potom na ceste su nevypocitatelni. Mne jeden odbocil pred nosom dolava. Neveril by si ako rychle je traktor s vleckou krizom cez cestu. Lava klucna kost na sracku a to len vdaka tomu, ze som to strhol doprava na jeho zadne koleso inak by som bol pod vleckou. Je to uz dost davno - teraz mi to pomaha predpovedat zmeny pocasia. Vsetko zle je na nieco dobre. :lol: :lol: :lol:
08.09.2006 - 11:16:12
00
ja som hrdy na to ,ze dokazem vytiahnut partiu chlapov na poriadnu turu.hrdy som na to ze sa zdravy vratime a ked mi potom pri pive nejdu prist na meno.hrdy som na to ,ze zacina snami chodit coraz viacej mladych ludi . hlavne hrdy som na to, ze som to bol ja ,co s tym u nas zacal.
08.09.2006 - 11:52:49
00
Ja som bol hrdy ked sa mi podarilo spraviť 210 km túru za jeden den! na MTB z brašnami !!! :twisted:
08.09.2006 - 13:50:23
00
Ja som bol hrdy ked sa mi podarilo spraviť 210 km túru za jeden den! na MTB z brašnami !!! :twisted:


tak to si dobry. Ja idem zhodou okolnosti v nedelu na 210 km turu na crosse (bez brasien, s ruksakom :-))
08.09.2006 - 14:41:30
00
Ja som bol hrdy ked sa mi podarilo spraviť 210 km túru za jeden den! na MTB z brašnami !!! :twisted:


kde si dal tu 210? niekde v nasom regione?
08.09.2006 - 15:29:15
00
Pezinok-Ba-Hainburk. Popri dunaji až do Viedne vo Viedni som pobehal všetky možne zaujmavosťi a pofoťil. Naspeť tou istu cestu !
08.09.2006 - 16:53:47
00
keyboard_arrow_up