preto si asi lagonda kúpil ten spiner domov, aby to mohol skĺbiť dokopy. Má ten chlapec za ušami...
16.10.2009 - 10:45:50
00
Cafe ...
Jaaaaj - dik, zase mi raz niekto pripomenul, ze som stary chren ...
Ale zistis neskor.

V podstate ide o to, ako napisal Tomas, z prace chodim neskoro a ked si chcem zajazdit, tak aby ma to este bavilo (lebo viem ake to je, ked je aka taka kondicka), tak musim mat co to natrenovane ...
aaaa ... z vlastnej skusenosti viem, ze na spiningu sa da natrenovat aj na taku drobnost ako je napr. Beskid MTB Trophy ... (samozrejme hovorim len o kondicke).
Spining Ti da uzasnu vybusnost a skusim natrenovat aj vytrvalost ... (tuto zimu chcem skusit natrenovat na 208km salz, tak 17.7. napisem, ci sa podarilo ... )

aaaa ... o moj sexualny zivot nemosis mat strach (az taky stary niesom :) )
... brcho dik :-) ...
16.10.2009 - 10:55:00
00
lto ta roklinka je lakava, kedy si to dame? zoberieme aj staxa, nech mam motivaciu a prekonavat sa nebude problem :o
16.10.2009 - 11:51:40
00
sak ok ok, ja len ze budhisti ci kto vymysleli cosi ze cesta je ciel, cize asi teda vlastne ten trening a nie samotne vysnivane podujatie je podstata snazenia... no a ked si predstavim, ze hlavny zmysel by teda malo byt otacat pedalmi co najdlhsie a najrychlejsie v zaprdenej miestnosti s niekolkymi dalsimi upotenymi platiacimi obetami... tak to potom radsej zrovna toto vynecham. ;)
Akoze ved ok, ked mas tu volu a nevadi ti ten stereotyp, ale ja radsej v zime robim cosi ine, lebo turistika napriklad je IMHO ovela vhodnejsia forma pripravy, lebo zrovna na maraton potrebujes vytrvalost, a na tu je idealna nizkointenzivna ale dlhotrvajuca zataz, cize isto lepsie 6 hodin slapkat si peknou zasnezenou zimnou krajinou v klude, ako 2 hodiny slapat na spinningu v nejakom vyssom tempe - tam akurat spalis cukry a metabolizmu tukov ta to iste nenauci.

Poznas tu klietku v tvare valca, kde donekonecna moze behat nejaky hlodavec? Tak presne tak mi pripada spinning. Sice ked tomu potkanovi budem premietat cesticky v trave na LCDcku a budem mu do ksichtu fucat fenom na vlasy, nech si uzije iluzie pohybu, tak mozno ho to bude viac bavit a vydrzi to dlhsie alebo pobezi rychlejsie. Ale stale je to potkan vo valci. Asi nemusim zdoraznovat, ze s tym potkanom by som nemenil, ani keby mi tam dali pedale :hai:
Ale vobec sa nenechaj mojimi dojmami odradit :sun:
16.10.2009 - 11:54:27
00
Cafe ... prepac precenil som Ta ... nemalo ziaden vyznam reagovat na tvoje predosle posty ...
16.10.2009 - 12:42:56
00
ako 2 hodiny slapat na spinningu v nejakom vyssom tempe - tam akurat spalis cukry a metabolizmu tukov ta to iste nenauci.



wanna bet? :?:

sa tvris ako keby si na tej hodine uz bol :tmi:

ono ta lekcia nie je 120minutova len tak nahodou. nehovoriac o tom ze sa tam celkom uspesne kontroluje TF a vyhyba aktivitkam ktore maju za ulohu spalit co najviac cukru ved hura ideme chudnut na 40min lekcii...
16.10.2009 - 13:00:23
00
lto ta roklinka je lakava, kedy si to dame? zoberieme aj staxa, nech mam motivaciu a prekonavat sa nebude problem :o


Fakt tam chces ist ? :lol:
16.10.2009 - 13:20:45
00
Jasne, ze sa to da, lenze 1) vacsina nevie ako na to aby to malo ten efekt co to ma mat, aspon co som pocul teda byva tempo zavratne a dotycni si este aj myslia ako dobre si robia; a hlavne: 2) cize ono treba aby to bolo viac tych minut, a teda keby som hento mal konat na sebe napriklad viac ako 120 minut, tak to odo mna nikto chcet nemoze, ale zas proti gustu... Akoze osobne by som sa mal problem motivovat aj tych 40 min. To fakt radsej vypadnut kdesi do exterieru, ani pulzmeter nepotrebujem.
16.10.2009 - 13:24:39
00
CafeRacersDreamTeam : tento spinning vedie cyklista vytrvalec, nie blazon, ktory nasadi tempo na max. TF :) .. proste to nie klasicky spinning.
16.10.2009 - 13:30:22
00
treba to fakt skúsiť cafe, ja som dal už aj 5 hodín čistého času v kuse a super. Jednak natrénuješ niečo, a zase je to o zdolávaní niečoho nového. Ja osobne si vyberám inštruktorov "bikerov", je tam cítiť rozdiel kto vedie tú hodinu. Čo sa týka smradu, ja mám dobrú skúsenosť s vetraním miestnosti takže tiež NP. Ale praktizujem len cez zimné obdobie.
16.10.2009 - 13:43:44
00
lto a povedal som niekedy nie? ;)
16.10.2009 - 19:31:52
00
Tiez som sa dal na spinning a je to celkom OK. Tento tyzden bolo dost hnusne pocasie a tak som bol 3 krat. Jasne, ze bajkovanie v prirode je lepsie, ale aj toto ma svoje plus.

Kupil som si teraz knizku od Chrisa Carmichaela (Lanceov Armstrongov osobny trener) a ten pise, ze pre cyklistu neexistuje skutocne obdobie volna.

Citujem: "Nez se strati vyrazne zdatnost, muze si atlet s vysoce rozvinutym aerobnim systemem dovolit deviti- az dvanactidenni absolutni zahalku. Odjedete-li ale ctyri tydny rekreovat, usili, aby se ztracena kondice navratila, zabere mezi osmi az dvanacti nedelemi. Znamena to, ze pokud behem celeho rijna necvicite, ve stejne kondici, v jake jste byli na konci zari, se ocitnete nekdy v lednu."

Takze tak.
16.10.2009 - 19:54:15
00
lto a povedal som niekedy nie? ;)

Romi neprešvihol si už náhodou termín?
16.10.2009 - 20:30:10
00
Lto: Kludne by som siel vyskusat, mozno by ma to nebavilo, ale clovek nevie ;o)
Ked som hraval min. zimu squash, tak tie kocky co tahali cca meter od kurtu....vyzerali dobre :P a tvarili sa, ze ich to bavi ;o)
Nejaku aktivitu musim na zimu vymysliet, tazko zhodene kila nesmiem nabrat naspat.
Ale musim priznat, ze som povodne "precital", ze namiesto spiningu mas v rukave schovanu opat nejaku premiovku ako vies na vyjazdoch ponuknut ;o) V praci nesmiem citat forum tak to je vzdy tak narychlo a potom nepochopim ;o)

kesalp: trosku hej, ale nie je vsetkym dnom koniec ;)
16.10.2009 - 21:13:09
00
Romi ten squash by sme mohli ísť niekedy zapinkať.A možeme sa tváriť,že nás to baví.Myslím kukať na tie kočky.Alebo?
16.10.2009 - 21:16:56
00
keyboard_arrow_up