A čo vlastne chcete ísť zameriavať ??? Vyhnianske trasy, alebo trasy okolo BS a Sitna.


Musiíme počkať na mapu od Petra, kde budú zakreslené novo navrhované úseky, on jediný to má všetko pokope.
Dážď už nehlásia, iba chladnejšie, tak je to OK :-)
06.10.2009 - 08:17:19
00
Igor zavesil na googlacky web prezentacie/zapisy z nasich doterajsich stretnuti, sú v sekcii "Prezentacie".

EDIT: Ja som teraz do sekcie "Navrhy tras" zavesil moje uvahy o systeme tras, ide o vycuc zo starsej studie, ale na nastartovanie debaty staci :-)
07.10.2009 - 20:28:32
00
Tak čo, ideme niekam zajtra? Ja musím ráno opraviť defekt, teraz sa mi už nechce, a potom pôjdem pozrieť niektorú z tých nových navrhvaných trás.

EDIT sobota 9.10 hod: Vonku leje, dnes z toho asi nič nebude :rain:
09.10.2009 - 18:38:19
00
počasie nám nejak nepraje - dnes dokonca celý deň sneží... kedy to dáme dokopy???
14.10.2009 - 17:38:44
00
počasie nám nejak nepraje - dnes dokonca celý deň sneží... kedy to dáme dokopy???


No, je fakt, že vonku stále sype a víkend ževraj tiež nevyzerá ružovo, ale od pondelka ma byť krajšie. Pokiaľ nebude vyslovene sneh, ale iba zima a blato, tak sa ešte dá čo to pojazdiť a ak si to trochu rozdelíme, tak by to malo byť v pohode, zas tak veľa tých trás nie je...
14.10.2009 - 21:29:05
00
Tajne som v kútiku duše dúfal, že bude cez víkend predsa len aspoň trošku vhodnejšie počasie, ale to, čo je vonku, nedá na rekognoskáciu trás ani pomyslieť ... :-( ... ešte tak možno na výjazdík po ceste sa odhodlám, ale do terénu ma dnes nikto nedostane...
17.10.2009 - 09:46:40
00
práve som sa rozhodol, že sa ešte doobeda vyberiem niekde vyprdieť :lol: na biku samozrejme. ak sa niekto pridá, tak 0907435531 a dohodneme sa kde čo ako...
18.10.2009 - 08:38:54
00
nakoniec som bol sám, dúfam, že moje nameranú údaje budú pre Peťa použiteľné...
Krásne blatooooo bolooooo :rock: . Najkrajšie bolo že okolo Baďana zelené stromy ešte a Sitno biele - všetko pod snehom... Môžte ľutovať že ste nešli!!!
18.10.2009 - 20:36:37
00
nakoniec som bol sám, dúfam, že moje nameranú údaje budú pre Peťa použiteľné...
Krásne blatooooo bolooooo :rock: . Najkrajšie bolo že okolo Baďana zelené stromy ešte a Sitno biele - všetko pod snehom... Môžte ľutovať že ste nešli!!!



Prepáč, ja som mal iné plány dnes. Bol som na biku doznačiť zelenú trasu od Richňavskej doliny po Vysokú. A potom som dal hrebeňovku od Vysokej po sedlo Krížny buk a potom šup ho dole na Brehy. Ale bolo to dost brutálne po tom snehu....
18.10.2009 - 21:39:51
00
Noise, a čo si prešiel?
18.10.2009 - 21:47:00
00
Prepáč, ja som mal iné plány dnes. Bol som na biku doznačiť zelenú trasu od Richňavskej doliny po Vysokú. A potom som dal hrebeňovku od Vysokej po sedlo Krížny buk a potom šup ho dole na Brehy. Ale bolo to dost brutálne po tom snehu....


V pohode Janči, ja viem že máš čo robiť so svojim projektom. Ale mohol si sa ozvať, že ideš von na biku. Raz za čas sa mi dá ísť von aj to som bol sám, keby som vedel, prišiel by som za tebou a mohli sme poznačiť a pobikovať spolu.

Druhý Jano - Od Skanzenu na Klinger a po červenej na Krížnu, potom som išiel na Počuvadlo, Baďana, Klastavu odtiaľ cez Počuvadliansky mlyn, Dobrá voda, na Záholík, potom doprava okolo Sitna na studničku nad Ilijou a na Iliju - to čo som navrhoval ja. Urobil som 46Km ale z toho navrhované trasy boli samozrejme menej. Na začiatok ale hádam stačí, v rámci možností a podmienok to bolo aj tak dosť si myslím...
19.10.2009 - 08:07:33
00
potom doprava okolo Sitna na studničku nad Ilijou a na Iliju -


Kadiaľ? Po lesnej ceste alebo si nejako prešiel na ten singletrack po žltej značke Tatársky jarok? Ak po lesnej ceste, ako vyzerala? Lebo ja som tam bol párkrát v "mokrom" období a na pár miestach to tam je dosť rozbahnené (aj keď v pohode zjazdné).
19.10.2009 - 08:41:00
00
Ahojte zajtra sa ide niekam? Pripadne vo stvrtok je sviatok tak by sme mohli ak nebude liat. Co vravis Janci, Mato.?
24.10.2009 - 20:40:09
00
ja dnes nikam nepôjdem - máme istú rodinnú oslavu, kde sa musím zúčastniť, aj keď by som určite radšej išiel na bke. Hlavne ked sa pozerám ako krásne svieti :sun: oskar
25.10.2009 - 08:51:45
00
JA hádam dnes niekam vyrazím, ale neviem kedy a kam ... nejako sa neviem rozhýbať ... :?:
25.10.2009 - 09:38:01
00
keyboard_arrow_up