Navrhujem zalozit vlakno v sekcii "nakup" s nazvom "Hladam,zhanam..." alebo tak nejak,co Vy na to?Kolkokrat niekto zhana nejaku suciastku alebo cast z niecoho ci podobne,mohlo by to pomoct... :?:
14.10.2009 - 17:46:38
00
To je dobrý nápad. Určite by som aj mal čím prispieť.
14.10.2009 - 18:33:28
00
pravdepodobne BUG: ak si dám hľadať všetky príspevky od používateľa ktorého mám zaradeného ako nepriatela a z výsledného listu si chcem zobraziť konkrétny príspevok (Zobraziť tento príspevov. --- už to je sranda), zobrazí sa mi hlavná stránka fóra, i keď sú v url nejaká GET premenné.
24.10.2009 - 17:54:49
00
a.ndrejko: vies mi poslat screenshot z tej stranky? Plus aby tam bolo vidiet, na aku URL ta to posiela... Diky
25.10.2009 - 16:59:50
00
viem, ... robí to ako v IE6, Opere, Firefoxe i v Chrome a nevyzerá to tak že by toto správanie bolo vopred plánované.

Prvý screen zobrazuje detail užívateľa ktorého mám pridaného ako nepriateľa, underline je odkaz na ktorý ďalej kliknem, cesta kam odkaz smeruje je vidieť vľavo dole
Príloha:
Komentár súboru: zobrazenie jeho prispevkov
BUG2.jpg
BUG2.jpg 407.5 KiB thumb_up0thumb_down



Kliknutím na odkaz som sa dostal na druhý screen, kde sa mi zobrazí list príspevkov od užívateľa, ale keďže mám užívateľa ako nepriateľa, tak sa nezobrazia náhľady, len text ktorý tam vidno s tým že si môžem príspevok zobraziť (klasika ako všade inde)
Príloha:
Komentár súboru: Zobrazenie používateľa/nepriateľa
BUG1.jpg
BUG1.jpg 367.71 KiB thumb_up0thumb_down



po kliknutí na "zobraziť tento príspevok" sa mi zobrazí nasledovné. Na prvý pohľad úvodná stránka fóra, no chýbajú tam niektoré obrázky a vyzerá to tak že i css nie je to isté. Ak to tam nie je vidno tak url je napr. member/ciky/posts/&start=0&p=334091&view=show#p334091
Príloha:
Komentár súboru: stránka na ktorú ma to hodí ak si chcem zobraziť príspevok z predchádzajúceho výpisu
BUG3.jpg
BUG3.jpg 425.89 KiB thumb_up0thumb_down

25.10.2009 - 18:21:11
00
och, ešte ma napadla ďaľšia vec, nedávno pri pridávani príspevku v momente odoslania formulára mi skočil server error, už to presne neviem ale myslím že to nebol SQL error (ktorý teda skáče dosť často) ale skôr 500-ka či 503-ka. Príspevok mi síce pridalo, ale danú tému to nezaktualizovalo, čiže stále držalo ako posledný príspevok v téme príspevok predo mnou a téma sa tiež nezobrazila medzi novo aktualizovanými a pritom môj príspevok v nej bol.
Pritom SQL a DB systémy majú v sebe krásne funkcie ktoré tomuto zväčša zamedzia, ak sa teda má vykonať viac dotazov za sebou a niekde medzi nimi nastane chyba ...
toto sa mi už ale zopakovať nepodarí :-)
25.10.2009 - 18:35:24
00
Dakujem za excelentny popis bugu (aky by bol zivot super, keby som vzdy mal taketo informacie :) ). Malo by to byt opravene (skus mi to prosim potvrdit).

Ad chyba servra: zial, s tymto nenarobim moc...
25.10.2009 - 18:46:35
00
Nepotvrdzujem, furt rovnako. Vyzerá to tak že to odkazuje na staršiu verziu fóra alebo čo (ten tretí screen). Keď v ňom kliknem napríklad na "Ovládací panel používateľa" tak to vygeneruje túto zázračnú url

sa mi nejako nedari dostat sem to ako to vyzera tak skusim takto
h t t p : / / f o r u m . m t b i k e r . s k / h t t p : / / f o r u m . m t b i k e r . s k / m e m b e r / c i k y / p o s t s / u c p . p h p :D
25.10.2009 - 18:53:41
00
trošku z iného súdka, v obsahu fóra zobrazuje v téme Karbonový rám...posledný príspevok od quaska a v skutočnosti tam je posledný od CafeRacera :( :o

Prílohy:

bug1a.JPG
bug1a.JPG 182.22 KiB thumb_up0thumb_down

bug1.JPG
bug1.JPG 172.34 KiB thumb_up0thumb_down

26.10.2009 - 10:34:53
00
Toto isté som si všimol aj v internom bazári.
26.10.2009 - 11:06:15
00
i to som spomenul tak až tak z iného súdka to nebude ;)

och, ešte ma napadla ďaľšia vec, nedávno pri pridávani príspevku v momente odoslania formulára mi skočil server error, už to presne neviem ale myslím že to nebol SQL error (ktorý teda skáče dosť často) ale skôr 500-ka či 503-ka. Príspevok mi síce pridalo, ale danú tému to nezaktualizovalo, čiže stále držalo ako posledný príspevok v téme príspevok predo mnou a téma sa tiež nezobrazila medzi novo aktualizovanými a pritom môj príspevok v nej bol.
Pritom SQL a DB systémy majú v sebe krásne funkcie ktoré tomuto zväčša zamedzia, ak sa teda má vykonať viac dotazov za sebou a niekde medzi nimi nastane chyba ...
toto sa mi už ale zopakovať nepodarí :-)
26.10.2009 - 11:41:11
00
kto to má všetko čítať... :-D
26.10.2009 - 13:23:55
00
veď mne je to jasné :D, to len aby bolo jasné že katkove screeny a moj popis i s nacrtom chyby a riesenim patria k jednemu problemu
26.10.2009 - 13:46:38
00
né neviem ci to niekdo spominal..ale mohol by sa prehodit cas :) ..niektorych to myli :)
26.10.2009 - 18:59:48
00
letny cas: opravene, malo by to byt automaticke uz

link na prispevok nepriatela: opravene

posledny prispevok nekonzistentny: toto som si uz vsimol, ale nebudem sa do toho pustat. Moze to byt problem, ako popisoval a.ndrejko (ano, transakcne databazy existuju, ale phpBB ich nepodporuje), alebo to moze vzniknut, ked sa 2 prispevky pridaju v priebehu (napr.) 1-2 sekund. Budeme s tym musiet zit...
27.10.2009 - 00:58:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up