:o :devil: ja si snad kupim cestak.. alebo presedlaj na MTB :P


Alebo urobme to takto, ak chces trening, tak my si pojdeme na svojich ziletkach a ty na mtb, uvidime ako dlho ta to bude bavit :lol: zevraj pre chlapov nie je nic prijemnejsie, ako ked je v zavese za peknou cyklistkou. :wasntme: :makeup:
29.10.2009 - 11:48:33
00
Ževraj sa môže pokojne vynechať, za starých čias, keď som mal ešte takú formu som si to veľakrát vyskúšal a teda to môžem dosvedčiť. Jednu slečnu som musel dokonca vyše 45 km presviedčať, že mi naozaj nevadí že idem za ňou, a už vôbec nemám záujem ju predbehnúť a ísť rýchlejšie :lol:

Síce podľa toho nevyzerám veľmi ako charakter, ale na špici sa striedali 4 jej kamoši a ja som v podstate len troška zneužíval situáciu, lebo to bola presne modelová situácia - 4 cesťáci, 1 cesťáčka a ja na Meride DAKAR 670 s 1,5" slickmi - ale priznávam, že ma to bavilo pomerne dlho 8)
29.10.2009 - 12:01:28
00
zevraj pre chlapov nie je nic prijemnejsie, ako ked je v zavese za peknou cyklistkou. :wasntme: :makeup:

:P z vlastnej skusenosti viem ze to funguje.. aj ked uz sa cloveku nechce a aj krce su tak za peknym zadkom to potiahne :$
ale tu ponuku beriem :rock:
29.10.2009 - 12:07:00
00
Len ta z pozicie vetrom oslahaneho a slncom spaleneho stareho psa :P radsej dostatocne dorazne a vcas varujem, aby si sa zbytocne nenadejal, ze po symbolickom uvode to s tunajsimi prevadzkovatelkami bicyklovych vyletov na uzkych gumach aj tak velmi rychlo zatocis k najblizsiemu slamniku, lebo 1) vyzera to ze na teba siju riadnu budu a realne hrozi, ze sa ti bude cestou domov motat vyplazeny jazyk do velkeho prevodnika, a 2) slamniky aspon co som si stihol povsimnut nejak nie su. :hai:
29.10.2009 - 12:26:29
00
:D tak ja kym sa dovalim do BA s tym mojim susnikom to potrva momentalne.. a ked uz tak asi zas uprednostnim les pred zadkami :$ jedine ze ich ukecam na nieco typu pekna cesta
29.10.2009 - 12:32:58
00
Dáko rýchlo si zmenil názor :D
29.10.2009 - 12:48:34
00
hmmm, i keď som si po mojom prvom asfaltovom výjazde povedal že už nikdy viac, na toto by som sa s kľudným svedomím nechal nahovoriť :D
29.10.2009 - 13:08:59
00
No ved damy, tak sa nejak definujte, ake dlhe treningy asi tak bezne jazdite, a ake mate priemery? (rychlostne samozrejme myslim ;) )
29.10.2009 - 13:12:18
00
nahodou, moj tohtorocny najsilnejsi bicyklovy zazitok sa spaja s asfaltom...:-)
a to malo od takejto ponuky na mile daleko :lol:
chlapi, treba to vyuzit...
29.10.2009 - 13:13:49
00
no keby som bol z BA, mozno by som si aj cestak pozical :lol:
29.10.2009 - 13:16:42
00
No ved damy, tak sa nejak definujte, ake dlhe treningy asi tak bezne jazdite, a ake mate priemery? (rychlostne samozrejme myslim ;) )

No tak ja sa zas až tak nemám čo chváliť. Tento rok som stihla len 1100 km, okrem toho nejakú 100 km behu. Rodina si berie svoju daň :$ . Priemerky? Tak 30km/h rovina :?: cca, no radšej sa driapem dakde do výšin, to má pre mňa väčšie grády :)
Posúvam štafetu Zani, Lucka ;)
29.10.2009 - 13:25:19
00
No ved damy, tak sa nejak definujte, ake dlhe treningy asi tak bezne jazdite, a ake mate priemery? (rychlostne samozrejme myslim ;) )


Ja som zatiaľ priemerný priemer :$ ale mám v smelom pláne byť v najbližšej päťročnici na cesťáku nechutne dobrá. :angel: ;) Takže sa snažím. :bow: Zatiaľ som dospela k najvyššej udržanej rýchlosti na rovine 38 km/h, ďalší úspech je, že pozadie cítim až po 30 kilometroch :sun: a budúci rok - ak všetko pôjde podľa mojich predstáv - budem ašpirovať na nášľapné pedále. Priemerku si zatiaľ určiť neviem, môj cestný princ ešte nemá budíček, predsalen priorita je stále MTB, ale polepším sa/ho. :$ Pri žiletkovom tréningu sa snažím zvyšovať vytrvalosť na dlhšie trate, zatiaľ mi ale najlepšie idú "časovky" - to jest krátka trať na maximálny výkon (2 až 5 km). Ale mám métu, takže makám. :sun:
29.10.2009 - 13:32:56
00
tie casovky uz nechodis taka nabalena, vsak? :P
29.10.2009 - 13:36:42
00
Hehe, dobre vravíš! :nod: Ale tu som mala na mysli časovku ako súkromný šprint na krátku trať. Súťažnú časovku som na cesťáku ešte nikdy nešla, ale...taký Svätojurský blesk o rok, dva... :wasntme: veď uvidím, ako mi to pôjde ďalej. :)

Fuj, ale tá časovka na Ahoj s päťkilovým hátižákom bola na umretie aj s druhou odmocninou... :x taká chyba už nikdy viac... :n:
29.10.2009 - 13:41:46
00
Rodina si berie svoju daň.


Aj ja sa to všemožne snažím zladiť, zatiaľ sa mi to vcelku darí - dokonca stíham chystať aj varené večere. :wasntme: Samozrejme, nie je to vždy ideálne a rodina je vždy prvoradá - ale aspoň uspokojivé čo-to odjazdiť stíham, a vďaka za to, aj keď to nie je vždy ten ideálny objem. :f: :bow:
29.10.2009 - 13:46:43
00
keyboard_arrow_up