vyzerám v prilbe ako hríbik :rofl:


Z toho si nič nerob, je to pre bezpečnosť v prvom rade. :nod: Ja už mám pár crashov za sebou - a väčšinou končili doklepnutím hlavy na obrubník. :| Prilbu už mám druhú, z prvej začal opadávať laminát (btw, v tej som vyzerala ako Kalimero s náhradným mozgom :D ), ale nechala som si ju, nosím ju v zime, lebo pod ňu narvem kuklu aj šatku. Prilbu nenosím iba vtedy, keď je už veľká kosa, lebo to už do prilby potrebné vrstvy nenarvem. Ale kukla, šatka a hrubá pletená čapica sú pomerne dostatočný chránič, nakoľko v zime nejazdím tak rýchlo.


Naposledy upravil Zani dňa 30.10.2009 - 08:38:31, celkovo upravené 1 krát.

30.10.2009 - 08:35:52
00
Hlodavé zvery nechovám, iba mačku - a tú neholím, pĺzne sama. :wasntme:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: tak to stojí za to :rofl:
30.10.2009 - 08:38:21
00
Hlodavé zvery nechovám, iba mačku - a tú neholím, pĺzne sama. :wasntme:

:rofl:
30.10.2009 - 08:38:59
00
A som zvedavý, čo s vami narobí môj nový obrázok....


Teda JoKo - príjemne si ma prekvapil! Konečne prvý cyklista, ktorý vráža peniažky do svojho tela, zatiaľ čo my hriešni furt len do svojich tátošov... :sun:
30.10.2009 - 08:42:19
00
Inak k tým pádom. Vraj sa nevieš bicyklovať s nášlapnými pedálmi kým nespadneš. Mne to síce trvalo dosť dlho kým som sa naučila bicyklovať s NP ale došlo aj k tomu. Priamo v križovatke. Šofér nákladiaku bol nezodpovedný v tom, že vôbec nevyhodil smerovku, že odbočuje na vedlajšiu cestu z ktorej som ja vychádzala. Pravdaže som bola v tom, že už bude dávno preč kým ja dojdem k hlavnej ceste a kým ju prejdem ale ja som už bola v križovatke kým nákladiak už tiež. No naštastie nešiel rýchlo a stihol zastať skôr, než som sa ja ocitla na zemi. Pravdaže len kvôli tomu, že som si v tej rýchlosti nestihla odopnúť tretry a tak som sa zvalila ako zotnutý strom. :D Teraz je to už smiešne ale vtedy nebolo. :shake:
30.10.2009 - 08:46:27
00
Ale ked vam ta foto vadi, tak ja ju zrusim :lol:
Foto si nemama rusit, nam nevadilo, nam len vadilo ze nepokracuje este aj nizsie :sun: Steniatko mile, ale predtym bolo este milsie :$

romanx- SPD maju nahodou s bezpecnostou pri zjazdoch pomerne dost spolocne...

Baby a ako casto trenujete? A ake dlhe trate? Lebo ja sa snazim chodit tak kazdy druhy den, hlavne podla pocasia, ked neprsi a ak sa nechcem znicit, tak idem 30-40 km a ked sa chcem znicit tak aj 60 km ale potom dva dni nejdem :drunk: ..nech sa trochu zregeneruje svalstvo...ako vy? :?:

Odpoviem, aj ked nie som zena, dufam nevadi. Tak v skratke teda: kedze viac-menej zacinas, a sezona konci, odporucam ak sa nedostanes niekam na juh do tepla aj s bicyklom jazdenie nechat pomaly tak a chodit plavat, behat, do posilovne (spevnit chrbat, brucho, ramena), a vyborne su dlhe prechadzky - turistika, tam totiz prave ziskas vytrvalost, ktora je na bicykli zaklad. A v zime maju dlhe tury zasnezenou krajinou svoje caro!
Potom pri jazdeni, kazdy trening ma mat zahajovaciu a zakoncovaciu fazu, cize nesadnem na bicykel a nejdem hned od prveho sliapnutia naplno. Prevody jazdi skor lahsie a snaz sa udrziavat vyssiu frekvenciu pedalovania, nebojuj s tazkym prevodom. Ake davky to je individualne, ale spravne si postrehla, ze po dlhsom treningu telo potrebuje oddych. Sam mam taku skusenost ze jeden dvojhodinovy trening mi da viac nez dva hodinove. Ked v sezone dokazes jazdit povedzme 3x tyzdenne okolo 60 km, je to uz na rekreacnu cyklistku celkom slusne a dostanes sa do dobrej kondicie. Ten rytmus nie je zle trochu menit, povedzme raz za cas ist nieco dlhsie, a potom si dat zas pauzu. Dobry radca je tvoje telo - ked mas chut sadnut na bicykel, chod a potrenuj, a ked nie tak to nepremahaj - lepsie nez dodrziavat nejaky striktny rozpis. Ja mam vo zvyku to trochu aj striedat MTB/cesta alebo este nejaka ina sportova aktivita. A nezabudni ze telo na bicykli za tie hodiny v strnulej polohe trpi, takze netreba len sediet na bicykli, je nutne cosi robit aj s hornou castou tela (mimo bicykla).
30.10.2009 - 08:49:25
00
Tak teraz si nie som isty,ci som sa dobre preklikal.. k spravnej osobe :)..Tvoj stroj je "cierny anjel" (zn.Lapierre)?

nie, to som ja :mm:
30.10.2009 - 08:59:45
00
No tak Danka, pridaj dáke skúsenosti :)
30.10.2009 - 09:17:51
00
:) ste zlati, dakujem za rady..dnes pojdem na cestu, je krasne pocasie, spojim prijemne s uzitocnym ;) , treba ist za panom Rollerom, ti co su z BA tak asi ho poznaju :?:
30.10.2009 - 10:13:00
00
Za Rollerom ? :o :lol: :x
30.10.2009 - 11:12:56
00
Za Rollerom ? :o :lol: :x


:nod: :D
30.10.2009 - 11:14:19
00
:) ste zlati, dakujem za rady..dnes pojdem na cestu, je krasne pocasie, spojim prijemne s uzitocnym ;) :?:
Lucka, provokuješ, my čo musíme trčať v kancli ;(
treba ist za panom Rollerom, ti co su z BA tak asi ho poznaju :?:
Kto to je?
30.10.2009 - 11:29:04
00
ha este vydrzim do 14.00 a porucam sa aj ja. Lesik vola :D
Rollo je chlapik, ktory sa zaobera predajom talianskych klasik+servis:http://www.racingbikes.sk/index.php?page=home
30.10.2009 - 11:38:41
00
aj ja to vidim na 14tu.a vyjazd do lesoparku so psom.... \o/
30.10.2009 - 11:47:37
00
nie, to som ja :mm:


Tak teraz som mimo :o To som sa pytal uz davno, som uz necakal na reakciu, a viem, ze som sa to pytal Meradzi a odpisala mi DanKa :D..asi som niecomu vtedy zle pochopil...takze to Ty tak pekne pises ? ;) ..A co ten Horal Krejzi, hm?
30.10.2009 - 11:51:57
00
keyboard_arrow_up