Mne tiez vrzga, ked mam prehodene na najmensom kolecku /s velkou a strednou sajbou/ a tiez ma to stvalo, ale uz si na to pomaly zvykam :D
18.08.2006 - 08:09:26
00
Ten neprijemny zvuk moze sposobit aj to ze mas vykrivenu prehadzovacku.Nikedy sa stava ze ak lahnes tak sa esicko zatlaci do vnutra a potom ho je treba narovnat napr.francuzakom do roviny s kazetou.
Mne to robi tiez na spodnych prevodoch ked mam hodenu velku pilu a mam vybavu campagnolo veloce.Skusam to stelovat srubou na saltry ale stale to roby.....:(
25.08.2006 - 11:01:10
00
tie praskave zvuky zo stredu mozu pochadzat zo zadneho kolesa ,kde moze byt znicene lozisko v naboji. Mne sa to stalo a tiez som citil v pedaloch akoby to bolo v stredovom zlozeni. Nakoniec som zistil ze gulicky v zadnom naboji kolesa su kockate:)
30.08.2006 - 16:17:05
00
Mne tiez praskalo a dost intenzivne a zdalo sa mi ze to ide zo stredoveho loziska. Avsak problem bol ten ze v hlavovom zlozeni pri ohybani rama nieco preskakuje. Nie je to chyba ale tym ze som mal makky ram tak sa to ohybalo viac a ten zvuk sa siril ramovou trubicou a tak som mal pocit ze mi to praska v klukach. Isiel som do servisu a za 24 hod mi hlav. zlozenie zatmelili a bolo po probleme. Vacsinou po vydatnom zmoknuti bicykla sa to moze objavit. Mam Kellys Magnus.
16.09.2006 - 10:59:49
00
Myslim ze Busic ma uplnu pravdu. Toto nieje az taky problem pokial to je este aj novy bike tak si musi kazeta s retazou trochu sadnut a hlavne to treba namazat aby to chodilo hladko a tiez moze byt ze ta retaz naraza na spodok pastorku. To by sa muselo vidieť takto sa to ťažko posudzuje.
16.09.2006 - 18:23:06
00
keyboard_arrow_up