Ktore?
SLX 61% [ 19 ]
DEORE 16% [ 5 ]
INE 23% [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 31
Videl som ze to pisu, len z obrazka to vybratie vyzeralo male, dik za info.
Z kvalitou truvativu skusenosti nemam nikdy som ich nejazdil no pouzivaju sa na takych disciplinach. Alebo mas na mysli osky/loziska? Jazdim stare nedute:) race face a aj ked su mozno trosku pruznejsie oproti HT2 pevnostne neni najmensi problem ani ked spadne bike na kluku na sutre.. Jediny problem su male loziska v Isis ose ktore nemaju bohvieaku zivotnost preto sa mi zdalo riesenie howitzer osy docela dobre. A kedze raceface nepovazujem za nejau nadznacku myslel som ze aj kvalita duralovej zliatiny Truvativ kluk bude obdobna, tym padom bohate dostatocna aj na tvrde zaobchadzanie.
01.11.2009 - 21:58:55
00
stqeno daj si :punch: za to RF :D aj keď áno bol to pojem dávnejšie ale vracaju sa snaď so starých kolají
01.11.2009 - 22:02:07
00
rasto> hehe, uz som si jednu dal. RF som uz vystriedal zopar, tie ktore som spominal vyssie a porovnaval z holzfellermi su Northshore DH isis, povodne na skakcom Htcku teraz na enduro fulle, a este posluzia hodne ked HT2ky budu lezat znicene na smetisku. :D Slabina su ale loziska v isis ose signature Fr ktore moc tvrde zaobchadzanie na pevnaku nevydrzali. Inak tuhostne je nortshore kluka viac pruznejsia ako moje turbinyLP (dane profilom) nemam ale najmensich pohyb ze vydrzi omnoho viac.

OT: zhanam strieborne turbiny :D
01.11.2009 - 22:11:56
00
no hold smola modré a 2x čierne mám ale striborné ee :D tada iba jednu bezpavúkovú kuku ebay býva ich tam dosť
oslov SS -kou Kubada neviem či doma náhodou jedny volné nemá
01.11.2009 - 22:27:31
00
Zivotnost Shimano ocelovej pily je nizsia ako hlinikovej.

Ako vtip je to dobré. :) Asi práve preto, že oceľ použitá na ten prevodník vydrží menej, ju používajú na druhú najvyššiu sadu s odôvodnením predĺženia životnosti strednej píly, čo? Len potom nechápem, prečo sa už dávno nezačali kazety vyrábať výhradne z Al - veď podľa Tvojej teórie vydrží mäkší materiál viac. :D
02.11.2009 - 03:15:03
00
vybratie je dostatočné, píše sa to aj v Shaman návode.
Truvativ radšej nie. kvalita nie lepšia a hmotnosť mega :n:
epo: fotka pod tvojim menom nevyzerá na street trial :D

stqeno: :nod: jazdim DH/FR HT a skacem prasaciny :D :smirk:
+Marek asi nejazdi am full ;) (teda nema Demo 7 prerobene an Demo 4 ;)

no, street trial idem len tak raz za tyzden ked neni ist skym les,tak preto
no,tak teda ostanem pri HTII :rock: ,ale kedze chcem 32z tak si kupim 3pilu a namontujem rockring truvativ co mam doma

takze DAKUJEM VSETKYM co tu prispeli,ale kedze moje studentske penizky niesu nevycerpatelne,kupim SH DEORE,len neviem aky je rozdiel medzi tymito dvoma SH DEORE m542 a SH DEORE m532 a napinak bude tento [url=http://www.koloshop.sk/napinaky,-rockring-26/shaman-racing-freestyle-napinak-retezu-/]Shaman Freestyle[url]
02.11.2009 - 17:41:21
00
Ber M532.
03.11.2009 - 00:33:03
00
DAKUJEM VSETKYM...rozhodol som sa nasledovne:
kluky:m 532
napinak:Shaman Freestyle
akurat budem musiet este chvilu vydrzat,leo napinak nemaju na sklade
a dufam ze tie misky a napinak budu do seba pasovat ^_^ ^_^
03.11.2009 - 15:53:12
00
keyboard_arrow_up