Boli sme na smer,Vtacnik ale tma nas prinutila vratit sa ,dosli sme pod Vrchol.Blato sa celkom dalo prejst.Som zvedavy kde budeme trenovat ked zacne prsat a snezit.Najlepsie by bolo aby zacalo mrznut,aspon nebudeme od blata.Mato mna to koleno neprechadza asi to bude meniskus kua
25.10.2009 - 19:17:25
00
Zdrawim ....dako sa tu us nic dlho nedeje :-D ci mrzne wonku :-D


Nie, ale presli sme na maillist, lebo tadeto komunikovat je dost neprakticke ... :-)
10.11.2009 - 18:38:00
00
nemrzne ale prší a leje a serie sa dážď :@
10.11.2009 - 21:28:26
00
už som nesedel na biku ani nepamätám :punch:
11.11.2009 - 19:19:26
00
Dame Aply Mato? Teraz asi na bežkach,ale vymyslime nejaku inu temu nech sa tu pise len o tajchoch? (Aj ked doteraz sa tu moc nepopisalo).
11.11.2009 - 21:37:36
00
Dame Aply Mato? Teraz asi na bežkach,ale vymyslime nejaku inu temu nech sa tu pise len o tajchoch? (Aj ked doteraz sa tu moc nepopisalo).


Ale Ledavi o projekte 24tajchov sa píše dosť a je pravda, že ty sem píšeš odkazy, čo nesúvisia s témou - prepáč :tmi: .
Diskusia prešla na nejaký mailinglist cez Google, čo mne moc nevyhovuje. Každý tam píše svoje názory na názory niekoho iného a je s toho len kopec mailov v mojej schránke a už v tom začínam strácať prehľad kto, čo napísal.
Jasne sme sa dohodli na poslednom stretnutí v BS, že Maťo K. vytvorí na MT Bikeri novú tému pre projekt 24 tajchov, čo aj urobil. :clap:

8) Podľa mňa by všetci mali svoje poznatky a názory písať sem, nech si to môžu prečítať možno aj ďalší bikeri, ktorí pojazdili po Štiavnickom okolí a nech sa aj oni vyjadria. A je to aj prehľadnejšie.
;) Nikdy nevieš kto do tohoto fóra zablúdi.

Ten mailing list by mal slúžiť len pre interné oznamy o spoločných stretnutiach, termínoch, akciách. Názory by sa mali vyjadrovať tu.

Je pravda, že v poslednej dobe je hnusné počasie na bikovanie, ale na druhej strane sa musím priznať,že sa mi nechce blúdiť po Vyhnianskej doline a trasách, ktoré som nikdy nejazdil. Bol by som rád, keby sa tu ozvali aj chalani z Vyhnianskej strany, ale aj ostatní, ktorí navrhovali trasy na "papieri" a môžme dohodnúť spoločný pojazd.

:worried: Lebo je pravda, že sa zatiaľ viac len píše a mailuje ako robí na tomto projekte, teda okrem Jaroha a Maťa a tiež Peťa, ktorý sa morduje s mapami.........
11.11.2009 - 22:50:35
00
Base davam ti za pravdu.Ale ja som pisal ze nech sa tu pise hlavne o projekte. A pripadne vyjazdy by mali suvisiet s prejazdami.Rad by som sa zucastnil prejazdov novych-navrhovanych tras.Zrejme to bude zjazdne ak trochu prituhne mraz.
12.11.2009 - 08:42:14
00
Ahojte,

radi by sme využili štátny sviatok a uctili si 17. novembra spoločnou jazdou po tratiach, ktoré navrhol Noise.
Nebude to náročné jazdenie. Tu ide predovšetkým o to, aby sme sa stretli všetci a v pohode si prešli navrhované trate a preskúmali, čo je na nich pekné a zaujímavé. Stretneme sa 17.11. o 9:00 na Trojičnom námestí v Štiavnici. Alternatívne miesto je o 9:30 v strede obce Ilija.

Pozdravuje tím 24tajchov
13.11.2009 - 16:48:43
00
Super nech sa nas zíde dosť,dúfam že bude pekne počasie.
13.11.2009 - 18:21:52
00
to som zvedavý koľko bikerov príde!
dúfam, že mi zatiaľ zoservisujú stred, lebo po poslednom výjazde sa mi nejak ťažko točia kľuky :-( asi sa tam niečo dostalo... :puke:
ale ak nie, tak vytiahnem starý hardtail na "V" brzdách a urobím si taký "OLD SCHOOL" výjazd :rock: :rock: :rock:
13.11.2009 - 18:29:15
00
to som zvedavý koľko bikerov príde!
dúfam, že mi zatiaľ zoservisujú stred, lebo po poslednom výjazde sa mi nejak ťažko točia kľuky :-( asi sa tam niečo dostalo... :puke:
ale ak nie, tak vytiahnem starý hardtail na "V" brzdách a urobím si taký "OLD SCHOOL" výjazd :rock: :rock: :rock:

Je to jasne V alpach si zavaril stred nemal si davat taku kadenciu :rofl:
13.11.2009 - 20:06:18
00
nuž darmo :-D ale myslel som, že to XTčko viac vydrží :lol:
13.11.2009 - 20:44:40
00
Bohužial, nezúčastním sa uvedenej akcie. Rozpredal som nejaké diely na biku a teraz čakám, kým dorazia nové..... Užite si to.
13.11.2009 - 23:34:46
00
No jasne vyhovaraš sa :lol: :lol: Mato vidiš nema natrenovane.Stale len lešti svoj stroj a nechce si ho zašpinit.....
14.11.2009 - 07:56:49
00
Janči ak mi urobia TREK v pondelok, tak ti ten druhý požičiam. Hádam sa ti nebude hnusiť že to je osadené komponentami SHIMANO XT :-) viem že ty si na SRAM, ale ak by si chcel, tak... je k dispozícii.
14.11.2009 - 16:27:42
00
keyboard_arrow_up