2busic:mas pravdu, ja som mal na mysli vedecke odbory: matematika, fyzika. Informatika a rozne mutanty ako financna matematika alebo biomedicinska fyzika su o niecom inom. Ale sikovny clovek sa nestrati...ako ja:-). Len mi je trochu luto, ze so vzdelanim ake mam robim uplne nieco ine. Ale holt, zivot nie je med lizat.
20.09.2006 - 08:50:02
00
Uplny suhlas a k sikovnosti pripajam este usilovnost. :-)

Inak je hanba spolocnosti, ze veda je v takej pozicii ako je.

Zdar!
20.09.2006 - 08:54:44
00
no ja nechcem studovat cistu matiku..radsej poistnu alebo manazersku - uvidime ci sa podari :wink: a o praci zatial ani nesnivam...
21.09.2006 - 15:23:48
00
Akurat vcera mi rozpraval sef katedry informatiky na matfyze ako Fico zobral z rozpoctov na vedecke projekty. Vraj je to 40% - 60%, ale ze vo velkej vacsine 60%. A to pred volbami hlasal ako on bude podporovat vedu.

Matfyz je podla mna seriozna skola. Nemam pocit, ze tam je korupcia a nie su tam zauzivane veci typu: ak si nekupis moju knihu, nespravis predmet. Ja som informatik, ale mozem odporucit odbory matika-manazment alebo financna matematika. S najdenim zamestnania myslim nema nikto z absolventov problem.
21.09.2006 - 19:05:30
00
konecne som sa dostal k netu(uz aby mi prisiel domov modem).cize to zhrniem.informatika ej teraz asi najrozumnejsia-vela PC a malo odbornikov.len keby ma to bavilo-programovanie je moja nocna mora.najskor to dopadne asi tak ze pojdem na ekonomiu-ma to stale uplatnenie.nechcem ist do ciech ale co najblizsie od domu-kto mi bude prat,varit?? :D taka bike university to by bol ideal.este popozeram na nete co a ako a kde a uvidime.dajte potom vedie aj ostatni ako ste sa rozhodli.a este.co poviete na telekomunikacie?medicinu a pravo som uz na zaciatku vylucil.
23.09.2006 - 13:13:24
00
Ja mam za sebou uspesne Fakultu elektrotechniky a informatiky na Technickej univerzite v Kosiciach, odbor Vypoctova technika a informatika, zameranie Informacne systemy a technologie 8) 8) ... znelo to mudro, co ? :twisted: Nestazujem sa ani na skolu, ani na zameranie a nasiel som si aj slusny flek (na vychodne slovensko). Pre mna to po skonceni strednej bola jasna volba, vedel som, co v buducnosti chcem robit a tomu som prisposobil skolu a momentalne robim to, co ma bavi 8) ... hlavne by si si mal ujasnit, co od zivota cakas a co chces v buducnosti robit a snazit sa tento ciel dosiahnut 8) :)


tak ja som presne tento rok nastupil do prveho rocnika :D Dufam ze to tam vydrzim, lebo je do oproti strednej narocnejsie. Inaksie gratulujem ze si skoncil, lebo viem ze skoncit tuto skolu je velky uspech 8)
25.09.2006 - 21:58:55
00
prave pozeram na fakultu hosp.informatiky na EU v BA.ma to dobre uplatnenie alebo lepsie by bolo nieco ine?(navrhnite)
30.09.2006 - 19:57:52
00
ekonomika v ba sa nenechaj vysmiat.tej skole hovorime inak aj ektrickova univerzita.Nespravi ju len ten koho zrazi v meste elektricka.Nemas na viac? :lol:
30.09.2006 - 21:43:35
00
naco mi bude viac ked diplom dostanem taky isty?mna skor taha do BB(blizsie).
04.10.2006 - 15:22:17
00
naco mi bude viac ked diplom dostanem taky isty?mna skor taha do BB(blizsie).


Lenze potom aj tak na teba bude zamestnavatel pozerat,ze mas diplom z dedinskej univerzity.Toto je problem vas studentov proste diplom zadarmo.mali by vam to co najskor spoplatnit potom by ste sa vsetci spamatali.Ci si date viac namahy studovat narocnejsiu skolu,alebo budete pat rokov vegetovat. :wink:
04.10.2006 - 15:52:22
00
odkedy volas bratislavu dedina?este nedavno si ju vyzdvihoval :D .a co odporucas ty?
04.10.2006 - 20:05:49
00
Zbytocne provokujes :lol:

Bud tecnicku univerzitu tu v ba,alebo univerzitu komenskeho.
04.10.2006 - 21:44:39
00
na komenskeho ponukaju len Mgr.To si mozu nechat.STU to nie je nic pre mna.aspon myslim.ktovie kde nakoniec skoncim
05.10.2006 - 21:28:12
00
ved hovorim chces diplom bez vacsej namahy.Dufam,ze vam to co najskor spoplatnia.
05.10.2006 - 21:33:44
00
Ja mam za sebou uspesne Fakultu elektrotechniky a informatiky na Technickej univerzite v Kosiciach, odbor Vypoctova technika a informatika, zameranie Informacne systemy a technologie 8) 8) ... znelo to mudro, co ? :twisted: Nestazujem sa ani na skolu, ani na zameranie a nasiel som si aj slusny flek (na vychodne slovensko). Pre mna to po skonceni strednej bola jasna volba, vedel som, co v buducnosti chcem robit a tomu som prisposobil skolu a momentalne robim to, co ma bavi 8) ... hlavne by si si mal ujasnit, co od zivota cakas a co chces v buducnosti robit a snazit sa tento ciel dosiahnut 8) :)


tak ja som presne tento rok nastupil do prveho rocnika :D Dufam ze to tam vydrzim, lebo je do oproti strednej narocnejsie. Inaksie gratulujem ze si skoncil, lebo viem ze skoncit tuto skolu je velky uspech 8)


no ja som uspesne uz v 2. rocniku a neviem no, daktore predmety dooost odveci su no ale zistis sam...
05.10.2006 - 21:44:45
00
keyboard_arrow_up