K veci:
jazdim rychlo aj po chodnikoch,ale akonahle vidim male deti, brzdim na rychlost (pomalost) kroku.Nie som predsa kreten,deti su "vec" kde sa nerobia ziadne kompromisy.

apropo jazdim rychlo po chodnikoch:
iba tam kde nie je cesta,alebo je to po ceste v tom mieste nebezpecne a napriek miernej rychlosti beriem ohlad.Som predsa aj chodec...ked akurat nemam nohy na pedaloch,alebo rit v aute.
HOWG
26.09.2006 - 12:26:01
00
Myslim ze toto tu je skoda casu rozoberat.... Ako sa hovori mlatenie prazdnej slamy... ale ako sa lubi...
26.09.2006 - 12:31:46
00
Mne by si skopol hlavu z krku, a co by si spravil, keby Ti male dieta zrazu vybocilo z drahy, alebo nahle zastavilo, Ty cezen preletis, dieta zabijes ... co by si potom spravil? .... zamysli sa .... Ty odhadnes iba seba .... potom je navine to dieta? ci rodic, ze zobral dieta na prechadzku byciklom po kupelnom ostrove?

Skus sa aj ty trochu nad sebou zamysliet. Myslim, ze toto forum nie je blog, aby si sa tu stazoval s kazdou svojou boliestkou. Aspon tak to na mna zaposobilo pri precitani si tvojej temy a preto som patricne reagoval. A rovnako ako pise karabaster, decko a cyklista je nevypocitatelny objekt, aj v aute okamzite spozorniem. Aj v aute ked zrazis niekoho tak ti prislusnici povedia, ze si mal predvitat. A nemusela to byt tvoja chyba, decko ti vletelo pod kolesa. Takze na biku okolo deti idem maximalne opatrne. A nie som uz ani 15 rocny sopliak, takze pana v rokoch ako je Joko by som za poslapany vyplet hnal az do Dunaja. :!:
26.09.2006 - 13:43:53
00
inak mam podobne zazitky z centra BA, kde takymto drzym stylom a 40tkou pomedzi ludi, turistov a deti lietaju mladi ***** na DH bajkoch cely ochranicovany a s integralami, a pritom vidno ze maju ciste bajky a o rohatke poculi iba z rozpravania starsich...

alebo nejaky uplny dement si to pusta dost casto po obchodnej na zadnom, akoze ano je frajer, vsetci sa idu z neho zosrat aky je skvely ale kebyze mu vleti nejake decko do cesty tak mu pilu zasekne rovno medzi oci

akoze nehovorim ze zoskakujem z biku v pesej zone ale zas toto je fakt moc dakedy
26.09.2006 - 13:44:04
00
tak tak.. neviem co este riesite, decko je nevypocitatelny element a kazdy normalny biker brzdi a zdaleka obchadza kazdeho humanoida vzhladom pripominajuceho dieta...to je podla mna uplna samozrejmost....(pre mna o to viac, ze kamos kedysi zahryzol do betonoveho kvetinaca kvoli tomu aby jedno decko utrhnute z retaze nezrazil)...prebehnut okolo dospelaka je nieco uplne ine, (tam hrozi len riziko infarktu z ich strany, hlavne pri obiehani zozadu :) )
26.09.2006 - 17:05:15
00
Na vajčiakov jazdiacich po chodníkoch platí len jedno - akože sa zľaknúť, tesne pred ním urobiť prudký úkrok rovno do dráhy a bleskovo späť. To by malo stačiť, aby hamsol na brzdy a ustlal si. Ak sa nevydarí, tak treba ešte nenápadne vytrčiť rameno a to by už mal ísť naozaj na hubu. A najväčšia drzosť je ísť mu pomáhať vstať, popri tom ho drbať, že jazdí po chodníku ako blázon a pri pomáhaní mu šľapnúť do výpletu.


Konečne sa človek naučí na tomto fóre aj niečo nové, praktické do života. :lol:
26.09.2006 - 21:13:55
00
Objehať male dieta mysickou je si myslim dost blby napad! To moze urobit len sialenec, clovek so sklonom k sadizmu, vrcholny cynik, vrah pripadne aj samovrah, lebo nasledky mozu byt na oboch stranach.. Pri detoch fakt clovek nikdy nevie.
27.09.2006 - 11:35:18
00
ja mam zachvilu 18 ale ked uz mam ist pomedzi ludi tak idem v vacsim odtupom (aj ked rychlejsie) ale hlavne viem ze ludom najviac robi problemy ked pocuju flekovanie ( potom by skocili hned aj do priekopy)
takze aj ked rychlejsie idem tak z odstupom, potichu, a chlavne bezpecne
27.09.2006 - 15:07:41
00
ale hlavne viem ze ludom najviac robi problemy ked pocuju flekovanie potom by skocili hned aj do priekopy

hehe. to poznam. minule som sa s kamaratmi vybral na zelene pleso a pri spúšťaní dole (kto tam bol, tak vie že rýchlo sa tam neda :lol: ) a po tom najhoršom úseku je tam studnička s odpočívadlom. tam sme zastavili a čakali na oneskorenca. prešla skupinka čechov a za nimi kamarat, ktroy nas neskoro zbadal a ako točil, tak zaflekoval (nešiel rychlo, ale štrk a prach srpavia svoje :oops: ). česi už boli ďalej asi 15 metrov, ale jeden aj tak reflexivne ani sa neotočil iba rovno skočil do kriakov. keď si uvedomil, čo sa stalo, tak sa rozrehotal a povedal: "ty vole, ja se lek." a pobavene šiel ďalej :wink:

proste sa mi pačilo, ako to zobral s nadhľadom. mohol začať nadavať, či sme normalny a tak .. hoc sme nešli rýchlo. ale určite viac pomože úsmev s priateľským slovom ako nadávky a vyhražky. ďalej sme už pred turistami viac spomaľovali aby už sa nemuseli štverať .. lebo neskor tam už bol aj potok :P
03.10.2006 - 00:50:42
00
ja byvam v senci.v lete tu je 10 000 turistov,ked ne vacej...sami cesi..s kamosom v lete,ked som este nemal novyu bike som jazdil na cinanovi za 3 800 sestrocnom v dezolatnom stave bez brzd..surove slalomy medzi ludi sme davali a nerobili mi problem ubrzdit nohami,ak sa nedalo prejst..to sa stalo len asi dvakrat..inak som mal trasy dopredu vypocitanu..deti som obchadzal z desiatich metrov..takto som sa naucil mysliet 200metrov dopredu a teraz na novom biku to ubrzdim na dvoch troch metroch zo 40tky.ked sa prida natrenovane myslenia zo stareho biku uplne bezpecne slalomujem..mam 17 rokov,robim to uz dva roky a doteraz som nemal ani jeden naznak kolizie..babkam sa sice nepaci,ani rodicom,ale secko mam pod kontrolou...a hubujte mi kto chcete:)
05.11.2006 - 18:10:20
00
..takto som sa naucil mysliet 200metrov dopredu a teraz na novom biku to ubrzdim na dvoch troch metroch zo 40tky.ked sa prida natrenovane myslenia zo stareho biku uplne bezpecne slalomujem..mam 17 rokov,robim to uz dva roky a doteraz som nemal ani jeden naznak kolizie..babkam sa sice nepaci,ani rodicom,ale secko mam pod kontrolou...a hubujte mi kto chcete:)


Nehubujem. Len ti drzim prsty aby si co najskor prestal verit tomu co pises. Vtedy to zacnes mat naozaj pod kontrolou.
05.11.2006 - 18:13:12
00
Myroon fakt nerozumiem co si chcel dokazat slalomom medzi ludi ... Ak si myslis ze trasu medzi ludmi sa da naplanovat na 200 metrov dopredu tak sa dost mylis , to ze doteraz si nemal ani "naznak kolizie" je proste stastie ,radim ti s tym prestat lebo mozes ublizit nielen sebe ale i inym.
05.11.2006 - 19:04:25
00
myroon !!! ked raz stretneš Kochlik s kvetmy na chodniku alebo nejaku značku potom tieš napiš jake to bolo supéééééér :P :P :P
05.11.2006 - 19:49:18
00
myrooooooon, prečítaj si môj príspevok na predchádzajúcej stránke. Už sa teším, keď sa v lete dostanem do Senca a vyškolím ťa...
05.11.2006 - 20:58:39
00
ja byvam v senci.v lete tu je 10 000 turistov,ked ne vacej...sami cesi..s kamosom v lete,ked som este nemal novyu bike som jazdil na cinanovi za 3 800 sestrocnom v dezolatnom stave bez brzd..surove slalomy medzi ludi sme davali a nerobili mi problem ubrzdit nohami,ak sa nedalo prejst..to sa stalo len asi dvakrat..inak som mal trasy dopredu vypocitanu..deti som obchadzal z desiatich metrov..takto som sa naucil mysliet 200metrov dopredu a teraz na novom biku to ubrzdim na dvoch troch metroch zo 40tky.ked sa prida natrenovane myslenia zo stareho biku uplne bezpecne slalomujem..mam 17 rokov,robim to uz dva roky a doteraz som nemal ani jeden naznak kolizie..babkam sa sice nepaci,ani rodicom,ale secko mam pod kontrolou...a hubujte mi kto chcete:)

Prepac,ale ja ti neverim, ze uz mas 17rokov. Dokaz to!
06.11.2006 - 00:22:34
00
keyboard_arrow_up