robim prevazne len kratsie vyjazdy tam sa bez blatnikov zaobidem a ak idem na dlhsi vylet, tak vacsinou vtedy, ked je na to ake take pocasie, takze zase bez blatnikov...na jednej strane z hladiska funkcie blatniky svoju logiku maju, na strane druhej to vyzera *****
28.12.2009 - 10:01:58
00
Ked sa mam rozhodnut ci vyzerat ***** alebo mat mokru rit tak je to jasne. V podstate jazdim tak rychlo, ze nez niektora nadherna baba zbada, ze mam blatniky uz ma nespozna. :lol:
28.12.2009 - 10:30:48
00
austin : mozes dat foto ? ja tiez nemam velmi rad ked po dazdi idem a nic nevidim ked mi frka do tvare :(


tak takto to vyzera...nieje to po stranke estetiky az taka katastrofa ale svoju funkciu to plni na 100% a nieje to ani niak drahe. K tomu frkaniu blata alebo cohokolvek do tvare musim povedat este nieco.. ked sa ti toci predne kolo, tak ten bordel co sa stihol zachytit na plasti neodfrkuje iba za koleso ale aj dopredu. Zalezi hodne od dezenu plasta a niekedy je mozne ze ti to predne koleso vyprskuje pred teba aj smerom vyssie a ty to potom vplyvom dopredneho pohybu(kedze si na biku rychlejsi ako ten vyfrknuty bordel od plasta pred tebou) chytas do tvare. Voci tomu ti nepomoze ziaden sportovy blatnik ktory som videl na MTB, ale videl som uz na jednom biku ako to chlapik poriesil prekrytim tej casti ako mas volny priestor medzi nohami vidlice hore nad kolesom. Tym vlastne do velkej miery odmedzil aby bolo blato a ine svinstvo vyfrkovane z plasta pred kolo.

Prílohy:

Blatnik.jpg
Blatnik.jpg 28.3 KiB thumb_up0thumb_down

28.12.2009 - 11:06:02
00
myslim ze tak rychlo nejazdim :D ale ono mi to frka zospodu takze dik za foto. cosi poriesim.
29.12.2009 - 18:13:33
00
Blatníky sú pre sráčov. Pravý biker je celý zasraný. Na ksichte, okuliaroch a v hube má bahno a semtam kúsky výkalov(psie, konské alebo iné, podľa toho kade jazdí), prdel zasranú a mokrú a na druhý deň vlka. :devil:
29.12.2009 - 19:53:56
00
bob: s tými výkalmi sa ti prehnal :lol:
30.12.2009 - 09:03:36
00
keyboard_arrow_up