Inovec? Dal by som si, je to moja srdcovka, ale určite nebudem mať čas.
28.09.2006 - 15:20:01
00
No takze to dopadlo nakoniec uplne inak. Sli sme podla nakreslenej mapy od kamosa myslim ze cesta bola zhruba ta ista ako v Pointerovej mapke. Akosi sme sa ale v lese na tych svazniciach zamotali a nakoniec sme skoncoli v Selci. Kedze uz bolo dost hodin sli sme uz len na Beckov a spat do PN. Ale aj tak velmi pekna cyklotura cca 85km. :lol: Takze Inovec snad dakedy nabuduce tak ako teraz z Kalnice popri vlekoch a chatach az na cervenu a hore na Inovec. :wink:


Takže to bola tá mapka odo mna? Ale to je pre mna skoro urážka ,že ste netrafili :-) Predpokladám,že chyba nastala pri maringotke na kolesách /zhruba najvyšší bod vašej trasy/.Mali ste zabočiť prudko hore do prava k prameňu pod Jakubovou a hore na červenú značku.
28.09.2006 - 15:57:52
00
Takže to bola tá mapka odo mna? Ale to je pre mna skoro urážka ,že ste netrafili :-) Predpokladám,že chyba nastala pri maringotke na kolesách /zhruba najvyšší bod vašej trasy/.Mali ste zabočiť prudko hore do prava k prameňu pod Jakubovou a hore na červenú značku.[/quote]

Prudko hore k pramenu pod Jakubovou? ... Ty kokso ... nechcel by som ...
Teda ja som bol vik predtym nabrat vodu k tomu pramenu, ale siel som z hora, z cervenej, bike som nechal hore a k pramenu som zbehol, teda, to je fuska tam bike aj vytlacit ...

Bosorka ... to chodte (alebo teda podme) radsej z TN po cervenej, to som siel uz dva krat a to je pekna trasa ... i ked je pravda, ze stale to iste cloveka az tak nebavi ... PaliTT pozna trasy z Marhata smerom na bojnu, a Nitriansku Blatnicu ... ja tam poznam Kostolik sv. Juraja ... tam moze byt pekna bykovacka ...

Napisem Palovi ci nehodi nejaku trasu ... skoda, ze sme si nevymenili tel. c.
29.09.2006 - 08:37:05
00
Takže to bola tá mapka odo mna? Ale to je pre mna skoro urážka ,že ste netrafili :-) Predpokladám,že chyba nastala pri maringotke na kolesách /zhruba najvyšší bod vašej trasy/.Mali ste zabočiť prudko hore do prava k prameňu pod Jakubovou a hore na červenú značku.[/quote]

Ale v pohode neber si to tak. Ved ta mapa je vraj uz rok stara. Inak k maringotke sme sa ani nedostali. Bud tam uz nie je alebo sme mali odbocit uz skor. Aj mne to stale vrta v hlave kde sme urobili chybu. fakt je ten ze sme sa ocitli na susednom hrebeni ako sme mali byt. :lol:
29.09.2006 - 09:38:38
00
Ono je to stále aktuálne ako na tom papiery.Mrzí ma to kôli vám dvom.Ked sa niekedy stretneme určite na to prídeme.Prípadne tam môžeme urobiť na budúci rok nejakú megavýpravu.
30.09.2006 - 20:30:17
00
Ono je to stále aktuálne ako na tom papiery.Mrzí ma to kôli vám dvom.Ked sa niekedy stretneme určite na to prídeme.Prípadne tam môžeme urobiť na budúci rok nejakú megavýpravu.


Jasne uz sa tesim :lol: Uz sme naplanovali ako to pojdeme nabuduce, ved dakedy sa stretneme a pozrieme to v mape.A naozaj ta nic nemusi mrziet bola to aj tak super akcia aj bez Inovca. Ide o to hlavne si dobre zabikovat a to bolo splnene ved sme dali 85km aj cez kopce aj rovinka :lol:
02.10.2006 - 09:32:16
00
Fajn tak niekedy sa dohodneme
04.10.2006 - 14:36:12
00
cron
keyboard_arrow_up