Pravda nie je uprostred. Pravdu mal ten chodec. Či na ceste, na chodníku, alebo na lyžiarskej zjazdovke má každý jazdiť "na dohľad", tzn. tak aby sa prípadnej prekážke dokázal včas vyhnúť. Výnimky sa realizujú pri organizovaných súťažiach, kedy organizátor zabezpečí trať, tak aby na nej podľa možnosti nikto a nič nezavadzal/o .
A cyklista bol vymletý arogantný pako. Jeden takýto fešák v povedomí pešiakov narobí toľko nevôle, že to nezrovná ani 30 ohľaduplných bajkerov. Bodaj by mu kuna vajcia vypila. Howgh.
06.01.2010 - 02:41:54
00
1000% suhlas s pisom,bol to nejaky drbnuty nevyzrely widlak a taky sa najdu bohuzial vsade,aj medzi bikermi...
Inak s tymto zaverom suhlasim,je to vsade naokolo a v nas...
"Prečo to na Slovensku a hlavne v Bratislave nejde normálne? Prečo sú tu ľudia takí arogantní a zúriví, čo všetkým je? Naozaj tu nemôžu fungovať žiadne pravidlá bez toho, aby nás na každom kroku nekontrolovali policajti. Nie sme schopní sa bez týchto regulácií k sebe slušne a ohľaduplne správať? Je to naozaj také umenie alebo z nás vymizla ľudskosť a rešpekt voči druhým?"
edit:
Napadlo ma...stalo sa mi nieco podobne pre 1-2 rokmi v Jasnej na lyziach,kde som len tak-tak stihol
v dost prudkom kopci v dost ludnatom useku zmenit smer aby som sa vyhol dietatu co sa v strede kopci ucilo lyzovat.Jeho tato sa na mna vyrutil a ja som si vypocul par nadavok v Ceskom jazyku.
Ale zastal som,priznal si chybu,opytal sa ci malemu nic nieje a ospravedlnil sa namiesto toho,aby som arogantne odisiel s nadavkami o blbom decku...
Myslim,ze ludia maju z nejakych sebeckych dovodov problem priznat si chybu a ospravedlnit sa.
06.01.2010 - 09:27:18
00
hmm brana zakladne , zakladna coho je to , duchov ?
Keďže to tu nepoznáš, tak ti to vysvetlím : základňa=vojenský objekt na vrchole Devínskej Kobyly, kedysi tam bola nejaká protilietadlová obrana či čo, proti západným imperialistom. Sú tam pekné betónové bunkre, podzemné priestory a tak. Upustená armádou bola, presne neviem, ale okolo roku ?2000? Pojem základňa je tu zaužívaný, čiže taký "miestny slang".
Ale s tými duchmi máš pravdu, je to skoro ako základňa duchov, nikto to tam v súčasnosti nestráži, v plote sú diery a čo sa dalo odtiaľ ukradnúť sa už ukradlo.

K tomu blogu: ak je to ten človek čo myslím, tak to ani čítať nebudem :)

Môj pohľad: turistovi treba dopredu dať vedieť, že ho chcem obísť, následne poďakovať a ísť ďalej. Ak sú niekde turistické trasy cez voľné dni takmer zaplavené ľuďmi, tak tam asi nepôjdem jazdiť. To už nie je cyklistika ale prekážková dráha :)
06.01.2010 - 10:33:36
00
K tomu blogu: ak je to ten človek čo myslím, tak to ani čítať nebudem :)


Myslel si blogera, či cyklistu?
06.01.2010 - 11:00:15
00
Aha, tak nič moja chyba, spojitosti priezviska sulik a blogov sme sa snažím vyhýbať, ale toto nie je ten prípad :) a nepatrí to sem.
06.01.2010 - 11:42:19
00
Môj pohľad: turistovi treba dopredu dať vedieť, že ho chcem obísť, následne poďakovať a ísť ďalej. Ak sú niekde turistické trasy cez voľné dni takmer zaplavené ľuďmi, tak tam asi nepôjdem jazdiť. To už nie je cyklistika ale prekážková dráha :)

správne :y:
06.01.2010 - 12:16:28
00
dneska na tom jednom mieste uz to tam azs bolo nie len ze to blokovalo bajkerov ale aj bezkarov podla toho ako vyzeralo okolie to tam musel dat niekdo rano :envy:

Prílohy:

060120101869.jpg
060120101869.jpg 134.03 KiB thumb_up0thumb_down

06.01.2010 - 13:37:00
00
to už je moc toto :headbang: oni si povedať nedajú určite,tak iba do gulí nakopať :punch:
06.01.2010 - 13:39:13
00
Podla mna to treba systematicky odpratavat desiatky metrov od chodnika aby tam nabuduce nemali co dat...alebo dotycneho nacapat,ale to uz chce viacerych odhodlanych bikerov...
06.01.2010 - 14:11:50
00
sam to clovek tazko odprace tak daleko..ledva sa to da dat tak aby sa spravilo miesto :(
06.01.2010 - 14:16:06
00
a teraz ked je snehu kolko stop vediet k tym kmenom ?? je to skupinka ci jedinec ? podla toho treba dalej postupovat resp sa dohodnite viacery a j......nite to na 50 -100 m dalej resp za plot tej zakladne ...... :emo: :tmi:
06.01.2010 - 15:07:23
00
budu nove brigady na cistenie lesa :D
tak ako sa slo do lesa hrabat listie , teraz budeme drevo v lese prenasat :clap:

inak tie stopy aj mna napadli.. kolko ich tam bolo a ktorym smerom sli cca..
06.01.2010 - 15:46:11
00
Nuž ťažko je to, treba si len sabotérsku partu vyhliadnuť a zistiť čo sú zač, prípadne sa ozvať nejakému miestnemu združeniu záhradkárov keďže je dosť pravdopodobné že to zapratávajú záhradkári. Keď nič nepomôže obrátiť sa na nejaké miestne občianske združenie, podať sťažnosť ... proste to riešiť. Napadá ma ešte nechať na mieste nejakú ceduľku s infom pre zapratávačov kde sa majú ozvať ak chcú nejaký problém vyriešiť miesto toho aby ohrozovali svoje okolie. Neodporúčal by som ale odpratať tie drevá ďaleko od chodníka, lebo tí čo to zapratávajú sú evidentne magori schopný tam položiť klince či natiahnuť drôť.

:D ešte môžeme vykopať pascu na medvede, zamaskovať lístím a snehom a ako návnadu použiť majestátny kus dreva ... a večer sa len ísť pozrieť čo sa chytilo prípadne vyhotoviť pascu ktorá dotyčného rovno rozdrtí, prepichne, nakazí HIV alebo kľudne i niečo akčnejšie vykoná :D
06.01.2010 - 17:12:00
00
natreme komplet drevo hovnom..
06.01.2010 - 17:39:44
00
este by sa to dalo oštať vzdy ked niekdo pojde okolo :D ale ani s stym hovnom to nie je zly napad :lol: ale horsie by bolo keby sme to museli my odpratavat zas..
06.01.2010 - 17:45:47
00
keyboard_arrow_up