No ja by som chcel hlavne vidieť Vás všetkých do jedného ako jazdíte... :^)

a hlavne tých rozčarovaných. :n:


Ja ti napíšem za seba, som jeden s tých rozčarovaných.
VP mám od 96, čiže to bude 15 rokov... Začínal som ako neskúsený vodič na Forde Transit, na tej najväčšej verzii na akú stačil VP. sk B. Rovno ma šupli jazdiť po Europe. Neskôr už len SK/CZ. Od vtedy som prestriedal množstvo áut od 1,2 po neviem aké TDi... Už teraz som možno najazdil toľko kilometrov čo nie jeden človek najazdí za život...
Keketi sa našli všade...

Jedno však za seba môžem povedať, tam kde je 50 idem max. 70, tam kde je 80 idem max. 100... Keď poriadne nevidím, nepoznám cestu a pod. tak nejazdím jak koko.. Neohrozujem, som ohľaduplný k cyklistom, ľudom na prechodoch ( hlavne matkám s detmi )... Snažím sa jazdiť tak aby som nikoho za žiadných okolností neohrozil .
09.01.2010 - 21:10:30
00
nadolezitejsie je predvidat co urobi ten druhy lebo potom vam nepomoze uz nic :( ale samozrejme ze clovek nemoze vediet ze na neho vyetei niekdo zo zatacky 150tkov..a skoro vzdy zabije tych druhych..to je aj to ze dnes spravi vodicak kazdy kkt...
09.01.2010 - 21:25:38
00
Aj autoškoly sú na tom dosť zle. Pri profesionalite inštruktorov môžem ísť učiť aj ja.
09.01.2010 - 21:30:29
00
Keby sa mám pred každou neprehladnou zákrutou báť, že v nej bude ***** otec učiť svojho syna bicyklovať tak sa nikdy nikam nedostanem.

Nie som cestný pirát, že "húsenkujem" "myšičkujem" pod strečnom v piaotk za plnej premávky, no ked je kvalitna cesta a bez aut rád si pridám. A nie málo. Tiež si možno len zrovna vtedy pridal. Zato nemusí byť zbrklý alebo neskúsený vodič či všetky tie iné hanlivejšie prívlastky, ktoými ho tu poniektorí častujete. V tomto prípade sa zbehlo viacero faktorov. zlý čas zle miesto. to je celé.

myslím, že už samotný fakt že svojim konaním zabil, je prenho dostatocny trest a bremeno a dlhsi ci prisnejsi trest ho lepsim ani kajucnejsim nespraví
10.01.2010 - 00:22:58
00
dalsi ohladuplny zodpovedny vodic :)
10.01.2010 - 00:41:49
00
Poznam/poznal som 3-och vodicov (sam som vodic).
1. Da sa povedat ze cestny pirat, jazdi ako sialenec a mal aj havarie, ale je to skor Schumacher za volantom a vie co robi. Ani jednu havariu nesposobil on. Ma u mna respekt ako clovek, co sa narodil z volantom v rukach. Robil vo vela autoservisoch a aj u nemenovaneho vyrobcu SVK roadsterov.
2. Novacik za volantom ktoremu zobrali papiere za nehodu vo velkej rychlosti. Rozmlatil Vektru, znicil plot a pretym poskodil aj firemne auto. Jeho chyba, lebo siel rychlo a jazdil ako magor pritom nemal nic odjazdene.
3.Clovek co odjakziva pritahoval problemy a aj sam bol problem. Pil za volantom robil blbosti a pod. Jedneho dna z kamosom napity ukoncily svoje zivoty.
Kto z nich je podla vas ten zly?
Neviem ako to bolo z tym o kom je tato tema, musel by som sa ho asi spytat. Tak nemozem povedat ci je 2,5r dost alebo malo. Mozno sa da jeho pripad prirovnat k ukazkam, mozno nie.
10.01.2010 - 00:52:46
00
Keby sa mám pred každou neprehladnou zákrutou báť, že v nej bude ***** otec učiť svojho syna bicyklovať tak sa nikdy nikam nedostanem.



to si trochu prestrelil :x Uvedom si že tam zomrelo dieťa.

Sám viem čo je to so synom niekam prejsť ale iná možnosť ako cesta nie je nervy mám vyšponované ti poviem a to už nie je malý - proste ohľaduplnosť na ceste chýba Niekedy ťa náklaďák miňa totálne na tesno pritom idiotovi nedochádza čo s tebou urobí podtlak nie to ešte s dieťaťom.
10.01.2010 - 01:00:58
00
[quote=""]Keby sa mám pred každou neprehladnou zákrutou báť, že v nej bude ***** otec učiť svojho syna bicyklovať tak sa nikdy nikam nedostanem.


Tak toto si zabil.... chlapče, tebe by som VP ani nedal. Za každou neprehľadnou zákrutou musíš počítať že tam môže byť hocičo.... práve preto treba spomaliť.
10.01.2010 - 09:05:35
00
foxik: o Zitnom bolo zname, ze sa po Marianke prevazal na tej svojej "pozicanej" audine ako sialeny. Nedbal na rychlost pred nehodou a nedbal na nu aj v inkriminovanom case a tu je vysledok. Ja by som sa ho vobec nazastaval. Navonok v TV slusny, bohabojny clovek - katolik. A v skutocnosti arogantny, povysenecky "zavodnik", ktory podvadzal manzelku.
Tych 2,5 roka za zmareny zivot maleho dietata (a traumu do konca zivota pre jeho blizkych) je vysmech. A tiez tomu neprida, ze k verdiktu sa nase sudy dopracovali po 1,5 roku od nehody!!!!
10.01.2010 - 09:16:26
00
Výsmech Slovenskej justície 2,5 roka môžeš dostať aj keď ukradneš vrece kukurice. :fubar:
10.01.2010 - 09:29:35
00
Tak toto si zabil.... chlapče, tebe by som VP ani nedal. Za každou neprehľadnou zákrutou musíš počítať že tam môže byť hocičo.... práve preto treba spomaliť.


A vidiš, mám ho . antiradar je super vecička :lol:
10.01.2010 - 10:32:26
00
Aj autoškoly sú na tom dosť zle. Pri profesionalite inštruktorov môžem ísť učiť aj ja.

Noze, daj blizsie info. Na konkretnostiach nesetri. Co je to, ze autoskola je na tom zle? Ako ma vyzerat profesionalny instruktor?
10.01.2010 - 10:35:35
00
A vidiš, mám ho . antiradar je super vecička :lol:
Neviem či mal na mysli zrovna chlpatých - čo tak odstavený valec? Antiradar Ti bude na *****.
10.01.2010 - 10:39:55
00
suhlasim s Littlefoxom, myslel to dobre

a neviem kade to siel ked nabural, ale podla mna by mali byt cesty 1triedy vyhradene len pre motorove vozidla..
10.01.2010 - 11:05:55
00
Lubik: tak bude mať minimálne 50 metrov pred sebou výstražný trojuholník a na ceste pre motorové vozidlá dokonca 100. Dobrzdím ;)
10.01.2010 - 11:11:07
00
keyboard_arrow_up