vymena odpora dokonana. na pepkove odporucania tam isiel 1Ohm odpor, avsak v celej nitre nemali 1W tak som kupil 2W a narval som ho tam len s velkym usilim a asi na 7 pokus, preto neodporucam 2W odpory ale 1W, zatial to svieti 2hodky takze ucel to splnilo. este sa odhodlat na vymenu optiky a bude to dokonale.
este raz dakujem pepkovy za cenne rady:)



2 hodiny je malo, malo by to vydrzat tak 3-3.5h ...

inak 1W su pomerne malo pouzivane, vacsinou je ich problem kupit ... ja som ich musel objednavat v GME ... ale existuje taka finta ... kupis dva 0.6W (co su asi najpredavanejsie odpory) a das ich paralelne ... ked kupis 2ohm, tak vysledny bude 1ohm ale 1.2W ... a urcite sa tam zmestia lepsie ako ten 2W ...
14.01.2010 - 16:32:56
00
ved som pisal ze zatial:) nakoniec som to vzdal a isiel spat. dnes prebehol ostry test, svieti to vyborne na moje pocudovanie som si dovolil ist dost rychlo lesom, ale to najma preto ze tu trasu poznam:) ale chce to asi este jednu na helmu.. s jedlom rastie chut:)
14.01.2010 - 21:01:32
00
ved som pisal ze zatial:) nakoniec som to vzdal a isiel spat. dnes prebehol ostry test, svieti to vyborne na moje pocudovanie som si dovolil ist dost rychlo lesom, ale to najma preto ze tu trasu poznam:) ale chce to asi este jednu na helmu.. s jedlom rastie chut:)


no ja si myslim, ze aspon 2 na riaditka a este jednu na prilbu ... s tym sa uz da dobre jazdit aj ked mas vsetky zapnute na 1ohm low rezim ...
15.01.2010 - 08:16:11
00
zas tak casto nejazdim. skor to vidim tak ze tato pojde na prilbu a nejaka podobna tvojej s optikou a wide filtrom pojde na riaditka potom to bude jazditelne
15.01.2010 - 09:03:39
00
keyboard_arrow_up