dobre si urobil...a na zimšie :-))
tak ako je teraz v"lete" sa hodi ten double :-)


No ja to nechcem nosit na vrch. Iba ako spodnu cast oblecenia. A na vrch si mozem este dat nieco teplejsie, ci nie? Vraj sa nesmie zmykat, to mam cakat kym samo stecie z vody?


kludne žmýkaj nič sa nestane, inak pobavilo ma long lasting to malo byť lasting sport, ale to je ok. :P
01.06.2006 - 08:00:01
00
Ja mam Moiru.Funguje,ale dost lahko sa para,ked to niekde zachytis.Uz mi z kade tade trcia nitky....zase mam ho uz dva roky.
01.06.2006 - 09:05:07
00
Dobra je aj ceska znacka Klimatex. Neviem ako je to d dovozom na Slovensko , ale v Cechach mali paradny vyber vsetkeho moznoho na oblecenie.
01.06.2006 - 09:11:24
00
to katko- :D :D :D shit, to sa mi podarilo...opravim :oops:
01.06.2006 - 09:46:44
00
ten Sensor by usiel. Craft je dost dobre, ale odzrkadluje sa to aj na cene.
01.06.2006 - 10:54:59
00
este napr. znacka CRAFT - tusim svedi :wink:

Proti craftu nemam namietky (snad az na cenu). Doteraz som mal moiru, slovenku aj ten klimatex, ale nechytali sa ani zdaleka. Planujem prezbrojit komplet na craft.
01.06.2006 - 19:21:51
00
Vedeli by ste mi niekto poradiť nieco co by bolo dobre aj na lyzovanie. Neviem ze ci ked zoberiem bez rukavou alebo kratke tak ci to nebube malo a zase dlhe v lete.... Poradte nieco dobre a lacne diki
05.10.2006 - 16:46:50
00
Vedeli by ste mi niekto poradiť nieco co by bolo dobre aj na lyzovanie. Neviem ze ci ked zoberiem bez rukavou alebo kratke tak ci to nebube malo a zase dlhe v lete.... Poradte nieco dobre a lacne diki

Bavlnene tricko z cinaku. Rukavy mozes pripadne aj odstrihnut.
Pouziva sa tak, ze ked sa dobre spotis, potom sa nim utries do sucha :P :P :P

Ale bez srandy. Dobre veci su vzdy obvykle o nieco drahsie - Moira (zaspala designom, inac Micro, Mono, Duo a Tropico su dobre), Sensor (velmi dobry, CoolMax, design!), Top (malo znamy slovensky vyrobca, spickovy Ultralite, ale bezne nedostupny), Klimax (dalsi SK vyrobca; vsetko, co som mal, sa paralo), Klimatex (materialovo zhodny s Moirou, Tada, Mera), Berkner a Sportful (SecondSkin - maximalne kopiruje telo, PAD, snad o nieco horsi odvod). Vsetky uvedene typy (okrem Berknera) som vyskusal. Velmi zalezi od ucelu pouzitia. Osobne preferujem na bike radsej tensie veci - Top Ultralite, Moira Tropico a Micro resp. odpovedajuci Klimatex (asi Tada), Sensor CoolMax (modry), v zime na bezky/bike potom Moira Duo a odpovedajuci Sensor. V horucom lete Tropico (kr. rukav) bez dresu alebo scampolo dres. Zaklad je, aby bolo pradlo mierne vypasovane a na vyrobcovi az tak nezalezi. Polyester je prijemnejsi na dotyk ako polypropylen (Moiru Ultralight neznasam). Univerzalne je triko s kratkym rukavom, gramazou asi ako Moira Mono alebo obdobne (tym nic neskazis).

Ako dobry tip mozem poradit triko z Lidlu, neviem znacku, ale bolo v nejakej akcii - sivy polyester, ploche svy, prijemne na dotyk, dobra cena - a kupila mi ho manzelka len tak.
05.10.2006 - 17:47:25
00
Takze radsej osobytne na bike na leto a na zimu bike/lyze?
05.10.2006 - 18:52:33
00
peterq sa ti snažil vysvetliť, že leto a zima sú úplne odlišné ročné obdobia, v ktorých potrebuješ úplne odlišné spodné prádlo. pr. cool max - v lete super, ale v zime by sa ti to mohlo dosť vypomstiť, použitie skôr ako rezerva. 8)
06.10.2006 - 08:02:40
00
Takze ja som sa vyfakoval na moiru s ktorou som nebol spokojny a teraz mam CRAFT. Asolutne vymakane pradlo...totalne odporucam!!!
Ako pise Katko...ked je teplo,das si coolmax ,ked je zima das si Craft PRO
uplne bezkonkurencne oblecky...otestoval som ich uz aj v naozaj narocnych podmienkach a vrele doporucujem.
06.10.2006 - 09:32:32
00
Ja mam termo od Slovenky a tiez mozem vrelo doporucit. Maximalna spokojnost ci uz na bike alebo v zime na bezky alebo na tury. Taktiez cena vynikajuca.Nie je co riesit. :lol:
06.10.2006 - 09:40:46
00
hmm,no jo bosorecka ma pravdu s tou cenou...CRAFT neni najlacnejsi.Ale kto na to ma,nech nevaha.
Apropo tie slovenske vyrobky...mam spodky a nemozem jedine zle slovo povedat...takze v zasade suhlas s bosorkou.
06.10.2006 - 09:49:52
00
K cene dodam len jedno rcenie z Mojzesova: kto skupi dvakrat kupi. :!:
06.10.2006 - 11:41:10
00
ok diki
a inac jaka je ta slovenská značka a kde by som ju mohol kúpiť v KE
06.10.2006 - 14:24:54
00
keyboard_arrow_up