ludia, poradte nejake trasy v tejto oblasti, idealne tak 30-40 km terenu...
diky
06.10.2006 - 14:42:39
00
napriklad: BB - Podlavice - Riečanské sedlo - Dedkovo - Kordíky - Tajov - Gergelyho tunel - Skalka - Králiky - Suchý vrch - BB. Velmi pekna trasa aspon podla mna. Dokopy nieco okolo 45 km prevysenie 1450m. Vyhoda je ta, ze sa ta trasa da takmer v hocijakom mieste skratit a vratit sa do BB ak treba. Ak bude zaujem mozem poslat aj nejake foto /fotene mobilom/ alebo vyskovy profil. Pripadne mozeme pobikovat niekedy spolu...
Maly detail. Na Skalke je to teraz trochu rozbite, lebo tam robia novu zjazdovku a bezecke trate. Gergelyho tunel je sice zavrety, ale da sa prejst.
06.10.2006 - 15:13:53
00
Chcel som sa opytat ako to vyzera so sjazdom z toho tunela do Tajova, je to zjazdne oplati sa to?
10.12.2006 - 11:02:14
00
ten zjazdik je v pohode. miestami je viacej listia ako by sa patrilo, ale nic hrozne to nieje...
11.12.2006 - 08:45:54
00
Na Skalke je to teraz trochu rozbite, lebo tam robia novu zjazdovku a bezecke trate.


Mirec ... ako to vyzera teraz na skalke? v piatok tam idem pojazdit ... nedame stretko? ... budem mat sice iba starucky Giant (zelezo je zelezo vybavene pevnou prednou vidlou - Hard-Hard ... 8) ) ale rad dam stretko
teda to plati pre vsetkych co su schopny sa tam dostat ... a kludne aj na vianoce ... :twisted:
18.12.2006 - 14:19:31
00
hehe. no poviem ti aj by som isiel. Minule som sice skoro umrzol. Ak bude okolo nuly -1 a podobne tak je to idealne, lebo bude primrznute blato a bude sa tam relativne dobre dat jazdit. Ale ak bude + tak je problem lebo niektore miesta su rozbite od tazkych strojov a to je hroza...
18.12.2006 - 15:57:05
00
Nu ja tam budem - viac menej proti svojej voli, takze v kazdom moznom case budem na biku ...
18.12.2006 - 16:09:45
00
Dnes som sa bol prebehnut, kedze na bike sa uz od 15:30 moc neda... Rozmyslam si tak pri behu "v piatok na bike to by bolo fajn" a zrazu: do boha vsak v piatok sa este robi. Je pracovny den. Takze pracujem aj ja. No ale kedze sa blizia vianoce a sef oslavuje vo stvrtok 50tku tak ho dako ukecam. Zajtra ti dam vediet co a ako. O kolkej orientacne by si chcel tak vyrazit?
18.12.2006 - 19:40:23
00
teraz budem vyzerat ako *****, ale vysvetlim radsej v sukromnej poste
19.12.2006 - 09:04:21
00
ako som uz bol kdesi napisal ... skalka - krahule ... 3x ... skoda, ze som bol sam ...
05.01.2007 - 13:40:00
00
Top1: Babska Bystrica > Jakub> Ulanka > Dolny Harmanec > Horny Harmanec > na konci zabocit doprava, bud cez Harmanecku dolinu alebo cez dolinu Vydrovo az hore na komunisticky hotel Kralova studna tam co to pojest nacerpat nove sily, a hor sa na vrchol Križna . Od tial je na vyber bud to po ceste hrdinov SNP na Donovaly, alebo na Sachticky da sa aj an Kremnicke vrchy

Top2: Banska Bystrica Skalka Kremnica a spat

Top3: Banska Bystrica Sasovska dolina, Sachticky, Donovaly, Korytnica a spat.
13.03.2008 - 19:46:27
00
mimi na sachticky chodis kade zo sasovskej doliny ... lebo si pamatam ze tam ide asfaltka ktora zrazu skonci a jeidna moznost je tlacit hore kopcom az prides na lesne cesty pod vrcholom uz ... alebo ides turistickou znackou co ide na juh sachticiek? len to uz velmi neni zo sasovskej doliny ;-]
14.03.2008 - 14:34:14
00
a zdravim ta viem kto si poznam tvojho brata Kamiho. :D

Kade zo Sasovskej na sachticky no to je nadherna trasa. prejdes tou asfaltkou az hore kde konci, tam sa das do prava cez potok po vrstovnici cez les je lesna cesta. vides hore tam su tie male ihlicnate stromceky s tma aj objekty nejakych vodarni ci co to je. tam sa nedas smerom nazad na Sasovu ale hore cez les smerok k juznej strane sachticiek, je to sice krasny stupak ale na najlahsom prevode sa to da zvladat. vides hore zhruba pri juznom vleku. Tam sa das zase na chodnik veduci k severnemu vleku.Tam potom vides tam v polke severneho vleku kde je zlom kopca a je tam ta odbocka lyziarskeho svahu smerom na ten traverz cez les. prejdes cez a si na Sachtickach. Potom pokracujem po cyklistickej az na Donovaly.

Ked budem mat cas zakreslim do mapy.

Mozeme sa ale dohodnut, ze vezmeme aj Kamiho a pojdemw tu trasu.
15.03.2008 - 08:18:07
00
keyboard_arrow_up