tzv tuctovka Ritchie je drahsia ako netuctova FSA

Tak sa mi marí, že značky Ritchey, FSA a Syncros majú toho istého výrobcu... :)
26.01.2010 - 18:12:46
00
tuleník: ty si celkove nejaký extrémista. Nielenže nevolíš žiadnu známu kokpitovú značku, a nahodil si nejaké LP, ale aj priemer riaditok namiesto 31,8 máš 31,6mm a tá šírka 360- to už je známka punku... ;)
26.01.2010 - 18:18:34
00
Tie starsie mas ake a ako dlho?Osobne som jazdil starsie Ritchey comp,bol som spoko,cca po 2 rokoch chytili neodstranitelny vakel, ale stale su funkcne.Co je horsie otcovi som zohnal jazdene V4 a musel som konstatovat,ze to bol riadny shit - po par jazdach v jednej pedale gulicky vymlete na prach v druhej velky vakel - neopravitelnost,nekvalitny material tela,osi a gulickovych drah,slabe a konstrukcne zle tesnenia(deformovali sa a vypadavali).Cena vysoka a kvalita isla riadne dole.Nepreferujem ziadnu znacku,ine komponenty Ritchey su v pohode,ale pedaly by som od nich urcite nekupil.Pouzivam(a doporucujem) shimana su kvalitne,bezproblemove a dostupne(osvedceny model 540)a exustar http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=20635 - su lahke,zatial 2 sezony v pohode,ale pri vystupovani su niekedy(ked je zamok a kufor suchy a zaneseny) nevypocitatelne a drzia stale aj pri velkom uhle vytocenia paty.Mal som este time,ale nevyhovovala mi nemoznost nastavit Q-faktor (podobne look a slahace).

Neviem co je to za model nemam potuchu no dost su podobne na ten link co som uviedol hore Jazdim ich cca 3 rok a ziaden problem
26.01.2010 - 20:31:06
00
keyboard_arrow_up